ВСІ НОВИНИ:

Мудрість керівництва допомогла здолати кризу

Державне підприємство «Хлібна база № 73»Державного Агентства резерву України,  знаходиться в с. Павлопілля яке всвою чергу межує з трьома районами : Нікопольський, Апостоловський та Софіївський.

  На сьогоднішній день на підприємстві працює 102 працівника.

  Дуже важкими були минулі 2007 - 2009 роки, коли змінювалися керівники в Держрезерві і на нашій Хлібній базі також була дуже велика плинність кадрів.

 

Не виплачувалася заробітна плата, не проводилися ремонти через заборгованість відключали електроенергію, телефони. В мізерній кількості завозилось зерно, а було і так, що працювали з тим, що було. Працівники були в розпачі, бо ставилося питання про скорочення штату. Люди ледь зводили кінці з кінцями. Перше питання було – де і як заробити на шматок хліба? Хто молодший був, звільнялись і працевлаштовувались в містах. Але як не тяжко було, все витримали, цю кризу подолали.

         Сучасне життя ставить перед людьми завдання різної складності. Кожен з нас щодня стикається з повсякденними проблемами. І все-таки по мірі можливостей вони вирішуються.

         Сьогодні ми з гордістю можемо сказати, що наша «Хлібна база № 73» розквітає, завдяки директору Ткаченко Сергію Михайловичу і його команді, які прийшли до нас в 2010 році.

         В першу чергу почали завозити зерно, а потім і матеріали.

         За цей короткий проміжок часу було проведено дуже велика  робота:

модернізовано поточну лінію,проведені та ведуться капітальні ремонти покрівель,комунікацій, пристроїв та обладнання МОБ елеватора,лабораторії,підлоги зерноскладів,та багато іншого.

А саме головне : кожного місяця видається заробітна плата,своєчасно сплачуються податки та внески до цільових фондів.

Велику допомогу у відновленні та налагодженні стабільної роботи нашого підприємства постійно надавав і надає голова Нікопольської райдержадміністрації Сергій Петрович Воронов - який постійно цікавиться  станом справ на Хлібній базі-73.

Трудова біографія Сергія Михайловича – це славний шлях людини, яка вміє наполегливо працювати та самовіддано служити людям. Силу людської доброти, порядності і благородства сповна усвідомлюєш тільки тоді, коли приходить горе, а Сергій Михайлович ніколи не стоїть осторонь, завжди допоможе.

Притаманний талант організатора, помножений на велике бажання робити людям добро, стали запорукою його успіху.

         Ми дякуємо долі за те, що працюємо під його керівництвом. Нехай людська пошана буде подякою йому за працю, чуйність, уміння творити добро.

         Неспокійна робота в керівника; завжди в поїздках, але у нього є хороший тил-це головний інженер – Довгополий Володимир Миколайович. Це людина - професіонал. Він володіє всім, а головне професійно-грамотно розуміється в зернових, транспортних, ремонтних та фінансових питаннях. Хто б у нього щось не запитав, у нього на все є відповідь.

         І навіть можна сказати так, що ніяка криза не може встояти перед справжніми господарями, мудрими керівниками, впевненими в собі і в своїх діях, справжніми патріотами рідної Батьківщини.

         Людина приходить в цей світ, щоб бути людиною з великої букви, не зважаючи на різні зміни в житті, місце проживання, сфери діяльності.

         Такою ж людиною на нашому підприємстві можна назвати – Руденко Федора Васильовича, який працює головним енергетиком. Народився Федір Васильович 17 червня 1962 р. в с. Павлопілля в сім’ї простих колгоспників. Так вийшло, що сім’я переїхала в г. Грозний, де і навчався Федір Васильович в Грозненському нафтовому інституті ім. академіка Міліонцакова М. Д. на факультеті електрифікації. В 1988 році здобув вищу освіту. Потім по розподіленню працював в Грозшпробіосинтезі інженером – проектувальником.

         В 1991 році по переводу був прийнятий в мале підприємство «Олімп» начальником відділу постачання. Повернувшись на Україну працював на Запорізькому заводі радіо приборів – економістом. В 1996 році повернувся в с. Павлопілля і почав займатися фермерським господарством. Та не вийшло у нього працювати на землі і в 2008 році його прийняли головним енергетиком на
ДП «Хлібна база № 73» - це його призвання.

         В народі кажуть: «Риба шукає де глибше, а чоловік де краще.» Так і Федір Васильович. Там де  він  працював, він завжди був і є -відповідальним, чесним, доброзичливим, старанним. Такі риси його характеру.

         Працюючи головним енергетиком, він знаходить спільну мову з своїми підлеглими, а їх у нього 7 чоловік. Ніколи не відмовить, завжди допоможе і ділом і словом, а якщо потрібно буде вийти і в вихідний день, то він в перших рядах. Любить він свою роботу. Хороший сім’янин.

         Незабаром Федір Васильович буде святкувати свій ювілей. Ювілей – це свято. Ювілей – це привід пригадати минулі роки. А 50 років – це тільки початок життєвого шляху. Тож хай йому і надалі посміхається доля, хай його вірним супутником будуть удача, любов та щастя.

         Від іменні керівництва, трудового колективу ДП Хлібна база № 73» :

                   Вітаємо щиро у День ювілею,

                   Бажаємо миру в душі й над землею,

                   Хай радість приходить до Вашого дому,

                   Розвіє негоду, тривогу і втому.

                   Хай ладиться скрізь – на роботі, в родині,

                   Щоб радісний настрій у серці не гас.

Все світле й хороше, що треба людині,

Не хай не одмінно приходить до Вас.

 

 

Мудрість керівництва допомогла здолати кризу

 

Розповіла працівник з 37-річним стажем роботи на ХБ-73 Євстратенко Валентина Іванівна, надіслав наш власкор Хорольський Ю.М.


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

2 комментария

555 14 июня 2012 21:14
Толковым руководителям -уважение.А что в Никополе деется на территории элеватора.Как они выживают?Арендаторы появились на территории.А пустует много земли....
  • 0
461047077 24 июня 2012 22:28
то что сделали это очень хорошо.но никто не видел в каких условиях работают простые рабочие им даже руки помыть негде не говоря уже о других нуждах
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.