ВСІ НОВИНИ:

Александр Саюк: Доброго вечора, нікопольці!

21 березня, день закінчується, надзвичайних ситуацій у регіоні не було зафіксовано, в рамках доріг біля Нікополя ворожих сил та техніки немає.

Сьогодні провели засідання в рамках питання регулювання цін згідно до постанови Кабінету Міністрів України. За результатом цього ми направили лист до районної військової адміністрації з проханням затвердити склад комісії, що буде здійснювати перевірки та моніторинг цін на товари. 

Головною метою роботи комісії є виявлення фактів необґрунтованого підвищення цін на ринках, у магазинах, оптових базах, торгових мережах. 

Ми прекрасно розуміємо, що цін, які були до війни вже не буде, проте нинішні ціни, навіть якщо збільшились, повинні бути економічно обгрунтованими. Закликаю усіх підприємців і керівників мереж слідувати цьому правилу.

Ситуація у регіоні дозволяє припустити, що вечір та ніч будуть спокійними. Проте не забуваймо, що під час сирени необхідно обов’язково перейти до укриття.

Все буде Україна!


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.