Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


город Покров

Власна справа - реальність

У місті триває співпраця з організаціями, які надають підтримку внутрішньо переміщеним особам. Днями в Орджонікідзе побували представники координаційного центру допомоги переселенцям із Донецької та Луганської областей «Допомога Дніпра».

 Власна справа - реальність

На сьогодні основною діяльністю фонду, створеного два роки тому, є соціальна робота, пов’язана з адаптацією та соціалізацією внутрішньо переміщених осіб. У даному напрямку фонд співпрацює з багатьма міжнародними благодійними організаціями.
 
Серед них і представництво Датської ради у справах біженців, співпраця з яким, дала можливість місту поліпшити побутові умови найбільш вразливих категорій внутрішньо-переміщених осіб, які проживають у соціальному гуртожитку по вулиці Центральній (Калініна).
Цього разу на зустрічі з людьми, яких прийняло Орджонікідзе у час скрути, представники благодійного фонду говорили про необхідність самоорганізації. Мова йшла про можливість отримання грантів для реалізації бізнес-ідей, які б допомогли забезпечити роботою не лише себе, а й тих, хто поруч.
 
Як показує практика по всій Україні, для багатьох переселенців грантові програми стали шансом почати життя з чистого аркуша. Люди відкривають кафе, майстерні, пральні та інше. На Дніпропетровщині працюють кілька міжнародних місій, які надають гранти на власну справу, а фонд «Допомога Дніпра» - одна з організацій, яка допомагає переселенцям отримати їх і започаткувати або відновити підприємницьку діяльність та малий бізнес.
 • Категория: город Покров
 • Автор: пресс-служба г.Покров,Дата публикации: 30-03-2016, 09:33Просмотров: 1 104 Комментариев: 0
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.