Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Криминал

За 3 місяця 25 крадіжок і до в'язниці на 5 років

Нікопольською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у суді в кримінальному провадженні стосовно раніше судимого громадянина України, якого обвинувачено у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.185 (крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло) Кримінального кодексу України. 
 
Встановлено, що 33-річний зловмисник відстежував квартири в яких тимчасово відсутні власники після чого, в нічний час шляхом підбору ключа або віджиму віконного скла проникав у квартири нікопольчан звідки таємно викрадав цінні речі.  
 
Протягом 3 місяців зловмисник вчинив 25 крадіжок, поєднаних з проникнення у житло, чим  завдав матеріальну шкоду потерпілим на загальну суму 345 000 грн.
 
В судовому засіданні прокурором Нікопольської місцевої прокуратури вину обвинуваченого в інкримінованих правопорушеннях повністю доведено та вироком Нікопольського міськрайонного суду  обвинуваченого визнано винним у вказаних злочинах та призначено  остаточне  покарання у виді 5 років 3 місяців позбавлення волі та задоволено позови на відшкодування моральної та матеріальної шкоди  потерпілим. 

Прокурор Нікопольської 
місцевої прокуратури  Н.Ю. Семенова

 • Категория: Криминал
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 18-07-2016, 11:15Просмотров: 1 876 Комментариев: 0
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.