Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


События

У міських школах святкували День української писемності та мови

Нікопольські школярі 9 листопада відсвяткували День української писемності та мови. З цієї нагоди майже всі учні взяли участь у XV Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Також у загальноосвітніх навчальних закладах стартував перший етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 
Такі заходи сприяють пропагуванню грамотності, підтримці та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, вихованню в учнів почуття патріотизму, гордості за свою Батьківщину. Учні й учителі вшанували пам'ять палкого прихильника й популяризатора рідної мови Петра Яцика та згадали про Нестора-літописця, праці якого стали основою українського письменства. Також не обійшли увагою і Тараса Шевченка - людину, яка своєю творчістю поставила українську поруч із провідними мовами світу. 
  Школярі доклали всіх зусиль, щоб якнайкраще продемонструвати свої знання. Тим самим підкреслили, що вони – часточка славного народу та патріоти своєї землі. Також було проведено виховні години для учнів 1-11-х класів під такими назвами: «Цвіти і сяй, моя державна!», «Мово рідна, слово рідне!», «Нестор Літописець – батько української історії та словесності». А в бібліотеках оформлено книжкові виставки «День української писемності та мови».
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Відділ освіти та науки міської ради 
 
 
 

 • Категория: События
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 10-11-2015, 10:41Просмотров: 1 776 Комментариев: 0
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.