ВСІ НОВИНИ:

Марганец под "гнетом" Бедняка

Депутат Марганецкого городского совета от Партии Регионов  Шевченко В., не смотря на свою принадлежность к провластной партии, открыто выступает против режима хозяйствования действующего градоначальника Олега Бедняка.

 

Напомним, что в свое время мэр г. Марганец бегством из города покинул кресло городского головы из-за обвинений во взяточничестве, коррупции и рейдерстве, но в 2010 году он снова прорвался к городскому самоуправлению, выиграв выборы – за О. Бедняка тогда проголосовало 6813 избирателей из 37 454 внесенных в списки для голосования.

Прошло без малого два года, как марганчане оказали Олегу Григорьевичу высокое доверие и сегодня они вправе критиковать, анализировать поступки и проступки избранного, тем самым выражая свое личное мнение и  защищая  позицию.

Так, 15 июля в наиболее оживленных районах Марганца, по инициативе В. Шевченко, с целью "достучаться" до сознания населения,  проводилась  раздача листовок "Про результати перевірки КП "Міськкомунхоз" с указанием фактов  финансово-хозяйственной деятельности предприятия, которые свидетельствуют лишь о дилетантстве градоначальника и систематическом  злоупотреблении им служебного положения.

Убедитесь сами:

 

 "м.Марганець                                                                                                                07 червня 2012 року

 

УВАГА!

 

ЗВІТ

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВІРКИ КП «МІСЬККОМУНГОСП»

 

На підставі рішення сесії Марганецької міської ради № 840-36/6 від 17,05,2012 року була створена тимчасова депутатська комісія з питань перевірки фінансово-господарської діяльності КП «Міськкомунгосп»

 

Перевірка проводилась за період з 01,12,2010 року по 31.03.2012 року. У період, за який проводилась перевірка, відповідальним за фінансово-господарську діяльність підприємства був директор Зінченко В.О. (згідно контракту).

Так перевіркою встановлено, що:

 

Підприємство у перевіряємому періоді маючи власну матеріальну базу та свої ресурси укладало угоди на виконання комунальних послуг з понад сорока приватними фірмами з інших міст (Київ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Нікополь). Це є негативним фактом, що не давало КП заробляти кошти та розвиватись. При цьому послуги та роботи, які виконували приватні фірми, здійснювались за підвищеними тарифами і не в повному обсязі.

 

Так, при виконанні робіт по ремонту дитячих майданчиків на прибудинкових територіях ПП Тихон В.Н. було завищено об’єми та вартість виконаних робіт майже у два рази.

 

При перевірці виконаних робіт ТОВ «Газгольдар» (керівник Рудавін Д.) щодо обслуговування димових та вентиляціонних каналів у багатоповерхових будинках комісією виявлено, що зазначені роботи на загальну суму 166 тис.грн. не підтверджені відповідним чином, кількість вказаних каналів завищено на 50 відсотків.

 

У вересні 2011 року КП «Міськкомунгосп» було оплачено 30 тис. грн. ПП Денисенко за ремонт двигуна ЯМЗ-236. При цьому матеріально відповідальні особи підприємства не змогли пояснити комісії що це за двигун та де він знаходиться на сьогоднішній день.

 

Вивіз сміття з приватного сектору здійснює ПП Нікітюк, який отримує за це відповідну плату від населення. Але за розміщення та утилізацію відходів на полігоні ТПВ кошти комунальному підприємству «Міськкомунгосп» не сплачує.

 

ТОВ «Бізнес Енерго Ресурс» надало КП «Міськкомунгосп» з сортування на полігоні ТПВ відходів. Так з вересня 2011 року по березень 2012 року фірмою згідно поданих документів, відсортовано втор сировини понад 21,00 тисячу метрів кубічних. За ці роботи комунальному підприємству пред’явлено до сплати 161,00 тис. грн. При цьому вторинні відходи що підлягали реалізації, комунальне підприємство «Міськкомунгосп» взагалі не отримало, тобто 300 вагонів вторинної сировини (металобрухт, пластмаса, скло, макулатура) зникло з полігону комунального підприємства.

 

При перевірці використання на підприємстві паливно-мастильних матеріалів встановлено, що паливо використовувалося не раціонально, постійно завищувались пробіг автотранспорту та норми витрат пального. Також комісією встановлені непоодинокі факти коли автотракторна техніка взагалі не виїздила з гаражу підприємства, ні яких робіт не виконувалось, але на техніку списувались пальне та приписувались виконані роботи. Так, за свідченням водіїв КП ними отримувались талони на пальне в одній кількості, а у відомості про списання палива систематично зазначалась більша його кількість. Зазначаємо, що під час реєстрації двох сміттєвозів у Нікопольському МРРВ був завищений пробіг до м. Нікополь до 112 кілометрів по кожному.

 

Автомобіль «Москвич» державний номер АЕ 48-55 ЕЕ взагалі не виїзджав вже півтора року, тому що він повністю розукомплектований і без двигуна, в цей же час на нього виписуються подорожні листи та списується пальне в розмірі 3695 літрів (31702 грн.)

При перевірці виконаних робіт трактором «Борекс» встановлено що, лише за дев’ять днів безпідставно було списано 357 літрів палива (3507 грн.)

 

Зінченко В.О. здав в оренду свій власний автомобіль ДЕУ «Ланос» державний номер АЕ 9722 АН підприємству на якому він є керівником. Він одноосібно з обох сторін підписав незаконну угоду про аренду автомобіля без нотаріального посвідчення, що є грубим порушенням діючого законодавства. Використовувся даний транспортний засіб виключно на розсуд самого Зінченка В.О., а не загальні потреби підприємства (наприклад виїзд спеціалістів на аварійні виклики мешканців). При цьому необхідно зауважити, що цей керівник проживає у м.Нікополь і кожного дня за рахунок збиткового підприємства на своєму автомобілі дозволяє собі їздити на роботу до м. Марганець.

 

Так, з лютого 2011 року по березень 2012 року (включно), тобто за 13 місяців було фактично використано та відповідно оплачено за рахунок нашого комунального підприємства 6488 літрів пального. Середньоденний пробіг автомобіля становив 100 кілометрів. На доставку до роботи такого директора за 13 місяців підприємство витратило 65 тис. грн. Наведені приклади свідчать про постійне беспричинне виділення пального та неправомірне використання коштів підприємства.

 

За період 2011 року на підприємстві було виплачено додаткових виплат по заробітній платі 208 тис. грн., директор Зінченко В.С. отримав 31,5 тис. грн. І це в той час коли підприємство постійно нарощує збитки отримує фінансову підтримку з місцевого бюджету. Виплати надбавок за інтенсивність та премій здійснювались за погодженням першого заступника міського голови Сугоняки В.П.

 

В підтвердження того, що «сумнівні працівники» з м.Нікополь не зацікавлені у добробуті нашого міста є і той факт, що донька Маргацької О.М отримала по договору від підприємства КП «Міськкомунгосп» 3000 грн. за складання штатного розпису та колективного договору, у той час коли у штаті є економіст та головний бухгалтер. Як таке могло статися? Адже Маргацька О.М., являючись керівником управління ЖКГ Марганецької міської ради, повинна за необхідності допомагати в розробленні таких документів, бо за це вона отримує заробітну плату з місцевого бюджету.

 

Встановлені депутатською комісією факти свідчать про безгосподарність і систематичне зловживання службовим становищем директора КП «Міськкомунгосп» Зінченка В.О. та про повну відсутність контролю за діяльністю підприємства з боку першого заступника міського голови Сугоняки В.П., який відповідає за роботу комунальної сфери міста.

 

Шановні марганчани, Ви отримали обгрунтовану відповідь на питання чому так незадовільно працює комунальна служба міста і хто «кришує» цей бізнес!?"

 

Компетентные люди говорят, что все вышеописанное соответствует действительности!

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

12 комментариев

Гражданин 17 июля 2012 18:59
В Марганце хоть депутаты стали просыпаться от спячки и обратили внимание на проделки градоначальника! В Никополе кулинич покупает рите за счет водоканала дорогущую иномарку и все никопольские депутаты считают что так и надо и молчанием выражают свой одобрямс. ПОЗОР!
 • 0
SE 17 июля 2012 19:24
а депутаты то у нас кто? большинство от какой партии? и кто эту партию у нас возглавляет? то-то же. а так называемая опозиция только на бумаге значится. покажите хоть одного кто мог бы встать и открыто заявить РИТе? раньше мог Бабинин, но сейчас он не депутат. остальные - только видимость
 • 0
vepsrfyn 17 июля 2012 20:16
а депутаты то у нас кто? большинство от какой партии? и кто эту партию у нас возглавляет? то-то же. а так называемая опозиция только на бумаге значится. покажите хоть одного кто мог бы встать и открыто заявить РИТе? раньше мог Бабинин, но сейчас он не депутат. остальные - только видимость
SE....
я не соглосен что нет кому скать.они не слышат..они в работе. РЕФОРМЫ У ИХ...жир ами запасаются.. в тюрм скоро ехать нада.и они не видят и не слышат а кто мешает сносят ..
 • 0
tral 17 июля 2012 22:09
Сколько ниточке не виться, все равно конец скоро будет!! Зинченко и его мама которая теплосеть в Никополе развалила в Марганце обустроились под крышей дяди Сугоняки. Получается как клан !!
 • 0
Вредина 18 июля 2012 08:03
Цитата: SE
раньше мог Бабинин, но сейчас он не депутат. остальные - только видимость

И еще при Лященко была групп депутатов-трубников! Они тоже Косте спуску не давали.
 • 0
ostap 18 июля 2012 09:16
Цитата: Вредина
И еще при Лященко была групп депутатов-трубников! Они тоже Косте спуску не давали.

А при Старуне была команда депутатов -ферросплавщиков, тоже сила была. Кем сейчас могут похвалиться трубники-ферросплавщики? Мельчаем.
 • 0
семен 18 июля 2012 14:45
Интересно,работает этот Зинченко сейчас?Судя по отчёту,тут вообще пахнет уголовщиной.
 • 0
Слесарь 18 июля 2012 17:00
Маргацкую знаю , как хорошего специалиста. Ольга Николаевна не от хорошей жизни в Марганец перебралась. У нас ведь работают проффэссианалы. Куда нам всем до них.
 • 0
Слесарь 19 июля 2012 08:56
Очень интересно и занятно. Ну оно и понятно, мы не знаем подробностей работы мэра Марганца в прошлый период.Только вчера узнал от посторонних людей о том , что этот мэр в предвыборных своих раскладах , перед серьезными людьми , обещался не повторять ошибки прошлых лет. Но по прошествии полуторагодичного срока стиль начал повторяться. И тут статья... Однако! Резво. А то, что однопартиец начал войну против босса - как то похоже на Никополь. Наш упырь ведет похожую политику против некоторых однопартийцев, вынуждая последних валить из партии .При том , что многие из них поддерживали политику . В целом ведь , что программа ПР , что Батькивщины, по сути одинаковые. Для людей. Но методы, те что видим, уж очень......
 • 0
tatasia 19 июля 2012 10:01
Видел оригиналы документов:
1. указанный в статье "ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВІРКИ КП «МІСЬККОМУНГОСП»
2. Акт перевірки КП «МІСЬККОМУНГОСП» финансовой инспекцией (бывшее КРУ) за тот же период
"ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРЕВІРКИ КП «МІСЬККОМУНГОСП» имеет одну подпись (Шевченко В.,), ни кем не утвержен.
Совпадение нарушений 1 из 11 указанных в Звите
Со слов людей этот же Шевченко по Марганцу интенсивно раздает свой распечатанный звит.
Вывод: выборы на носу, срочно надо пиар, а есть нарушения, нет нарушений - по фиг
 • 0
Вредина 19 июля 2012 12:34
tatasia,
Нечто подобное уже давно происходит и в нашем городе только отличие в том что нарушения придумываются самим ритой и его окружением - затем с ними героически борятся и затем объявляют о замечательной победе над злом. Вспомните отчет Колбатова на сессии - ведь так и не сказали кто и когда приобретал тот трактор но все услышали что уголовку возбудили по команде риты. Вот пиар так пиар!
 • 0
Слесарь 19 июля 2012 13:43
Цитата: Вредина
услышали что уголовку возбудили по команде риты

Так не только слышат, но и чуствуют на себе многие. Я вот только не пойму органы- Ребята , не боитесь ли?!
 • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.