ВСІ НОВИНИ:

Рибалки, будьте обережні! Тонка крига!

Зимова риболовля при температурі повітря вище нуля градусів дуже небезпечна для життя. Про це щодня нагадують рятувальники завзятим рибалкам, які незважаючи на всі погодні показники, все одно виходять на тонку кригу. 
 
За словами рятувальників, найбільш популярним місцем для зимової риболовлі в Нікополі є дамба, в районі пам’ятника «Гармата». Температура повітря + 6, а рибалки все одно скупчуються на тонкій кризі. З-під льоду проступає вода, але це не зупиняє затятих любителів екстремальної риболовлі. 
 
Директор Нікопольської міської комунальної аварійно-рятувальна служби Олег Омелянчук стверджує, що глибина водойми в районі дамби сягає 8-12 метрів, тобто у разі провалу під лід врятувати людину, одягнену у теплий зимовий одяг, буде дуже важко. Рятувальники щодня патрулюють місця скупчення рибалок і проводять з ними роз’яснювальну роботу, застерігаючи від небезпеки. І наполегливо рекомендують утримуватись від зимової риболовлі в таку погоду.
 
Але якщо вже людина наважилась піти на тонку кригу, при собі необхідно мати засоби порятунку – міцну мотузку, цвяхи, пешню та інші, щоб бути готовим до критичної ситуації.  
 
На березі можна зустріти чимало рибаків та просто перехожих, які не наважились вийти на тонкий лід. А ті чоловіки, які поверталися з риболовлі, ігнорували поради рятувальників, навіть не пояснюючи причин їхньої поведінки. Крім улюбленої справи, рибаки ще й залишають після себе сміття, яке забруднює водойму. 
 
Тобто, хтось дійсно береже себе, а хтось - віддає перевагу азарту. Тільки хочеться ще раз нагадати, що будь-який улов не вартий людського життя. 
 
Не забувайте про правила безпеки і напередодні свята Водохреща. Головне не відходити далеко від берега і заходити у крижану воду поступово. А загальноміський купальний обряд 19 січня відбудеться, як завжди, на міському пляжі. Початок о 12 годині. 
Рибалки, будьте обережні! Тонка крига!
Рибалки, будьте обережні! Тонка крига!
Рибалки, будьте обережні! Тонка крига!
Прес-служба міської ради


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

6 комментариев

Василий 14 января 2016 20:57
https://www.youtube.com/watch?v=iCeOtHPpwTg
і нехай за статистикою стають жертвами в Україні близько сотні зимових рибалок, хіба це зупиняло когось колись???
  • 0
Да какая разница, 5 или 12 метров глубина? Можно не выжить и на 2-метровой глубине. Или захлебнешся или сердце от переохлаждения станет. Или просто болячку достанешь. А глубина имеет значение для поиска тела, а не для спасения. Никогда не мог понять чудаков, которые на лед лезут. Тем более на тонкий. Сам рыбак, но вполне могу подождать 3-4 месяца до весны. Пес их знает что у них в голове.
  • 0
volody 15 января 2016 08:42
Лучше всего и безопаснее всего рыба клюет на канале "Дискавери".
  • +1
Слава_П 15 января 2016 10:06
Этих горе рыбаков только могила спасёт, самое обидное что людей за собой тянут, так погиб мой хороший знакомый, работая в МЧС и спасая этих горе рыбаков.
  • 0
Анатолій Сиротенко 15 января 2016 11:36
Кожен, хто йде на зимову риболовлю впевнений, що провалюються
під лід тільки недосвічені рибалки й дурні, але він до них не відноситься.
  • 0
Александр Тихон 15 января 2016 13:39
Многие из тех, кто выходит на лед - это способ заработка,способ выжить. Вот и все.
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.