ВСІ НОВИНИ:

Останнiй дзвоник в Павлопіллі

25 травня …. Дощовий прохолодний ранок. Та на подвір'ї Павлопільської ЗОШ панує святкова урочиста атмосфера. Її створюють і різнокольорові повітряні кульки, і церемоніальна доріжка, по якій пройдуть випускники, і мелодії шкільних пісень, які кожного з дорослих присутніх повертають в дитячу Країну знань.
Наші діти на рік дорослішими, а, значить, мудрішими і самостійнішими.

 

Так уже заведено в Павлопіллі: свято Знань, Останнього дзвоника, випускний вечір – свято всього села. Поспішають до школи не тільки учні та їх батьки, а і сусіди, родичі, зупиняються випадкові перехожі, які поспішали у справах та якесь внутрішнє тремтіння не дало їм пройти повз школу.

 

Зі словами привітання звертаються до школярів директор школи Госало Людмила Антонівна, заступник голови районної ради, депутат районної ради – Протченко Олександр Вікторович, начальник управління захисту населення та охорони соціальної праці Фостащенко Олена Олександрівна та сільський голова Паламарчук Олена Олександрівна. Також на святі присутні почесні гості: помічник директора х/б № 73 Хорольський Юрій Миколайович, начальник охорони х/б № 73 Пучков Дмитро Миколайович, заступник виконавчого директора АФ «Весна» Сідельніков Віктор Леонідович та вчитель-пенсіонер Спиця Агнеса Григорівна.

 

Кожен клас, відзначений в різних номінаціях: «Славні козачата», «Чарівне перо», «Майстринки», «Відповідальні», «Кращий волонтерський загін», «Краща чергова бригада», «Найдружніші», «Найактивніші», отримав подарунки настінні годинники для класу. Похвальними грамотами нагороджені переможці конкурсів та олімпіад та їх вчителі-керівники, батьки за активну участь в громадському житті школи.

 

Під звуки української пісні виходять зі словами привітання козачата: колишні першокласники, а тепер уже учні 2 класу. Хлопчики в козацьких шапках, дівчатка в накинутих на плечі українських хустинках. Як же виросли і зміцніли малюки за перший рік навчання в школі. Куди й подівся страх в обличчі, сміливість в руках, наполегливість – впевненість в собі, запальний блиск в очах.

 

І ось лунає останній дзвінок, який кличе учнів на останній урок в цьому навчальному році. Не сядуть за шкільні парти в наступному році наші випускники. Їх семеро. Кожен з них уже зважив свій перший, серйозний крок у житті, успішно здає ЗНО, впевнено йде до омріяної професії. Хто стане економістом, працівником правоохоронних органів, хто – вчителем математики, працівником сільського господарства.

 

Головне – ми, вчителі, батьки, твердо переконані: наші діти стануть справжніми людьми. Для цього ми приклали максимум зусиль.
А дощ іде…. На врожай на щастя. Приємного літнього відпочинку вам, діти!. Щасливої дороги, наші дорогі випускники!

 

Останнiй дзвоник  в Павлопіллі

Останнiй дзвоник  в Павлопіллі

Останнiй дзвоник  в Павлопіллі

Останнiй дзвоник  в Павлопіллі

 

 Надiслав: позаштатний кореспондент Ю. Хорольський

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.