Войти
Закрыть

НІКОПОЛЬСЬКИМ ВІДДІЛОМ ПОЛІЦІЇ РОЗШУКУЮТЬСЯ БЕЗВІСНО ЗНИКЛИЙ Мельник Антон Олександрович

Поиск людей

НІКОПОЛЬСЬКИМ ВІДДІЛОМ ПОЛІЦІЇ РОЗШУКУЮТЬСЯ БЕЗВІСНО ЗНИКЛИЙ Мельник Антон Олександрович, 02.06.1989  Р.Н., ЯКИЙ 19.07.2017 РОКУ ВИЙШОВ ЗІ СВОГО МІСЦЯ МЕШКАННЯ І ДО ТЕПЕРІШНЬОГО ЧАСУ НЕ ПОВЕРНУВСЯ.

Аби не позбавити пасажирів конституційного права на пільгові перевезення, вже сьогодні влада повинна приймати дієві рішення

Жизнь города

Повертаючись до надрукованого в газеті «Репортер» та "Проспекті Трубників" від 22 червня, мова знову піде про перевезення міським громадським транспортом пасажирів пільгової категорії. З моменту публікації пройшов місяць, проте влада міста не знайшла того єдиного компромісного рішення, що було б стимулом для підприємницької діяльності перевізників і зберегло конституційне право громадян на пільговий проїзд.

Нікопольський військкомат збирає військовозобов’язаних загону оборони міста Нікополь на навчальні збори!

Информация

Нікопольський об’єднаний міський військовий комісаріат інформує, що з 11 по 20 вересня 2017 року відбудуться навчальні збори з військовозобов’язаними призначеними до складу загону оборони міста Нікополь.  

Допомога українцям під час Всеукраїнського туру Рекрутобусу

Анонсы и предложения

Доброго дня, маю можливість писати до Вас з Варшави від імені організатора Всеукраїнської інформаційної кампанії, яку проводить HR агенція EWL Group. Для мене честь поінформувати Вас про початок проекту, який викликав велику популярність серед українських громадян як в Україні, так і в Польщі.

ПЕРЕСТРЕЛКА В ДНЕПРЕ: УБИТЫ УЧАСТНИКИ АТО АЛЕКСЕЙ ВАГНЕР И МАКСИМ ИВАЩУК, РАНЕН ЭДМОНД СААКЯН, ЧЕТВЕРО НАПАДАВШИХ РАНЕНЫ И ЗАДЕРЖАНЫ

В области

Вчера, около 20 часов вечера 24 июля возле кафе "Дом" на проспекте Гагарина, 92 Шевченковского района Днепра четыре человека подъехали на машине к группе ветеранов АТО. Последовал обмен репликами, а затем эти четверо внезапно открыли огонь из автоматического оружия с дистанции в несколько метров по бывшим военнослужащим.

Зв’язківці Покрова володарі кубка Русинова

город Покров

Вже традиційно щороку харківська спілка радіоаматорів проводить Всеукраїнський турнір пам’яті легендарного авіаконструктора, знакової постаті у радіоспорті – Василя Русинова.

С-400 СНОВА ОБЛАЖАЛСЯ (ВИДЕО)

На России

(к сожалению, возможно фейк. источник указан
С каждым разом в сети оказывается все больше и больше материалов подтверждающих, что зенитно-ракетные комплексы РФ нужно бояться всем! Причём, в первую же очередь, расчётам этих самых комплексов, потому как не имеющие аналогов в мире российские ракеты ведут себя так же - анал-логично, что ли…
В будущее В прошлое

Навигация