Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Жизнь города

У Нікополі правоохоронці вийшли на службу для охорони публічної безпеки разом з муніципальною поліцією та громадськими формуваннями

10 лютого на площі біля міської ради відбувся урочистий розвід працівників поліції , муніципальної поліції та громадських формувань які заступили з правоохоронцями на  службу для охорони публічної безпеки та порядку на території міста Нікополя в ході проведення відпрацювання. 

 У Нікополі правоохоронці вийшли на службу для охорони публічної безпеки разом з муніципальною поліцією та громадськими формуваннями

В заході були задіяні  9  автопатрулів, в тому числі 3 автопатрулі Управління патрульної поліції міста Кривого Рогу.  Учасникам заходу був проведений чіткий інструктаж по несенню служби з публічної безпеки та порядку.
     
 Заходи, що проходять в рамках Всеукраїнського комплексного оперативно-профілактичного відпрацювання, у Нікополі розпочалися з 6 лютого та триватимуть до кінця місяця. Для проведення заходів зі стабілізації та покращення криміногенної обстановки у період проведення відпрацювання залучено весь особовий склад Нікопольського відділу поліції. 
 
За словами заступника начальника Нікопольського відділу — керівника патрульної поліції  Юрія Сидорука, головна мета відпрацювання — стабілізувати та покращити ситуацію в місті, перевірити весь підобліковий елемент, перевірити власників зброї, та виявити тих, хто вчасно не перереєстрував її, нагадати громадянам про поліцію та показати, що мешканцям нашого міста є накого розраховувати та від кого чекати допомоги.

Відділ коммунікації ГУНП в Дніпропетровській області
за матеріалами Нікопольського ВП


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: Жизнь города
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 14-02-2017, 14:12Просмотров: 2 133 Комментариев: 1
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   Алексей Савченко (14 февраля 2017 15:06)
   Доверительная | Offline
   https://youtu.be/ajfBDZFR9_4

   Регистрация: 21.11.2011

   Новостей: 7

   Коментариев: 3 272

  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.