Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Жизнь города

Нікополь відмовляється від центрального опалення

Нікополь взяв курс на децентралізацію опалення. У наступному сезоні соціально-культурні об’єкти міста, а також помешкання людей опалюватимуться індивідуальними джерелами. І вже триває активний процес підготовки у цьому напрямку. Створено робочу групу з метою вивчення питань щодо переведення об’єктів соціально-культурної сфери міста на індивідуальні джерела опалення протягом 2016 року. 1-го березня пройшло її друге засідання під головуванням першого помічника міського голови Сергія Донця. 
 
Нікополь відмовляється від центрального опалення

За результатами моніторингу поточного опалювального сезону, всього 8,5 тисяч нікопольців отримують тепло централізовано, що складає 24 % від загальної кількості абонентів. Утримання всієї системи такого опалення завдає місту величезних збитків. Адже через зношеність мереж магістральні втрати теплоносія складають 30%, котельня працює всього на третину своєї потужності. У той самий час ціна на газ дуже висока, як і відсоток несплати населенням послуг за теплопостачання. Всі ці фактори призвели до того, що Нікополь повністю відмовляється від системи централізованого опалення: 
 
- Основне завдання, яке зараз стоїть перед міською владою, - це перехід на індивідуальне опалення. Ми вже розробили відповідну програму, яка була прийнята на сесії міської ради. протягом цього року, до початку нового опалювального сезону ми маємо перевести на індивідуальні джерела опалення в першу чергу об’єкти соціально-культурної сфери. Соціально незахищеним нікопольцям, а це приблизно 3 тисячі людей, опалення встановлюватимуть за рахунок місцевого бюджету, - коментує міський голова Андрій Фісак. 
 
На індивідуальні джерела опалення переводитимуться 40 об’єктів соціально-культурної сфери. У першу чергу необхідно залучити інвесторів до цієї справи, які візьмуть на себе всі фінансові витрати. Наразі вже 8 із них готові приступити до виконання робіт. І основним завданням робочої групи було обрати серед них найкращих виконавців послуг, у яких місто буде купувати якісне тепло.
 
На останньому засіданні потенційні інвестори презентували свої послуги. В остаточному підсумку, за рішенням робочої групи було обрано 5 із них, які реально готові інвестувати кошти у реалізацією проектів по встановленню індивідуального опалення у комунальних закладах освіти, культури та спорту.
Прес-служба міської ради

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: Жизнь города
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 4-03-2016, 10:51Просмотров: 4 626 Комментариев: 21
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   Анатолій Сиротенко (4 марта 2016 11:32)
   Гости |
   Запізніле рішеня, треба було починати це поступово, ще декілька
   років тому, використовуючи більш новітні технологі і коли населеня не було таке зубожіле, а не підтримувати примітивну нікопольську,
   на сьогоднішній день, центральну систему опаленя.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Андрей Дащенко (4 марта 2016 12:35)
   Гости |
   Куда денется трубы от котельных и трубы проложенные под землей ?
   Кому-то в "карман" ? или в бюджет города ?

   а может как забор )))

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Elis (4 марта 2016 12:40)
   Читатели | Offline
   Цитата: Андрей Дащенко
   Куда денется трубы от котельных и трубы проложенные под землей ?
   Кому-то в "карман" ? или в бюджет города ?

   а может как забор )))

   Как ферромарганец под дачным кооперативом.

   Регистрация: 9.07.2013

   Новостей: 0

   Коментариев: 61

  •             
   Копчик С. (4 марта 2016 18:38)
   Гости |
   Сегодня пресс служба Горсовета в ФБ выложили следующую информацию по этому поводу: "Місцева влада, починаючи з осені минулого року, активно вирішувала цю проблему. До співпраці запрошували інвесторів, які б могли вкласти кошти у встановлення системи індивідуального опалення в освітніх закладах. Серед них було обрано ТОВ «Комунсервіс Тепло Нікополь»....ариф за тепло затверджений рішенням виконкому міськради і склав 1600 гривень за 1 гігакалорію. Це на 93 гривні дешевше ніж централізоване опалення..."
   Возникает вопрос, как приглашали компании? Через тендер!? И какие критерии отбора были!? Явно не по цене, потому что тариф вышел лишь на 93 гривны дешевле, чем центральное отопление! Может я что-то не понимаю!?
   Было масса слов про нерентабельность центрального отопления; 70% тепла при транспортировке, износ оборудования и.т.д. При этом городская власть постоянно их дотировала.. Теперь потерь нет, оборудование новое, а цена меньше всего на 93 грн на 6% всего меньше!!?
   Для сравнения Киевэнерго цены сегодня:
   Тепловая энергия
   Без НДС, грн. С НДС, грн.
   Жилищные организации,
   1 Гкал 531,10 637,32

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Копчик С. (4 марта 2016 20:11)
   Гости |
   А как в других городах!? Вот Золочев и это центральное отопление:
   "ТОВ «Золочівенергоінвест» доводить до відома споживачів теплової енергії, що 23.10.2015 виконавчий комітет Золочівської міської ради рішенням №231 затвердив тарифи на послуги з теплопостачання на період опалювального сезону 2015-2016 в наступних розмірах:

   для споживачів – юридичних осіб, які фінансуються з бюджету будь-якого рівня в розмірі 1495,8 грн за 1 Гкал.; 47,96 грн за 1 м2 загальної площі від 01.01.2016;

   для споживачів – населення (фізичних осіб, які проживають у будинках та гуртожитках для робітників та службовців) в розмірі 650 грн за 1 Гкал; 20,84 грн. за 1 м2 загальної площі..."
   У них при центральном отоплении 1Гкал стоит на сто гривен дешевле..

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Александр Рыбаков (5 марта 2016 19:15)
   Гости |
   А что же мэр Калуша думает по поводу того, что Никополь взял курс на децентрализацию отопления ? Даешь ТОВ "Золочівенергоінвест" вместо " Никопольтеплосеть. А пока переименовывают, все, что шевелится и Никополь в Калуш переименовать.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Копчик С. (5 марта 2016 20:04)
   Гости |
   Цитата: Александр Рыбаков
   Даешь ТОВ "Золочівенергоінвест" вместо " Никопольтеплосеть. А пока переименовывают, все, что шевелится и Никополь в Калуш переименовать.

   Можете переводить все на иронию..А по факту цена выше чем в других городах! Не можете обяснить !7 Может Сергей Тыхенко, как член этой комиссии и депутат от ГС обьяснит народу !? Может влияют сроки выполнения или качество !? Может цена обоснована..я не спорю..только никто ничего обьяснять не желает...потому и не любите Вы Прозоро..

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Marlen (5 марта 2016 22:50)
   Гости |
   Есть что=то конкретное по установлению отопления за счет бюджета? кто этим будет заниматься? Или как всегда зима и нет отопления.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Копчик С. (5 марта 2016 23:17)
   Гости |
   Для сравнения: У нас 1600грн, а в Запорожье "ПАТ "Запоріжтрансформатор" доводить до відома, що підприємством планується зниження тарифів на теплову енергію для категорії "Бюджетні установи".
   Розмір тарифів на теплову енергію становитиме:
   - для категорії "Бюджетні установи" -1301,25 грн. з ПДВ за 1 Гкал .."
   Цитата: Marlen
   Есть что=то конкретное по установлению отопления за счет бюджета? кто этим будет заниматься? Или как всегда зима и нет отопления.

   Занимается первый помощник мэра Сергей Михайлович Донец! Вопросы к нему! :) Но скорее всего он направит Вас в соц.отдел , если Вы имеете право на льготы...

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   kent335 (7 марта 2016 08:21)
   Гости |
   Я вот не пойму, а как будут обходить те жилые дома которые не попадают в остаточный процент...? У меня например мать с отцом приклоного возраста, пенсионеры не имеют воз