ВСЕ НОВОСТИ:

На Ваше звернення

Головному редакторові
газети «Город Никополь»
В. Артеменко,
голові міської громадської
організації «Діти війни»
М. Танасову

На Ваше звернення, яке опубліковано в газеті «Город Никополь» №41 (134) від 19.04.2012р. (Скорая помощь с неизвестным врачом) повідомляємо: в.о. начальника відділу охорони здоров’я В.М. Самойленком особисто проведено перевірку по зверненню громадянина М.С.Танасова.

 

За даними архіватору та записів у журналі реєстрації викликів зареєстровано затримку обслуговування даного виклику. На той час (16год 10хв.) до диспетчерської майже одночасно надійшло 10 дорослих та 5 дитячих викликів. У зазначений день 12 квітня дві бригади швидкої медичної допомоги (№ 3, №1) були направленні у м. Дніпропетровськ, куди транспортували вагітних жінок, які знаходилися у тяжких станах, що могло призвести до загибелі вагітної або дитини.

 

Згідно наказу № 66 від 20.01.2012 року головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації - ці хворі повинні терміново направлятися для надання медичної допомоги на ІІІ рівень, в лікарні, що забезпечують висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу.
1 машина (бригада № 6 ) знаходилася на той час на ремонті.

 

Вищезазначені причини призвели до затримки виклику до хворої А.Н., Танасової. Даний виклик не відноситься до викликів екстреної медичної допомоги, так як хвора тривалий час страждає на гіпертонічну хворобу та наслідки після перенесеного гострого порушення мозкового кровообігу. Хворі з такими діагнозами повинні постійно приймати медичні препарати та перебувати під наглядом дільничного лікаря.

 

Виклик обслуговувався фельдшером вищої категорії Л.В. Зальоткіною, яка має 28 років медичного стажу. Нею був встановлений діагноз - хронічна ішемічна хвороба серця, атеросклеротичний кардіосклероз, гіпертонічна хвороба ІІ ст. Стан хворої на момент обстеження фельдшером не вимагав госпіталізації до стаціонару, артеріальний тиск становив - 130/80. Їй була надана медична допомога відповідно стандартів та рекомендовано виклик сімейного лікаря.

 

При перевірці записів архіватору грубості диспетчерів швидкої медичної допомоги по відношенню до громадянина Танасова М.С. не виявлено. Фельдшера швидкої медичної допомоги попереджено про необхідність надавати на вимогу пацієнтів свої дані.

 

Головного лікаря О.Б. Пшеничного зобов’язано протягом тижня придбати медичним працівникам бейджі для налагодження контакту пацієнтів з медичними працівниками та суворо попереджено про персональну відповідальність за організацію роботи станції швидкої медичної допомоги і забезпечення встановлених термінів обслуговування викликів.

 

Відділ охорони здоров’я міської ради


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

6 комментариев

Pavel Makarov 7 мая 2012 10:39
вопрос от Танасова был (цитирую дословно): "..Известно, что реформы делаются ради более эффективного обслуживания, чтобы мало защищенный человек, чувствовал себя, прежде всего человеком.
Я публично задаю вопрос мэру города Р.Токарю и зав. здравотделом В.Самойленко: объясните тоже публично, понимаете ли вы суть медицинской реформы? В состоянии ли вы реформировать медицинские услуги таким образом, чтобы эти услуги отвечали интересам, прежде всего не защищенных людей?.."
А ответ похож для "замыливания глаз" и не более.
  • 0
Gagarin 7 мая 2012 13:01
Вопрос к отделу здравохранения, сколько в городе машин скорой помощи?
  • 0
szlahta 7 мая 2012 18:56
Дважды вызывал скорую и каждый раз у них не было никаких лекарств, по их словам.
Я публично задаю вопрос мэру города Р.Токарю и зав. здравотделом В.Самойленко: Как и чем они могут спасти больного? Прошу дать четкий ответ чем должна быть укомплектована бригада скорой помощи на выезде?
  • 0
Алексей Савченко 7 мая 2012 20:36
Я публично задаю вопрос мэру города Р.Токарю, завгорздравотделом В.Самойленко.
Вопрос: Может ли руководство города, горздравотдел, привести
ситуацию со станцией скорой помощи в порядок, в течение, скажем, одного-двух месяцев? Обладает ли вышеуказанное руководство необходимыми знаниями, навыками, кадровыми и материальными ресурсами?
Прошу опубликовать разработанные в этом направлении проекты в СМИ и привести ссылки.
--------------------
"-Меня часто спрашивают, за что мы сражаемся? Могу ответить: Перестанем сражаться - тогда узнаете"
У. Черчилль
  • 0
Слесарь 7 мая 2012 21:45
astorsky,
Можно , я отвечу за них? Убогие они в своих знаниях и начинаниях.
  • 0
myzantrop 9 мая 2012 06:08
Gagarin,
при нормальном раскладе-1машина на10000 населения.... считай....
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.