ВСІ НОВИНИ:

Звернення до військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину

Військова служба правопорядку у Збройних Силах України та Військова прокуратура звертаються до усіх військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину, з пропозицією повернутися на військову службу і добровільно звернутися до найближчого органу Військової служби правопорядку або Військової прокуратури із зізнанням та поясненнями причини відсутності на військовій службі.
Закликаємо батьків, друзів, родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким виправити, можливо, найбільшу помилку у житті, припинити переховуватися від слідства і відкрити для себе майбутнє повноцінне життя.

Переховуючись від слідства, військовослужбовець не зможе уникнути кримінальної відповідальності за скоєний злочин.
Злісне уникання відповідальності суттєво погіршує становище осіб, які ухиляються від проходження військової служби, і тягне за собою більш суворе покарання.
 
З’явлення із зізнанням до правоохоронних органів, щире каяття а активне сприяння розкриттю злочину пом’якшує покарання і будуть враховані судом при винесенні вироку.
 
95% військовослужбовців, відносно яких судами було винесені обвинувальні вироки за ухилення від проходження військової служби, були звільнені від покарання(засуджено з випробувальним терміном.)

Якщо у вас виникли питання або ви володієте будь-якою інформацією, просимо звертатися за телефоном 0637151002
Або за адресою 50099, м. Кривий-Ріг, вул. Свято-Миколаївська буд. 64

Нікопольський обєднаний міський військовий комісаріат


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.