Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


город Марганец

Теплий Марганець: Роботи із переобладнання системи опалення тривають

Після отримання гарних результатів роботи нових пелетних котелень, встановлених минулого року в Марганці інвестором за сприяння керівництва Дніпропетровської облдержадміністрації та місцевої влади, роботи продовжилися й цієї осені. Тепер в місті виконано та завершується переобладнання об’єктів, які раніше мали власні газові й вугільні котельні із застарілим обладнанням.У жовтні запрацювали топкові з новими пелетними котлами в чотирьох дошкільних закладах і навчально-виховному комплексі. Серед них і освітні заклади, розташовані в приміських районах - селищах Городище й Максимівка. Тепер в дитсадках отримали комфортний температурний режим для занять і відпочинку.

В створеному в цьому році навчально-виховному комплексі № 5 в Городище, де розташувалися школа й дошкільні групи, раніше була власна вугільна котельня, яка не надавала закладу теплоносія необхідної якості, а також потребувала спеціального приміщення для зберігання вугілля. Після змін позитивний результат не забарився й тут.

Триває переобладнання топкової в амбулаторії сімейної медицини на Максимівці. Тут завдяки підтримці Дніпропетровської облдержадміністрації виконують капітальний ремонт приміщення з використанням сучасних енергозберігаючих технологій. У топковій медзакладу також встановлюють сучасні котли на пелетах замість старих вугільних.
 • Категория: город Марганец
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 8-11-2017, 14:25Просмотров: 549 Комментариев: 0
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.