Войти
Закрыть

Суддя виправдав військовозобов’язаного, який не з’явився за повісткою, вказавши, що закони України є «авторськими творами»

В Україні

Зокрема у цьому вироку суддя зазначив, що у Положенні про територіальні центри комплектації та соціальної підтримки» «ідеться про комплектування особового складу територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки, а не Збройних Сил України», «а Закон «Про військовий обов`язок і військову службу» та Положення про проходження громадянами військової служби у ЗСУ надає правову підставу для такого комплектування і жодним чином не стосується комплектування Збройних Сил України, а тому не дають працівникам та державним службовцям територіального центру комплектування та соціальної підтримки повноважень комплектувати Збройні Сили України військовослужбовцями, а лише відповідно законодавства про працю, за трудовим договором (контрактом), що має бути вольовим рішенням такого найманого працівника. Примус до трудового контракту є формою рабства».

Полицейский беспредел в Днепропетровской области. Интервью полицейского шокирует! Будем бороться или голову в песок?

Віктор Артеменко

Если ни чего не смог сделать полковник, ни чего не сможет сделать журналист то что остается? Спрятать голову в песок? Можно. Но ведь, что б это сделать нужно стать на колени, или раком. Кому как нравиться. Мы выбрали путь – бороться. Бороться что б в Украине полицейский был полицейским, а не мусором.
Смотрим и максимальный репост 
В будущее В прошлое

Навигация