ВСЕ НОВОСТИ:

Нікополь готується до виборів

Головною подією цієї політичної осені будуть вибори депутатів до Верховної ради України. За 90 днів до народного волевиявлення стартувала виборча кампанія. Висування кандидатів-партійців почалося з 30 липня і триватиме до 9 серпня. Мажоритарники зможуть висуватися від партій, або бути самовисуванцями. Незаконним є одночасне балотування за партійним списком і по мажоритарці. Обов'язкова умова для реєстрації: грошова застава 13 тисяч гривень для однієї особи, для списку - два мільйони. Кошти повертають, якщо кандидатам відмовлено в реєстрації, або якщо вони обрані до Ради.


Документи для реєстрації, як партійних списків, так і кандидатів у мажоритарних округах, мають бути подані до ЦВК не пізніше 13 серпня. Реєстрація бажаючих отримати депутатські мандати завершиться 20 серпня. Передвиборча агітація починається з наступного дня після реєстрації. Збільшено прохідний бар’єр – із 3 до 5%.

«Нікополь відноситься до 35 виборчого округу з чисельністю 108090 виборців Робота з уточнення особистих даних виборців зараз вже на завершальному етапі. Нині, список виборців - близький до ідеального» - зазначив в рамках прес-конференції начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Юрій Ткачов.

«Також створена і успішно функціонує автоматизована інормаційно-комунікаційна система, яка забезпечує персоніфікований облік виборців, дозволяє уникнути фальсифікації, дублювання та інших помилок в процесі проведення виборів. Вона спрощує процес складання виборчих списків та забезпечує своєчасність змін та доповнень до цих списків» - продовжив Юрій Григорович.

Крім того, спеціалісти державного реєстру виборців попереджають: якщо громадяни чи то навмисно, чи жартома проголосують двічі, система обов’язково це помітить, і в такому випадку на порушника чекає покарання (у вигляді штрафу, або ж навіть позбавленням волі строком до 3 років).

З 8 жовтня на виборчих дільницях знаходитимуться попередні списки виборців з якими можна буде ознайомитися і перевірити правильність внесених до них відомостей. Того ж дня, згідно графіку, затвердженого ЦВК виборцям вручать іменні запрошення, з вказаними особистими даними, номером та розташуванням дільниці, днем та часом проведення виборів. Наразі ЦВК сформувало 225 окружних виборчих комісій.


«Триває робота по створенню електронної карти Нікополя на, яку будуть нанесенні місця розташування виборчих дільниць. Жителі міста за допомогою мережі Інтернет зможуть попередньо знайти дільницю для голосування», - повідомив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців.

Для більш ефективної роботи відділ ведення Державного реєстру виборців на передвиборчий період буде працювати і на вихідних

 

 

Г Р А Ф І К
чергувань працівників відділу 
ведення Державного реєстру виборців на передвиборчий період 
відповідно до орієнтовного календарного плану ЦВК 2012 року.Дні чергувань у серпні 2012 року:


1. 04 серпня 2012 року (субота)

2. 11 серпня 2012 року (субота)

3. 18 серпня 2012 року (субота)

4. 25 серпня 2012 року (субота)

Кабінет 22

вул.Електрометалургів 3, (будівля міськвиконкому)Календар виборів до Верховної Ради-201230 липня - старт виборчої кампанії. З цього дня розпочнуться висунення кандидатів за партійними списками і в одномандатних округах.

13 серпня - останній день подачі документів кандидатів у народні депутати для їх реєстрації.

20 серпня - до цього дня ЦВК вивчає документи кандидатів і дає згоду на їх реєстрацію або відмовляє. Починається передвиборна агітація.

4 вересня - ЦВК визначається з формою, кольором та текстом виборчих бюлетенів для голосування.
7 жовтня виготовлення попередніх списків виборців.

8-9 жовтня виготовлення іменних запрошень.

8-22 жовтня уточнення списків виборцями.

20 жовтня - закінчується термін для виготовлення бюлетенів для голосування.

25 жовтня передача уточнених списків до ДВК.
28 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ВИБОРІВ!
12 листопада - підрахунок голосів.

17 листопада - оприлюднення підсумків голосування в офіційних виданнях "Голос України" та "Урядовий кур'єр".

 
Відділ прес-служби міської ради


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

6 комментариев

infopotok 9 августа 2012 13:28
и город, и народ готовится почухивая свой затылок с чернышевским "Что делать?"

  • 0
Pavel Makarov 9 августа 2012 14:05
Цитата: infopotok
"Что делать?"

Давно пора едрена мать, умом народ свой понимать.
  • 0
Kitti-van 9 августа 2012 14:09
infopotok, вы ужасно правы!!! в яблочко!!!
  • 0
Cofi 9 августа 2012 21:31
Критерий качества державы -
успехи сук и подлецов;
боюсь теперь не старцев ржавых,
а белозубых молодцов.
(из гариков)
  • 0
Слесарь 9 августа 2012 21:49
Cofi,
Опять на все сто!!!
  • 0
szlahta 17 августа 2012 10:35

Полный состав кандидатов-мажоритарщиков области от Объединенной оппозиции «Батьківщина» в компании главы областного штаба Андрея Павелко, тети Юлии Тимошенко Антонины Ульяхиной и народного депутата от БЮТ Александра Рябеки.

Что за должность - тетя ЮТ????????
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.