Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


События

У Нікополі відзначили День Гідності і Свободи України

21 листопада біля пам’ятника «Захисник України» відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню Гідності та Свободи. Дата є символічною для багатьох українців, адже саме в цей день, але з різницею в 10 років, на київському Майдані Незалежності розпочалися визначні та доленосні для нашої держави подія – Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013-2014 років.
 
 У Нікополі відзначили День Гідності і Свободи України
У Нікополі відзначили День Гідності і Свободи України
У Нікополі відзначили День Гідності і Свободи України
У Нікополі відзначили День Гідності і Свободи України
У Нікополі відзначили День Гідності і Свободи України
У Нікополі відзначили День Гідності і Свободи України
У Нікополі відзначили День Гідності і Свободи України
У Нікополі відзначили День Гідності і Свободи України
У Нікополі відзначили День Гідності і Свободи України

Як зазначив в історичній довідці директор Нікопольського краєзнавчого музею Олександр Кушнірук, цього дня також вшановується пам'ять Героїв Небесної сотні, та всіх, хто загинув під час подій на Євромайдані. Він закликав присутніх не забувати про такі важливі в сучасному житті моральні поняття гідності та свободи, в основі яких лежить відповідальність кожного за свої вчинки. 
 
Від імені міського голови Андрія Фісака до привітань долучилася його заступник Ольга Коник. Вона відзначила, що завдяки подіям, які відбулися на київському Майдані Незалежності взимку 2004 та 2013-2014 років, українці відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність та гідність. 
 
До присутніх звернувся і учасник бойових дій у зоні проведення АТО Сергій Копчик. Він висловив сподівання, що пам'ять про подвиг Небесної Сотні житиме у віках та назавжди стане прикладом для майбутніх поколінь.
 
Настоятель парафії Святого Праведного Петра Калнишевського Дніпропетровської єпархії Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Тимофій Редько побажав всім нікопольцям любити свою Батьківщину, пишатися нею та єднатися заради кращого майбутнього. 
Завершився пам’ятний мітинг хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу «Захисник України».
 
Того ж дня, з нагоди Дня Гідності та Свободи у всіх навчальних закладах міста пройшла єдина виховна година «Вклоняємось низько героям». А в загальноосвітніх школах №№ 2, 3, 8, 10, 17, 20 відбулися мітинги пам'яті біля меморіальних дошок, встановлених на честь загиблих у зоні проведення АТО героїв.
Прес-служба міської ради

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: События
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 22-11-2016, 09:01Просмотров: 3 326 Комментариев: 9
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   Копчик С. (22 ноября 2016 11:15)
   Посетители | Offline
   Моє бачення сьогодні( із промови):
   Сьогодні визначний День - День гідності та свободи! Бо свобода – це основа любої успішної держави! Соціально налаштованою, економічно сильною може бути тільки вільна незалежна держава!
   Але держава – це люди!!! Ніколи раби, не побудують Вільної Держави!!!Ніколи не будуть заможними!!! В історії світу немає таких прикладів!
   Мільйони людей вийшли на Майдан, щоб захистити свою свободу, своє право жити в вільній країні! Цих людей били, вбивали, очорняли ті, хто хоче зробити українців безвольними рабами!
   Можна купити тисячу, можна купити чиновників, але мільйони людей не підкупиш,.. Люди виходили на Майдан, не просто за ради курсу на Європу, а за Європейські цінності які ми маємо запровадити в України. Багато сподівань людей на Майдані на жаль не здійснилися! Але головне відбулось: люди показали, що ніхто не в праві лишити їх свободи та права обирати своє майбутнє!
   Стало ясно, що Російська імперія не пробачить Україні таких прагнень та вільностей! Крим, а потім Донбас, показали справжні плани агресора на сході – поработити нашу державу!
   Війна на Донбасі – це війна за свободу, за незалежність та Гідність нашої держави. В березні та квітні 2014 року в військкоматі нашого міста я побачив черги людей, для яких Гідність не пусті слова! Ці люди прийшли добровільно на захист нашої Держави і гідні звання чоловік – захисник та Громадянин України!
   Одиниці гідних громадян з тієї черги попали у владні кабінети, щоби відновлювати справедливу та прозору владу! На жаль, набагато більше наших українців – героїв загиблих під час війни за Незалежність нашої України. Їх імена назавжди залишаться в нашій пам’яті. І на думку учасників бойових дій , наші загиблі герої гідні звання почесного громадяни не менше ніж директора заводів чи чиновники !!! Маємо надію, що це підтримує і більшість депутатів Міської Ради!
   І на останок я хочу закликати всіх зрозуміти: починати треба з себе!
   Замислитесь..Чому сьогодні сотні тисяч працьовитої молоді іде в більш розвинену європейську Польщу? Хто не знає: Польща в 90 роках економічно була на одному рівні з Україною! Чому у Польщі вийшло , а Україна 25 років тільки втрачає?? Тому що в Польщі було більше вільних людей. Незалежних і вільних духом! Вони підняли рівень своєї держави!
   В Україні можливий економічний прорив тільки тоді, коли більшість українців уб’є в собі раба! Тільки вільна людина зможе відчути себе господарем на своїй землі. Кожен має взяти на себе відповідальність за своє майбутнє та майбутнє України. Інакше Україна стане черговим округом , чергової імперії!
   Коли ми відчуємо дух свободи у більшості , тоді День гідності та свободи стане для нас самим визначним днем! Тоді ми з гордістю будемо казати.. Слава українцям! Слава Україні!

   Регистрация: 22.02.2014

   Новостей: 45

   Коментариев: 3 049

  •             
   Анатолій Сиротенко (22 ноября 2016 13:57)
   Посетители | Offline
   Підтримую проголошене Сергіем Копчіком, учасником БД в цій новітній війні за незалежність і державний суверенітет України в день державного свята. Прикро, що ні одного УБД немає в місцевій владі, не говорячі вже про почесних громадян міста. Характеризує владу і боротьба учасників АТО за місце для пам'ятника - меморіалу "Захисникам України". Добре, що в особі одного із організаторів патріотів-добровольців Д.Яроша відзначено з цієї нагоди високою державною нагородою, це нагорода всім тим, хто першими стали на захист країни і завадили становленю путінської "новоросії", знищеню держави Україна. Вічна память загиблим. Герої не вмирають. Слава Україні!

   Регистрация: 1.04.2015

   Новостей: 1

   Коментариев: 910