Войти
Закрыть

Злочинність серед неповнолітніх на території м. Нікополь

Криминал

Нікопольською місцевою прокуратурою велика увага приділяється протидії злочинності серед неповнолітніх. Вказана злочинність, у порівнянні з дорослою, відрізняється високим ступенем активності, динамічністю. Неповнолітні особи, які стали на шлях вчинення злочинів у юному віці, важко піддаються виправленню та перевихованню і являють собою резерв для дорослої злочинності. У свою чергу, постійна увага вказаному питанню, як зі сторони правоохоронних органів, так і батьків разом з педагогами, здатна вплинути на динаміку злочинності серед неповнолітніх та, як головне, попередити її.

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ!

Информация

На сьогодні, під час дії особливого періоду, граничний вік призову збільшується до 60 років - терміну перебування військовозобов'язаних у запасі (ст. 20, 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).
Для оформлення контракту або за довідками звертайтеся до Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: вул. І. Сірка 39, тел. 5-13-21

У Нікополі затримано грабіжника який зривав золоті ланцюжки з жінок

Криминал

Правоохоронці затримали 26-річного мешканця Дніпра. Протягом місяця чоловік пограбував чотири жінки.
Злочинець вирішив легким та зручним способом заробити собі на життя – грабувати жінок. Злочини чинив у громадських місцях, у різні часи доби чоловік зривав з шиї прикраси та втікав, потім здавав їх до ломбарду.

Твоя ідея має значення! Зробимо Нікополь кращим! Увага! Заявки приймаються до 31 травня!

Жизнь города

Залишилось лише декілька днів, щоб подати Заявку до конкурсу проектів бюджету участі! Не втратьте можливість реалізувати проект покращення Нікополя вартістю до 15000 грн. вже у 2017 році!

Предлагаем Вам услуги по доставке доочищенной питьевой воды ТМ «Жив-Здоров»

На правах рекламы

Предлагаем Вам услуги по доставке доочищенной питьевой воды ТМ «Жив-Здоров»
Высокое качество поставляемой продукции достигается за счет использования метода гиперфильтрации (баромембранный процесс), который признан наиболее эффективным и используется при производстве своей продукции ведущими производителями. 

Внимание! КП «Нікопольводоканал» будут проводиться ремонтные работы

Информация

В период с 23-00 26 мая 2017 г. до 22-00 28 мая 2017 г. КП «Нікопольводоканал» будут проводиться ремонтные работы и дезинфекция на водопроводных сетях и сооружениях города, а также в селах Каменское, Менжинское, Южное, Алексеевка с полной остановкой водоснабжения. 

СОФИЯ ЖЕРНОВЫХ – САМАЯ ЮНАЯ ГИТАРИСТКА УКРАИНЫ

В газету от читателей

Мы уже неоднократно рассказывали в нашей газете о маленькой никопольчанке Софии Жерновых, которая в свои девять лет является победительницей многих международных музыкальных конкурсов. И вот несколько дней назад Соня снова порадовала и своих родителей (и одновременно преподавателей в музыкальной школе), и всех нас очередной победой. 
В будущее В прошлое

Навигация