ВСІ НОВИНИ:

Величезне козацьке полум'я що підпирає Українське небо та піднімає патріотичний дух та мудрість свідомості джур – майбутнього України

На другому (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»),що пройшов з 16 по 21 червня 2016 року у Дніпропетровській області, Новомосковському районі,Нікополь захищав рій "Козацька Варта" ЗОШ № 13.

Величезне козацьке полум'я що підпирає Українське небо та піднімає патріотичний дух та мудрість свідомості джур – майбутнього України
Величезне козацьке полум'я що підпирає Українське небо та піднімає патріотичний дух та мудрість свідомості джур – майбутнього України
Величезне козацьке полум'я що підпирає Українське небо та піднімає патріотичний дух та мудрість свідомості джур – майбутнього України
Величезне козацьке полум'я що підпирає Українське небо та піднімає патріотичний дух та мудрість свідомості джур – майбутнього України

Змагання та вишкіл майбутніх захисників України другого (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») пройшов з 16 по 21 червня 2016 року у Дніпропетровській області, Новомосковському районі, с. Орлівщина на базі КЗ «Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров'я» ДОР.
 
Місто Нікополь захищав рій козацьких джур «Козацька Варта» ЗОШ №13 - команда переможець першого (міського) етапу Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Боролися за славетний козацький край Нікополя: ройовий отаман Олексій Каленіченко, писар Олександр Бучок, осавул Володимир Шевцов, обозний Данило Васильєв, хорунжий Дмитро Романов, бунчужний Арсеній Рихтарич та берегині Настя Максимчук і Аня Загинайло.
 
Всього у другому етапі приймали участь 23 команди представники міст та районів Дніпропетровської області. По загальним результатам наша команда зайняла дев'яте місто. Враховуючи що Нікополь тільки другий рік як у повному обсязі намагається втілити у школи цю програму – гру і наша команда на два роки молодша за інші, то увійти в десятку кращіх це добре. У конкурсній програмі наша команда виборола призові міста у конкурсах: «Добрі справи»(звіт про добрі справи рою)перше місто, друге місто у конкурсах«Таборування»(облаштування ройового табору ) та «Відун»(знання історії рідного краю), третє місто за «Ватру» (творче представлення рою). Здивувала наша команда знаннями у конкурсі «Рятівник» (надання першої медичної допомоги) з першого разу відпрацювали без помилок по всім запитанням, але судді не повірили і влаштували переатестацію, доки не видавили до рівня четвертого міста.
 
Взагалі то явно відчувалося підсуджування обраним командам і Олена Шептун – викладач, яка готувала та супроводжувала нашу команду, неодноразово вимушено оспорювала суддівські результати, так судді визнали та виправили свою помилку у конкурсі «Таборування» пересунувши нашу команду з третього на друге місто. Олену Шептун нагородили грамотою «За педагогічну майстерність…», немало доклали зусиль викладачі що також супроводжували та готували наш рій Сергій Бондаренко та Аліна Сімонова. А призові міста зайняли по загальним результатам: рій міста Дніпро - перше місто, друге – рій міста Петропаловськ, третє – рій міста Жовті води. Порадувала команда нашого Нікопольського району, школи села Покровське «Рій ім. Петра Калнишевського», що вибороли четверте місто!
 
Відкриття гри відбулося біля обласної адміністрації. З початку зібрали та відправили посилки воїнам АТО. Відвідали музей де вже працюють експозиції війни під назвою АТО. Потім поїхали на таборування під Новомосковськ. Боротьба на грі "Сокіл" (Джура) була як завжди цікавою своєю різноманітністю конкурсної програми. Стрільба розпеченими на сонці гвинтівками, стройова підготовка на заморенном вишколом платцу, ареєнтування на місцевості з блуканнями у лісі, смуга з перешкодами та інше хоч не таке як дома та вже знайоме, але несподіваним для наших джур був етап змагання на човнах. Велику для дітей спортивну байдарку треба було самотужки дотягнути до води а потім самостійно, командно подолати водяну відстань на річці! Як завжди повна адреналіну гра «Лава на лаву» («Штовхач»), наш рій на цей раз обрав тактику наступу «Клином» і враховуючи що наші джури за віком на пару років молодші за інших, але почесно вибороли шосте місто. На п'ятий день на конкурс «Козацькі страви» та їх дегустація, наші джури самостійно ліпили вареники з картоплею.
 
А от до команди Нікопольського району голова районної адміністрації Олег Кириченко прислав аж туди свого водія на машині зі стравами та продуктами, до речі голова району особисто приїжджав провідати та підтримати джур та оцінити все на другий день заходу. На протязі всієї гри доросла осавульська служба з козаків, що слідкувала за порядком та безпекою у таборі, час від часу влаштовували для джур диверсійні провокації по викраденню прапору рою, який повинен бути завжди під охороною. Наш рій «Козацька Варта» єдиний з всього табору, який зберіг свій прапор від нападу диверсійних груп, а значить по військовим законам єдиний має право на подальше бойове існування! На при кінці козаки висловлювали до нашого рою непідробну симпатію, особливо до осавула Вовки Шевцова маленького росточком, скромного, але різкого та завзятого джури.
 
Ну і особливо не забутня вечірня Ватра біля багаття, величезне козацьке полум'я що підпирає Українське небо та піднімає патріотичний дух та мудрість свідомості джур – майбутнього України. Наші джури відмітили особливо дружню теплу атмосферу між командами на цьому заході, де зав'язалося багато добрих стосунків, наприклад команда з Софіївського району настільки здружилися з нашою командою, що домовилися у вересні місяці виїхати на вишкіл по програмі «Джури» разом на таборування у степ. Діти повернулися з цього заходу настільки в піднесеному дусі, що готові гризти шкільну програму та програму «Сокіл»(Джура), щоб тільки ще і ще їхати на цей вишкіл змагатися та перемогати!
 
Велика подяка всім втілювачам та організаторам Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» (Джура). Велика подяка спонсорам що допомогли нашій команді в другому обласному етапі: депутату Дмитру Бичкову Партії «Укроп», отаману ГО «Нікопольська Січ» Олександру Шевченко, ветерану МВС, козаку Віталію Шеремету, отаману КТ «Микитинська Січ» Анатолію Салюку, підприємцю Сергію Горобченко, директору ЗОШ №6 Леониду Коряке та директору ЗОШ № 17 Анатолію Гуртовому, викладачам Олександру Дініц і Галині Маляві , Будинку Дитячої Творчості, ПТУ № 42, КЗ «НКДЦ» та всім хто підтримує.
 
Слава Україні!
Отаман ГО «Нікопольська Січ»,
секретар ГО «Рада отаманів 
Війська Запорозького Низового»,
керівник НВПГ «Козацький десант»
Олександр Шевченко.

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.