ВСІ НОВИНИ:

Проводиться перевірка «Нікопольського заводу феросплавів»

Вперше проводиться перевірка «Нікопольського заводу феросплавів» Державною інспекцією техногенної безпеки
5 червня 2012 року розпочалася планова перевірка стану пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту та діяльності аварійно – рятувальної служби публічного акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів» Дніпропетровської області. Саме цього дня до підприємства прибув начальник управління державного нагляду з питань пожежної безпеки Головного управління Держтехногенбезпеки області, підполковник служби цивільного захисту Аржанцев Євген Олександрович.

 

В перший день перевірки він ознайомився зі складним технологічним процесом підприємства у супроводі помічника генерального директора з питань надзвичайних ситуацій «Нікопольського заводу феросплавів»
Тахьяна А. К., після чого пройшла зустріч з головним інженером «Нікопольського заводу феросплавів» Лапіним Є. В.

 

«Нікопольський завод феросплавів» вперше перевіряється Державною інспекцією техногенної безпеки. Звичайно, буде приділено багато уваги як суб’єкту господарювання з високим ступенем ризику для безпеки життя і здоров’я населення, навколишнього та природного середовища. Враховуючи, що на підприємстві працює більше, ніж 8 000 робітників, ця планова перевірка заводу феросплавів проводиться з метою здійснення державного нагляду за дотриманням та виконанням встановлених законодавством стандартів, норм, правил та вимог пожежної та техногенної безпеки, стану цивільного захисту», - наголосив підполковник служби цивільного захисту Євген Аржанцев.

 

Завод по праву вважається флагманом феросплавної промисловості України. Підприємство одне з найбільших в світі виробників марганцевих феросплавів, є лідером в нарощуванні потужностей та досягненні світових якісних показників у виробництві феросплавів. Це великий виробничий і соціальний комплекс Нікополя.
«Основними напрямками Головного управління Держтехногенбезпеки у Дніпропетровській області є забезпечення безпечної життєдіяльності громадян, зниження ризику виникнення надзвичайних подій, пожеж, аварій», - зауважив полковник служби цивільного захисту В.М. Киба.

 

По закінченню перевірки буде проведено круглий стіл, де обговорюватимуться результати перевірки та буде складено відповідний акт.

 

Проводиться перевірка «Нікопольського заводу феросплавів»

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

6 комментариев

szlahta 13 июня 2012 19:39
Лучше прокуратура с налоговой бы занялись.
  • 0
555 13 июня 2012 21:41
Не круглый а "сладкий" стол ))
  • 0
sahim55 14 июня 2012 09:21
ворон ворону глаз не выклюет-все куплено,все окей.
  • 0
Слесарь 14 июня 2012 09:30
Чего вы все злорадствуете насчет завода? Гражданская оборона там на высшем уровне всегда была. Как и охрана труда. Не в пример горводоканала, которым смерть работника вызвала незаконные манипуляции приведшим к глажению по головке.Поедь Ванюха , поучись. Или Токаршу, заслуженного секьюрити, отправь на стажировку.
  • 0
szlahta 14 июня 2012 10:50
В газетах был некролог о смерти работника НЗФ, где родители просили указать причину смерти сына. Невольно был свидетелем разговора 2 рабочих НЗФ о этой смерти. Люди боятся говорить правду.
Не этим ли вызван приезд комиссии?
  • 0
555 14 июня 2012 21:22
ОдномуЭЛЕКТРИКУ(ЦАРСТВО ЕМУ НЕБЕСНОЕ) уже приписали попытку хищения...
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.