ВСІ НОВИНИ:

Куди зникли з полігону небезпечні відходи знайдені під Нікополем ?! (вiдео)

Куди поділося звалище  ртутних ламп не знають навіть у міськраді! Виявилось, їх вивезли за 20 кілометрів від Нікополя і викинули у посадку (за селище Чкалове). Таким чином невідомі  вирішили  екологічне питання тихо, без шуму і пилу.
 
 Куди зникли з полігону небезпечні  відходи знайдені під Нікополем ?! (вiдео)

Лампи та пластикові ємності з кислотами, шлалом та іншими виробничим сміттям  випадково знайшов житель Нікополя.  Картина нового звалища  жахлива:  майже усі ртутні освітлювачі  потрощені і побиті.
Найнебезпечніші з них, великі ртутні лампи, вщент роздавлені пластиковими ємностями.
 
 
За словами еколога, така велика лампа вуличного освітлення за вмістом ртуті перевищує в 10 разів звичайну люмінесцентну. Викидати ртутні лампи категорично неприпустимо, навіть на полігони для відпрацьованих відходів, - стверджують фахівці. Небезпечна речовина може потрапити не тільки у повітря, а й забруднити грунт і навіть питну воду! 
 
До того ж усе сміття у посадці намагалися спалити!  Про це свідчіть і свіжий запах гару і сліди від підпалу.  Ми припускаємо,  що це ті ж самі небезпечні  відходи,  які були знайдені  під Нікополем нещодавно. Деякі лампи, при перевезенні, дорогою загубили. З приводу цього ми також маємо відео. Це ще один  доказ  того, що ртутні освітлювачі вивезли  у посадку нещодавно! Звичайно, в даному питанні будуть розбиратися правоохоронці. Відзначу: поруч з  новим отруєним звалищем  річка та населений пункт.

У Нікопольський міськраді ми довго чекали на пояснення.  Чиновник  наодріз відмовлявся спілкуватися. Виявилось, влада  взагалі не в курсі що сміття «прибрали» з Нікопольського полігону. Тут ще  й досі чекають на лабораторні дослідження.
 
Довелось показати держслужбовцю відзняте нами відео та нагадати, про його обіцянки стосовно законної утилізації ртутних ламп. Наразі міськрада відхрещується від небезпечного звалища, бо воно наразі знаходиться за межами міста. Тепер кажуть,   це головна біль  районної адміністрації. 

Як стверджують фахівці:  небезпечна знахідка може обернутися екологічною катастрофою для городян міста та району! Чиновникам  до того ж  ніякого діла не має. Здається, вони навмисно труять людей! Усі  їх обіцянки стосовно законної  утилізації ртутних ламп на ділі  виявилися брехнею!  Відзняті нами відеоматеріали ми  передали до Нікопольської прокуратури. Наразі вони займаються даним питанням. 
 
Раніше ми писали:

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

8 комментариев

Андрей Дащенко 30 марта 2016 19:56
ппц... все по "нашински"
  • +2
Копчик С. 30 марта 2016 19:57
Прикольно... Напоминает старый анекдот ...только теперь не смешно! Надо искать, кому это было нужно! Скорее всего чиновники догадались или знали, чей это опасный мусор и сказали ему решить проблему! Он решил её так, как и привык...перевез проблему далее... Здесь явная заинтересованность городской власти избавится от проблемы! Но не таким же способом, ребята!!!
Даллее , по логике...этот груз найдут в соседнем районе, потом в соседней области и так он дойдет до зоны АТО...А там сейчас и не такое валяется..никто даже внимание не обратит...
Интересно, а кто по должности этот молодой человек!?
И кто эта молодая и симпатичная девушка, которая показывает пример ответственной гражданской позиции???
  • +2
Андрей Дащенко 30 марта 2016 20:30
Цитата: Копчик С.
Даллее , по логике...этот груз найдут в соседнем районе, потом в соседней области и так он дойдет до зоны АТО...А там сейчас и не такое валяется..никто даже внимание не обратит...


Ув. Сергей вы собственноручно подсказали решения вопроса )) ((((
  • +3
Копчик С. 30 марта 2016 21:23
Цитата: Копчик С.
И кто эта молодая и симпатичная девушка, которая показывает пример ответственной гражданской позиции???

кореспондент 11-го телеканалу Альона Радченко.
Цитата: Андрей Дащенко
Ув. Сергей вы собственноручно подсказали решения вопроса )) ((((

Так бы было. если бы не было шума..Теперь побоятся...И скинут в реку или закопают...
  • +2
Виктор Артеменко 30 марта 2016 21:40
Цитата: Копчик С.
Теперь побоятся...
:)
--------------------
С уважением, Виктор Артеменко
050 7085305, 096 9727785
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001389104493
  • +2
Pаиса 30 марта 2016 22:40
Вот где тваpи безбожные.......Хотя - сегодня не-тваpей (сpеди политиков и бизнесменов) можно по пальцам пеpесчитать... Плевать на зло - коси бабло..... Кто бы удивился - я не буду. После пеpвого сообщения об этой "находке" нетpудно было догадаться, что никто не будет найден, тем более наказан...
  • +2
Андрей Дащенко 30 марта 2016 22:50
Цитата: Копчик С.
Так бы было. если бы не было шума..Теперь побоятся...И скинут в реку или закопают...


А может это все вокурат под горисполком положить ?
  • +3
Андрей Ч. 31 марта 2016 09:17
Присмотритесь повнимательнее к ответработнику. Когда он отвечает и на ручку смотрит, уж больно он на Лобанова (Лоб) из сериала "Интерны" похож. Не правда ли?
  • +2

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.