ВСІ НОВИНИ:

НАШІ ГРОШІ: У Нікополі відразу 4 фірми відмовились від 9 мільйонів на користь доньки екс-віце-мера Дніпра

Поліція підозрює посадовців управління житлово-комунального господарства Нікопольської міськради (Дніпропетровська обл.) в підробці документів тендеру з ремонту дороги, внаслідок чого відбулася розтрата 1,3 млн грн. бюджетних коштів. 

 
 
Про це стало відомо з ухвали Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області, куди слідчий звернувся в рамках кримінального провадження №42016040000000875.
 
З судового засідання відомо, що в серпні минулого року управління ЖКГ Нікопольської міськради провело тендер на капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Херсонська від вул. Добролюбова до вул. Воїнів Інтернаціоналістів.
 
В поліції стверджують, що шляхом зловживання службовим становищем та підробивши документації тендеру його переможцем чиновники визнали ТОВ «Багатопрофільна корпорація «Січеслав», пропозиція якого була дорожчою від інших учасників на 1,3 млн грн.
 
В суді слідчий клопотав про доступ до документів управління ЖКГ щодо формування конкурсного комітету, проведення тендеру, актів виконаних робіт та розрахунків з БК «Січеслав». Суд це клопотання задовольнив, але заборонив вилучати документи з міськради.
 
Нагадаємо, вартість угоди з БК «Січеслав» на ремонт дороги в Нікополі склала 8,96 млн грн. В самому тендері приймало участь шість фірм. Оцінка конкурсних пропозицій відбувалася по трьом критерім: ціна, умови оплати та гарантійне обслуговування. 
 • Відповідно до протокола оцінки пропозицій, учасники набрали наступну кількість балів:
 • ТОВ «Ресур-Н» – 93,43;
 • ПВКП «Укрєвробуд 2013» — 85,36;
 • ТОВ «Дорводбуд» – 82,50;
 • ПП «Спортсервіс» – 78,61;
 • ТОВ «Багатопрофільна корпорація «Січеслав» – 69,71;
 • Філіал «Нікопольський райавтодор «ДП «Дніпропетровський облавтодор ВАТ «АК Автомобільні дороги України» – 64,87. 
Майбутній переможець торгів в рейтингу привабливості пропозицій був на п’ятому місці. Але всі чотири фірми, пропозиції яких були вигідніші, написали заяви про вихід з тендеру, офіційно всі вони послалися на своє складне економічне положення. Але директор  «Укрєвробуд 2013» заявив пізніше, що фірма не відмовлялася від підряду, а його підпис на заяві підроблений. За цим фактом було направлена скарга в прокуратуру та СБУ.
 
«БК «Січеслав» записана на Олександра Михлика. До літа підприємство вона належала Юлії Мархасіній – доньці екс-віце-мера Дніпропетровська Віталія Мархасіна. Фірма є фаворитом тендерів Дніпропетровської ОДА, тільки за минулий рік вона отримала підрядів від облдержадміністрації на 54,51 млн грн.
Управління ЖКГ Нікопольської міськради очолює Вадим Засядьвовк.
Джерело: НАШІ ГРОШІ

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

4 комментария

AG55 11 апреля 2017 13:43
Виктор может пора сменить риторику и говорить не "растрата" а "воровство"?Полученное в виде отката за предоставленную возможность грабить местную громаду
 • 0
Анатолій Сиротенко 11 апреля 2017 16:31
Це мабуть слідство по "гарячім" слідам. Думаю ніякого слідства і не було б, якби не отримали "рукоаодящу" вказівку.
 • +1
Копчик С. 12 апреля 2017 08:14
Да по тендерам столько вопросов, но отвечать на эти вопросы никто не хочет. Конкурсные комиссии состоят из работников КП заказчика услуги и работников Исполкома. Общественный Наблюдательный совет не раз, письменно просил включать в эти комиссии членов общественности: по одному для контроля. Закон не обязывает , но и не запрещает это делать.. Конечно, городская власть была против, а Наблюдательный совет распустили... Все рассказы про открытость и прозрачность власти - сказки для нас!
 • 0
Алексей Савченко 13 апреля 2017 05:51
Это когда было-то?
--------------------
"-Меня часто спрашивают, за что мы сражаемся? Могу ответить: Перестанем сражаться - тогда узнаете"
У. Черчилль
 • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.