ВСІ НОВИНИ:

Затриманого в Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенко СІЗО відвідає священик УПЦ Київського патріархату, Нiкопольчанiн, Святослав Скороход

Адвокат неправомірно затриманого в Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенко Марк Фейгін повідомив про те, що його підзахисного в СІЗО відвідає для духовної підтримки священик Української православної церкви Київського патріархату.

Про це він розповів кореспондентові Укрінформу.

«У понеділок я зустрічався з підзахисним. Роман написав дві заяви керівництву СІЗО №2, слідчому Крекову, про його відвідини ієромонахом Меркурієм (Скороходом), кліриком Богородської єпархії УПЦ Київського Патріархату. Розраховуємо, що йому буде дозволено здійснювати духовну опіку. Тим більше, що право на це Роману Сущенку, особі з іноземним громадянством, гарантоване законом», - сказав Фейгін.

За його словами, в російській пенітенціарній системі взагалі заохочується відвідування затриманих і ув'язнених священиками. «Щоправда, це переважно представники Російської православної церкви. Але якщо Роман Сущенко належить до іншої конфесії, то він має право на відвідування саме її представника, який також готовий до цієї зустрічі», - підкреслює адвокат.

Ієромонах Меркурій в особистій розмові з кореспондентом Укрінформу підтвердив інформацію, що його єпархія і він сам також готують відповідні документи для можливості відвідування і причастя вірного УПЦ КП Романа Сущенка, який знаходиться в даний момент у СІЗО Лефортово.

Як повідомлялося, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка в порушення міжнародних правил затримали 30 вересня в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому було пред'явлене звинувачення в шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. В ГУР МОУ спростували цю заяву, зазначивши, що вона не відповідає дійсності.

27 жовтня Мосміськсуд відхилив апеляцію на утримання Сущенка під вартою. Чинний термін утримання його під вартою закінчується 1 грудня.

Роман Сущенко працює в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» з 2002 року, а власним кореспондентом у Франції - з 2010 року.

Джерело: ukrinform

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.