Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


События

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Підведено підсумки творчих конкурсів — 2016 Дніпропетровської обласної організації НСЖУ 

 ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Лауреати номінації «Вірність професії»:

  • Наталія Савеліївна АБРОСИМОВА, головний редактор газета «Чорнобилець Придніпров’я»;
  • В’ячеслав Миколайович БУЛАВА, ветеран журналістики; м. П’ятихаики;
  • Володимир Олександрович СТОРЧАКОВ, головний редактор газети «Рідний край», м. Павлоград;
 
Переможець номінації «Журналістське розслідування»:

  • Тетяна Павлівна РАДЗІЄВСЬКА, позаштатний кореспондент газети «Знамя Дзержинки» Прес-центру «ДМК», м. Дніпродзержинськ, за роботу «Возможны ли похороны без поборов?»
 
Лауреат номінації «Журналістське розслідування»:

  • Славний Олександр Сергійович, журналіст телевізійної студії «Акцент», за сюжет «Як з бюджету витягти більше грошей»;
 
Переможець номінації «Краща публіцистична робота року» ім. Аркадія Пальма:

  • Лариса Максимівна ЧУХАН, журналіст газети «Домашняя газета», м. Кривий Ріг, за серію памфлетів
 
Переможець номінації «Краща журналістська робота року» ім. Олександри Дем’яненко:

  • Оксана Анатоліївна СІЗОВА, начальник прес-служби міського голови м. Орджонікідзе, позаштатний кореспондент газети територіальної громади м. Орджонікідзе «Козацька вежа», дописувач міської газети м. Нікополь «Проспект трубників» , за публікацію «А каким он парнем был»
 
Лауреат номінації «Краща журналістська робота року» ім. Олександри Дем’яненко:

  • Анатолій Іванович КОВАЛЕНКО, головний редактор газети «Лава», ОО НПГУ Західного Донбасу, за публікацію «Авторитет Николая   Житника»
 
Переможець номінації «Люби і знай свій рідний край» ім. Павла Богуша:

  • Віктор Костянтинович КОВРИГА, кореспондент газети «Позиція», за глибоку науково-дослідницьку роботу, присвяченому   110-річчя зародження профспілкового руху  1906-2016 рр.
 
Лауреат  номінації «Люби і знай свій рідний край» ім. Павла Богуша:

  • Григорій Миколайович ДАВИДЕНКО, власний кореспондент газети «Сільські новини», за публікацію «Нащо Орелі така «любов»?;
 
Дипломом з відзнакою журі в номінації «Люби і знай свій рідний край» ім. Павла Богуша:

— Творча група Телетеатру: автор сценарію та режисер Наталія ОГОРОДНЯ, директор Ольга ВОЛОШИНА, за документальний фільм «Музи Дніпра».

Переможець номінації «Гострослів»:

— Вадим Григорович Климентьєв, редактор сайта «Дніпропетровський акцент», фельєтон «Кримська Камасутра, або Чому з Криму біжать коти, а тамтешній дурдом переповнений поціновувачами монументального мистецтва»

Лауреати номінації «Журналістський дебют» ім. Миколи Шутя:

  • Юлія ЗВЯГІНЦЕВА, редактор ТО інформаційних, громадсько- політичніх, економічних, суспільно- публіцистичних програм Філії НТКУ «ДРД»,  за відеосюжет інформаційно-аналітичної програми «Новини» «Венеція у Дніпропетровську.
 
Лауреат номінації «Юнкор»:
  • Андрій Каверін, м. Кривий Ріг, учасник творчого конкурсу обласної організації НСЖУ, за серію публікацій присвячених історії футбольного клуба «Шахтар»
 
Дипломом   Дніпропетровської обласної організації НСЖУ нагороджується:

  • Колектив гуртка журналістики «Акули пера», школи № 26,м. Кривий Ріг, керівник Елеонора Іванюк, за активну участь у творчому конкурси обласної організації НСЖУ.
  • Творча група ТК «Червона рута» школи № 69, м. Кривий Ріг, керівник Григоренко М.В., за активну участь у творчому конкурси обласної організації НСЖУ.
 
Спеціальним Дипломом   Дніпропетровської обласної організації НСЖУ нагороджується:

  • Журналістська династія КОВАЛЕНКІВ: Анатолій Іванович Коваленко, батько, Світлана Анатоліївна Коваленко, донька, Аліна Сергіївна Юрова, онука, за творчій підхід до висвітлення важливих питань життя територіальної громади та активну участь у творчому конкурси обласної організації НСЖУ.
 
Лауреати творчого конкурсу ім. Рема Суворова

«Краща журналістська робота на військово-патріотичну тематику»:

  • Наталія АДАМОВИЧ , кореспондент  газети «Наше місто»  за серію нарисів про учасників  АТО та ветеранів  Другої Світової війни, активну волонтерську діяльність;
  • Мирослав ЖУКОВСЬКИЙ та Роман МІЛЬЧЕНКО – за активну пошукову роботу про загиблих у ВВВ працівників Нікопольського Південно-трубного заводу, ініційовану Олександром Фельдманом, за цикл  публікацій у газеті «Проспект Трубників», м. Нікополь;
  • Олександр КОЗЛЕНКО, завідуючий відділу Широковської районної газети  «Вісник», за цикл публікацій про учасників  Другої Світової війни;
  • Юліана КОКОШКО, кореспондент газети «Днепр вечерний» за нариси «Железная… «кнопа» та «Украинский герой с берегов Волги», надрукованих у 2015 році;
  • Колектив редакції «Твій рідний край», редактор Ігор Гусаров, за рубрику «Пам’ять у бронзі і мраморі»,  присвячену  загиблим  у   Великій Вітчизняній війні.
  • Юрій ШВАЙКО, власний кореспондент  на Придніпровській залізниці філії «Медіа-центр «Магістраль» ПАТ «Укрзалізниця» , за систематичне висвітлення військово-патріотичної тематики на сторінках газети «Придніпровська магістраль»,  зокрема нарис «Любов опалена війною».
 
Переможць творчого конкурсу ім. Рема Суворова

«Краща журналістська робота на військово-патріотичну тематику»

  • Наталія Олексіївна ПОПОВИЧ, головний редактор Магдалинівської районної газети «Наше життя» — за серію публікацій із зони АТО та активну волонтерську діяльність.
 
Лауреат  спеціальної премії  сім’ї Суворових

— Володимир Якович  МАРГОВЦЕВ,  позаштатний кореспондент  обласної газети «Зоря»,  за багаторічне висвітлення в ЗМІ військово-патріотичної тематики  та подвигів воїнів-фронтовиків.

До дня журналіста України За професійну майстерність, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток української журналістики   нагороджуються:

Почесним знаком Національної спілки журналістів України 

  • Віктор АРТЕМЕНКО, редактор сайта «Город Никополь»
  • Вікторія КЛИМОВИЧ, фахівець по зв’язках зі ЗМІ Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України
  • Фаїна МЕНДАЛЮК, продюсер програми «Грані» 34 телеканалу
  • Галину ЛАВРУШИНУ, редактор газети «Горняцкий вестник», м. Марганець
  • Любов ПАВЛЕНКО, головний режисер ТРК «Марганецька студія телебачення»,
  • Владислав РОМАНОВ, директор інформаційного агенції «Придніпров’я»
  • Сергій СВІТЛІЧНОГО, головний редактор газети «Визит-Венал», м.Нікополь
  • Оксана ШАХМОТЬ, головний спеціаліста з інформаційної роботи ПМІГУ, м. Кривий Ріг
  • Олена ШЕВЧУК, начальник загального відділу виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради
 
Почесною грамотою Національної спілки журналістів України

  • Віктор АБРАМАС, головний редактор  Інтернет-сайту «Бегемот», м. Павлоград
  • Тетяна БАБЕНКО, головний редактор телебачення ТРК «Криворіжжя»
  • Катерина БЛИЗНЮК, прес-секретар голови Нікопольської міськради
  • Сергій Гузь, головний редактор газети «Наш репортер»  м. Дніпродзержинськ
  • Марина ІВАНЮЩЕНКО, журналіст програми «Наш сад.4 сезона»
  • Валентина МАКІДА, працівник прес-служби Покровської міськради
  • Віра МАЛИШЕВА, директор ТРК «Марганецька студія телебачення
  • Ірина НОРЕНКО, директор радіо «Самара», м. Павлоград
  • Марина ОМЕЛЬНИЦЬКА, начальник служби інформації Криворізького залізорудного комбінату, (головний редактор газети «Шахтар Кривбасу»)
  • Марина РИБКА програмний директор телекомпанії 9-й канал
  • Ірина УВАРОВА, головний редактор газети  «Панорама Азоту» ПАТ «ДніпроАзот»,  Дніпродзержинськ
 
Дипломом   Дніпропетровської обласної організації НСЖУ

  • Колектив ТРК «МГОК ТV» , за вагомий внесок у розвиток  інформаційної сфери Дніпропетровщини;
  • Любов АЛЕКСІЄВСЬКА,  краєзнавець — за створення енциклопедичного довідника «Кам’ янське — Дніпродзержинськ»
  • Ніна ЦИГАНОК, керівник прес-центру Ради ветеранів війни м. Дніпродзержинськ, за цикл публікацій «Діти війни — очима дітей війни»
  •  колектив редакції газети «Батьківщина»,
 
Грамотою Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України

  • Георгій БАРОНЕНКО, ветеран журналістики, м. Павлоград,
  • Валерій БЕНЬКО,громадський дописувач міських газет, м. Нікополь,
  • Володимир БУХТІЯРОВ, ветеран журналістики, м. Кривий Ріг,
  • Юлія ГРИГОРЕНКО, відповідальний секретар газети «Знамя Дзержинки» прес-центру Дніпровського металургійного комбінату
  • Ірина ГРЕЧЕНКО, кореспондент павлоградської інтернет-газети «Бегемот»
  • Надія КОСЯК, головний спеціаліст відділу преси та інформації апарата Криворізької міської ради і виконкому
  • Микола КРАМАРЕНКО, завідуючий відділу інформації газети «Червоний гірник»
  • Дмитро СЕВЕРИН, тележурналіст телестудії ПАТ «Нікопольський феросплавний завод»
  • Микола СИНЕЛЬНИКОВ, спортивний оглядач сайту «SPORT.DP.UA» м. Дніпродзержинськ
  • Віталій ТКАЧУК, завідуючий сектору спорту та медицини газети «Червоний гірник»
  • Григорій ТУРЕНКО, ветеран журналістики м. Кривий Ріг
  • Ніна ЧЕШЕНКО, кореспондент газети «Вісник Шахтаря», м.Павлоград
  • Олександр ШУЛЬГА, кореспондент ТОВ  «Издательство  «Популярные Ведомости», м. Павлоград
 
Подяка  Дніпропетровської обласної організації НСЖУ

За сумлінну творчу співпрацю з засобами масової інформації, за високу професійність та активну участь у житті спілчанської організації

  • Володимиру БАЗАРЯНІНОВУ, керівнику прес-центру профспілки «Металістів»ДМК, м.Дніпродзержинськ
  • Максиму ГОРБОВУ,   заступнику генерального директора  ТОВ «Интерпайп Нікотьюб»
  • Катерині РАГУТСЬКІЙ. головному редактору ТРК «Марганецька студія телебачення»
  • Тетяні ЧУБ, головну спеціалісту сектора з надання послуг державної реєстрації Марганецької міської ради;
 
Листом пошани Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України за високий професіоналізм, вагомий внесок в розбудову української журналістики та почесним знаком «Ветеран журналістики» нагороджуються:

Юлія Миколаївна БАБЕНКО

Ніна Павлівна БАКЛАЖОВА

Леонід Григорович БРОЙТМАН

Вадим Михайлович БУЛАНОВ

Олена Миколаївна ГЕРАСИМЕНКО

Віктор Володимирович КУЛЕНКО

Віктор Федорович МАЛИШЕВ

Валерій Анатолійович СВЄЧНІКОВ

Валентина Михайлівна ШАРОВСЬКА
 
Джерело: nsju.dp.ua
  • Категория: События
  • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 3-06-2016, 11:22Просмотров: 1 314 Комментариев: 0
  • Теги:
    ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
    Ошибка!
    Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
    Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


    Информация
    Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.