ВСІ НОВИНИ:

У Нікопольському районі перевіряли збиральну техніку

Минулого тижня було здійснено Рейд зі ЗМІ та позапланову перевірку протипожежного стану збиральної техніки агрофірми «Славутич» селища Червоногригорівка Нікопольського району. Перевірка була проведена старшим інспектором служби наглядово - профілактичного обслуговування Нікопольського району Зуєм І. С. Старший інспектор перевіряв комбайн та бензовоз підприємства «Славутич».

 

Перевіркою встановлено, що пожежна безпека техніки, яка залучається до збирання врожаю не повністю відповідає існуючим нормам. Вона не забезпечена первинними засобами пожежогасіння та іскрогасниками. У зв'язку з цього техніка була опечатана та недопущена до роботи на поле. Також не було організовано проведення протипожежного інструктажу комбайнерів та осіб, які задіяні на роботах по збиранню зернових. По завершенню перевірки інспектором було складено та видано приписи для усунення цих порушень.

 

«Щоб виростити та зберегти врожай без втрат, які може заподіяти вогонь, потрібен суворий контроль за дотриманням протипожежних правил. Адже всім відомо, що пожежа сама по собі не виникає, а є наслідком чиєїсь недбалості, безпечності та безгосподарності. Тому викликає занепокоєння наявність таких проблемних питань у підготовці сільськогосподарської техніки, зокрема комбайнів, тракторів, автомобілів, які планується задіяти для збирання врожаю. Прикро, що зернозбиральна техніка, в більшості випадків не відповідає протипожежним вимогам.

 

А керівниками сільськогосподарських підприємств не вирішуються питання щодо оснащення обладнання первинними засобами пожежогасіння. Не організовуються проведення протипожежного інструктажу всіх трактористів, комбайнерів, їх помічників та інших осіб, які будуть задіяні на роботах по збиранню врожаю», - зазначив ст. інспектор служби наглядово-профілактичного обслуговування сільської місцевості Іван Сергійович.

 

«Як показує практика, щорічно у період жнив ускладнюється обстановка з пожежами та наслідками від них, адже збирання врожаю проходить в жарку погоду. Найменша помилка або недбалість можуть призвести до виникнення пожежі, поширенню вогню на велику площу і загибелі людей. Тому необхідно, щоб така прибиральна техніка при відсутності первинних засобів пожежогасіння не виїжджала на лінію», - додав Іван Зуй.

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

3 комментария

Алексей Савченко 10 июля 2012 11:23
Я не понимаю. А руководству с/х предприятий неважно чтоле, чего творится с пожаробезопасностью? Даже при союзе за это дело жарили по полной, а счас вроде мотивация самая эффективная - финансовая, не?
--------------------
"-Меня часто спрашивают, за что мы сражаемся? Могу ответить: Перестанем сражаться - тогда узнаете"
У. Черчилль
  • 0
matrixukr 10 июля 2012 12:45
рейд за "бабками"
  • 0
555 10 июля 2012 12:50
Сколько денег накосили?
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.