ВСІ НОВИНИ:

Олександр Саюк: Доброго вечора, нікопольці!

24 березня, день закінчується, у Нікополі все спокійно, надзвичайних ситуацій у регіоні не було зафіксовано. Хочу щиро подякувати нікопольцям, які об'єдналися навколо нашої спільної великої проблеми - війни. Зараз кожен на своєму місці робить все можливе, щоб наблизити нашу перемогу! 

На цей час ми прийняли у місті понад 500 переселенців з регіонів країни, де тривають бойові дії. Вони забезпечені житлом, отримують гуманітарну допомогу. Багато жителів міста пропонували поселити біженців у себе. І зараз кількість таких пропозицій навіть більша ніж кількість людей, які прибувають до Нікополя! Це тільки підтверджує наскільки велике у нас серце та готовність підставити плече землякам у складні часи.

Місцева влада своєю чергою продовжує проводити всю належну роботу, щоб і надалі надавати необхідну допомогу переселенцям. Працюємо з міжнародними партнерами, аби люди були забезпечені гуманітарною допомогою. 

Завдяки військовим збройних сил ми сьогодні маємо спокій у місті. В рамках доріг біля Нікополя ворожих сил та техніки немає. Тож сподіваюсь вечір буде добрим, а ніч спокійною.

Слава Україні!


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.