ВСІ НОВИНИ:

ШТАБ БЛОКАДИ ВИМАГАЄ У ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ОПРИЛЮДНЕННЯ ВСІХ ДОКУМЕНТІВ МІНСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ

Штаб Блокади звертається до президента України з вимогою оприлюднити ВСІ документи підписані від імені України у Мінську.
У своєму інтерв'ю заступник міністра у справах окупованих територій Тука заявив, що т. зв. "націоналізація" підприємств ватажками т. н. ЛДНР - порушення Мінських угод.
 ШТАБ БЛОКАДИ ВИМАГАЄ У ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ОПРИЛЮДНЕННЯ ВСІХ ДОКУМЕНТІВ МІНСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ
Раніше народний депутат, співвласник (на паях з Зовнішекономбанком РФ) Алчевського металургійного заводу Тарута заявляв, що "вони (російські найманці) не чіпають наші підприємства, тому що вони прописані у списках Мінська"
 
Аналізуючи ці висловлювання, а також розуміючи, що без попередньої домовленості з окупаційною владою РФ настільки масштабні торговельні відносини під час війни не можливі, Штаб звертається з вимогами до Президента України:
 
негайно оприлюднити ВСІ документи які підписані у Мінську особисто президентом чи його представниками, а також представниками країни агресора. Нас цікавить про що ви домовилися з керівництвом РФ в той час, коли ми і наші бойові побратими тримали фронт в Дебальцеве, Широкіно, на Бахмутовской трасі у 2015-2016.
 
Вимагаємо сказати Народу правду!

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.