ВСІ НОВИНИ:

Пінчук хоче ліквідувати Нікопольський трубний завод

Акціонери ПАТ Нікопольський південнотрубний завод (НПТЗ, Дніпропетровська обл.) мають намір розглянути питання про ліквідацію компанії на найближчих загальних зборах.

Пінчук хоче ліквідувати Нікопольський трубний завод

Як повідомляється в офіційній інформації НПТЗ, це питання внесено до порядку денного річних загальних зборів акціонерів, призначених на 19 травня, передає Інтерфакс-Україна.

Питання про припинення діяльності товариства шляхом його ліквідації та призначення ліквідаційної комісії внесено акціонером, що володіє більше 5% акцій ПАТ НПТЗ.

До реструктуризації НПТЗ було монопольним підприємством в Україні по випуску геологорозвідувальних, насосно-компресорних і катаних труб для котлів високого тиску.

З третього кварталу 2000 року ПАТ працює в рамках реструктуризованого підприємства.

В даний час НПТЗ продукцію не виробляє, оскільки всі виробничі потужності внесені в статутні капітали створених внаслідок реструктуризації АТ. Основний вид діяльності - здача в оренду приміщень та обладнання, які йому належать.

На початку лютого 2007 року компанія Інтерпайп придбала на конкурсі 96,67% акцій НПТЗ за 352,614 млн грн. За даними Нацдепозитарія України (НДУ) на перший квартал 2016 року, у власності Транспортно-інвестиційні технології перебувало 96,6893% акцій НПТЗ.

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.

Джерело: biz.nv.ua

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

1 комментарий

Музыченко 13 мая 2017 17:35
Хватит постить эту х...ню! А что такое НПТЗ? А что он производит? А что он из себя представляет: пару Богом забытых зданий, заводские дороги, забор да здание бывшего трубного института, которое по частям продают ибо содержать такую махину не за что. Ну похоронят этот труп, город жить перестанет?
Научитесь отличать НПТЗ от Интерпайп.
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.