ВСІ НОВИНИ:

Керівництво Нікопольського ВП ГУНП в 30 - річницю трагедії вітає пенсіонерів МВС які приймали участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Шановні пенсіонери органів внутрішніх справ, учасники ліквідації аваріїї на ЧАЕС! Від імені керівництва Нікопольського ВП ГУНП в Дніпропетровській області та мене особисто прийміть вітання з Днем вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
 
Ви справжні герої, захисники нашої Вітчизни, ризикуючи власним життям, здоров’ям, зробили все можливе для врятування людей та зменшення наслідків аварії:
 
Куліченко Олександр Кирилович
Шуляк В’ячеслав Миколайович
Онікієнко Віктор Леонідович
Попков Сергій Анатолійович
Генов Олександр Ісайович
Мажара Микола Іванович
Горобець Микола Васильович
Дятел Михайло Миколайович
Павловський Борис Іванович
Іваненко Анатолій Іванович
Пилипенко Віктор Петрович
Шевченко Олександр Георгійович
Бенюк Валерій Миколайович
Горох Олександр Вікторович
Крохмаль Вячеслав Сергійович
Давидов Микола Петрович
Кантарович Костянтин Валентинович
Манжура Олександр Миколайович
Кравченко Юрій Іванович
Волик Григорій Володимирович
 
Низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя за нас і хто не дожив до цього дня. (Рябов Володимир Віталійович, Юхно Олександр Володимирович,  Швидченко Микола Іванович, Глущенко Сергій Степанович, Павловський Олексій Борисович, Кудрін Валентин Сергійович, Задорожний Михайло Михайлович)
 
Бажаю всім, хто, не вагаючись, собою закрив нас від ядерного нашестя, здоров’я, щастя, благополуччя, добра, витримки, успіхів, сімейного тепла, згоди, душевного спокою, мирного неба.

Полковник поліції        В.М.ПіскуновБольше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

1 комментарий

Работяга 25 апреля 2016 18:50
30 лет прошло.Настоящих Чернобыльцев остались еденицы.И то это глубоко больные люди.Как государство отблагодарило своих героев за подвиг,который они совершили.Никак.(жалкие подачки в виде доплаты за лекарства,невсчет)Спасибо хоть вспоминают.Лет через 10 и не вспомнит ни кто.Это в назидание потомкам.
  • +1

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.