ВСІ НОВИНИ:

Безоплатна правова допомога – від бажаного до дійсного

Основними завданнями Закону «Про безоплатну правову допомогу» є створення ефективної системи надання безоплатної правової допомоги, тобто ефективних гарантій права кожного на правову допомогу, яке закріплено статтею 59 Конституції України.

 

У Державному бюджеті України передбачені кошти на надання правової допомоги за бюджетною програмою «Надання громадянам правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави», а конституційне закріплення права на правову допомогу у законодавстві адресується, у першу чергу, вразливим категоріям населення.

 

Головним управлінням юстиції з метою захисту прав, свобод громадян та відбору адвокатів для включення їх до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом, та Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі на підставі договору, на виконання наказу Міністерства юстиції України від 15.03.2012 № 409/5 «Про проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги» оголошується конкурс адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області.

 

Для участі у конкурсі необхідно особисто подати відповідну заяву (зразок заяви можна отримати за місцем її подання або на веб-сайті Центру правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції України (www.legalreform.gov.ua) разом з наступними документами:
- копіями паспорта громадянина України, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту, документів, що підтверджують кваліфікацію та спеціалізацію;
- коротким резюме та мотиваційним листом (обсягом до 500 слів), складених у довільній формі, рекомендаціями.

 

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються Головним управлінням юстиції у Дніпропетровській області та Нікопольським міськрайонним управлінням юстиції.

 

 

Адміністративно – територіальна одиниця (місто та/або район)

Адреса для подання документів

Особи, що здійснюють зв'язок з претендентами, їх номери телефонів та адреси електронної пошти для довідок

1.

 

 

 

 

м.Дніпропетровськ

49000, м.Дніпропетровськ, пр.К.Маркса,21-А Головне управління юстиції у Дніпропетровській області,

 тел.: (056) 371-15-90

 

 

 

 

Провідний спеціаліст відділу правової роботи, правової освіти та кодифікації Мамедова Анна Павлівна

тел.: (056) 371-15-90

моб.: 097-283-92-37

ел.пошта:

uj_kod1@optima.com.ua

ann.mamedova@gmail.com

2.

м. Нікополь,

Нікопольський район

53207,Дніпропетровська область,

м.Нікополь,

вул.К.Лібкнехта, 163,

Нікопольське міськрайонне управління  юстиції

тел.:(05662) 5-02-87

Провідний спеціаліст Вашешнікова Наталія Олегівна

тел.: (05662) 5-02-87

моб.: 066-618-23-30

ел.пошта:  nikopol_ust@ukr.net

 

Контракти (договори) з адвокатами укладатимуться відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 8.


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

4 комментария

Pavel Makarov 23 июля 2012 11:46
как то больно мудрено все...........
  • 0
Алексей Савченко 23 июля 2012 14:03
Я не совсем понял. Вторичная правовая помощь. ХЗ чо это. В первую очередь - впечатлительным категориям населения. Это по каковски? Ладно, эт всё фигня.
Я не совсем понял- мы-то при чем? Слава Богу пока что сами, потому что на адвокатов никаких денег не хватит, да и результативность(в пересчете на вложенную гривну) - неизвестный параметр. То есть нет статистики.
--------------------
"-Меня часто спрашивают, за что мы сражаемся? Могу ответить: Перестанем сражаться - тогда узнаете"
У. Черчилль
  • 0
Слесарь 24 июля 2012 06:51
astorsky,
К сожалению, статистика есть. Прочитал на харьковском сайте , что даже при помощи адвокатов в Украине 0. 015 % оправданий. Тогда как при Сталине, в годы репрессий было 10.6 %.Ей богу не вру.Найду эту статью, могу выложить.Если знаний хватит.
  • 0
Слесарь 24 июля 2012 07:02
astorsky,
http://zk.konotop.biz/category/o_sudah_i_sudiyah Есть ли фемида в Украине. По моему тут тоже хорошо написано.
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.