Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Жизнь города

У Нікополі посадили дерева миру

25-го квітня в Україні відбудеться Всесвітня соціально-екологічна ініціатива «Дерева Миру» (Global projectofthe «Trees of Peace»), яка об’єднала вже 50 країн. Нікополь також підтримав цю акцію.
 
У четвер, за ініціативи в.о. міського голови Андрія Фісака, в Нікополі було висаджено більше 100 дерев. Саджанці подарував звичайний житель нашого міста Олег Мардашов. Він привіз досить дорогі (одне деревце коштує не менше 100 гривень) дерева породи «платан» з Молдови, аби їх висадили у рідному місті заради миру та продовження життя. 
 
За словами начальника відділу екології міськради Світлани Надєїної, платан - унікальне дерево для озеленення саме міської зони. Адже ця рослина не вибаглива до ґрунту, разом з тим - пило- та газостійка. Має естетичний декоративний вигляд: його листя схожі на кленові, а плоди нагадують коричневі кульки. До того ж живе платан до 2000 тисяч років. Цікавий той факт, що у ботанічному саду Києва росте дерево цієї породи, якому вже 1000 років. Подібні рослини вже можна побачити у нашому місті в парку Металургів та по вулиці Усова. 
 
Того дня на меморіалі Вічна Слава представники місцевої влади, комунальних підприємств та громадських організацій на чолі з Андрієм Фісаком висадили близько 20 унікальних дерев. Інші були посаджені на території шкіл та дитячих садків. 
 
- Дуже символічно, що саме на цьому священному місці тепер зростатимуть дерева, як продовження життя та данина тим солдатам, які 70 років тому загинули заради Великої Перемоги та миру на землі. Тому ми дякуємо Олегу Мардашову за такий цінний подарунок, - підкреслив очільник міста. 
 
Голова ради ветеранів Нікополя Микола Ведерніков також підтримав таку ініціативу. Говорить, що вона дуже потрібна, адже дерева прикрашатимуть алею меморіалу: 
- Сюди через багато років приходитимуть наші нащадки і згадуватимуть про ветеранів, які подарували їм життя.

У Нікополі посадили дерева миру
У Нікополі посадили дерева миру
У Нікополі посадили дерева миру
Прес-служба міської ради

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: Жизнь города
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 23-04-2015, 19:34Просмотров: 3 672 Комментариев: 22
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   Копчик С. (23 апреля 2015 20:18)
   Гости |
   Спасибо Олегу Мардошову. Надесь что в дальнейшем в бюджете города будут деньги для закупки 1000 деревьев. Сумма не астрономическая, а городу необходимо озеленяться, иначе такие проекты, как Никополь туристический, будут провальными.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Александр Рыбаков (23 апреля 2015 20:40)
   Гости |
   Цитата: Копчик С.
   Спасибо Олегу Мардошову. Надесь что в дальнейшем в бюджете города будут деньги для закупки 1000 деревьев. Сумма не астрономическая, а городу необходимо озеленяться, иначе такие проекты, как Никополь туристический, будут провальными.


   На этой сессии будут утверждены изменения в бюджет. По моему 99000 на покупку посад материала будет выделено.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   xomas (23 апреля 2015 20:47)
   Гости |
   Любо сегодня на Никополь было глянуть, люди как пчёлы трудились- "Дом" в порядок приводили) Рэспект!

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Копчик С. (23 апреля 2015 21:09)
   Гости |
   Может немного не в тему, но сообщу:
   За внесення змін проголосували в четвер 23 квітня 233 депутати. Згідно з прийнятими змінами, заборона не поширюється на випадки використання символіки комуністичного і тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму на документах державних органів та органів місцевого самоврядування, прийнятих або виданих до 1991 року; на документах, які видані установами освіти і науки, підприємствами, установами, організаціями до 1991 року; в експозиціях музеїв, тематичних виставках, музейному фонді України, а також бібліотечних фондах на різних носіях інформації; у творах мистецтва, створених до набрання чинності цього закону. Заборона також не поширюється на процес наукової діяльності, у тому числі під час наукових досліджень і поширення їх результатів у незаборонений законодавством України спосіб; на оригінали бойових прапорів; на державні нагороди, ювілейні медалі та інші відзнаки, якими нагороджувалися особи до 1991 року, і протягом 1991-2015 рр. у зв’язку з річницями подій періоду Другої світової Війни, а також на документах, що посвідчують нагородження ними. Крім того, заборона не поширюється на надмогильні споруди, розташовані на території місць поховання, місць почесних поховань; під час викладення або реконструкції (в тому числі історичних) історичних подій; на приватні колекції і приватні архівні зібрання; а також на об’єкти антикварної торгівлі. Заборона не поширюється на випадки використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму (за умови, що це не призводить до пропаганди злочинного характеру комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 рр., злочинного характеру націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму).
   Джерело: http://patrioty.org.ua/rada-vipravila-drazhlivi-nedorechnosti-v-zakoni-pro-zabo
   ronu-propagandi-natsizmu-ta-komunizmu/

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   BlohodaV (23 апреля 2015 21:11)
   Читатели | Offline
   Ну молодцы. надо будет пройтись на днях посмотреть - поливают ли саженцы. хотя судя по инфе с интернета эти деревья "платаны" долго могут обходиться без воды и вообще не капризные деревья, но для начала всё-таки полить наверное надо будет.

   Регистрация: 27.02.2015

   Новостей: 0

   Коментариев: 108

  •             
   Александр Рыбаков (23 апреля 2015 21:28)
   Гости |
   Может тоже немного не в тему но сообщу :
   Министерство образования Украины выдало рекомендации по празднованию Уже бывшего Дня победы в ВОВ:
   Есть определенные идеологические установки, рекомендации. К 70-ю Победы целую методичку расписали, там все четко: что смотреть, что петь. Естественно, нет строгих правил, но есть важные незыблемые "точки опоры", на которых будет базироваться внедрении новых идеологем и затирание, замыливание старых. Конечно, в этом году далеко не во всех школах буду петь "Лента за лентою" и смотреть фильмы про УПА. Но это и не нужно вот так, нахрапом. Нахрапом многие не примут, а вот исподволь, планомерно- это другое дело. Если бы 9-е Мая отменили в этом году вовсе, многие бы у нас, на Днепропетровщине взбунтовались (тихо, дома, на кухнях и унитазах, но все же) и поддержка власти бы резко упала. Но введение 8-го Мая уже многие восприняли нормально. Ну а что такого? Дальше может быть такой вариант, на мой взгляд: перенос акцентов празднования с 9-го Мая на 8-е. Потом 8-е- второй официальный выходной, при этом замена терминологии- вместо Великой Отечественной- Вторая Мировая. Победил не советский народ, а весь "цивилизованный" мир. Участники АТО (и это рекомендуется в методичке)- для проведения параллелей между двум войнами. Уже сейчас называют это АТО Отечественной войной, таким образом подменяя в сознании людей смысл ВОВ. Ну а дальше, лишь дело времени, когда наши детки с Восточной Украины буду петь "Лента за лентою" и вместо советских фильмов о войне смотреть "Прапори наших батькив" с Клинтом Иствудом или "Спасти рядового Райана" (оба фильма рекомендуются к просмотру, как и еще много фильмов производства США и Европы). Из советских лишь 3 разрешено. Да, за учителей. Конечно не все будут рассказывать детям о подвигах УПА. Но и рассказывать о подвигах СОВЕТСКОГО народа и прочую ныне запрещенную "российскую пропаганду" уже тоже не будут. Теперь им придется подбирать слова. А иначе родители-патриоты просто настучат куда следует. "Свобода" и "демократия"- они такие, особенно в украинском варианте.
   Кто сомневается : Вот ссылка :
   http://osvita.ua/legislation/Ser osv/46719/


   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Честный (23 апреля 2015 21:46)
   Гости |
   Шурик ну хватит мутить, на пустом месте забор городить. Сажай деревья и
   озеленяй город, тебе же лучше сделали, можеш бигборд и к 8 Мая и к 9 Мая
   повесить. Вот неугомоный. Йому за рибу, а він про гроші. Шурко займайся
   довкілям, сади кущі і дерева, хоть якась користь від тебе буде. Посади
   берізок, платанів насадили, а Шурко берізок.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Копчик С. (23 апреля 2015 21:53)
   Гости |
   Цитата: Александр Рыбаков
   Может тоже немного не в тему но сообщу :

   Вы очень не годовали по поводу запрета коммунистической символики и утверждали,что ветераны не смогут носить ордена.Я дал Вам информацию, с изменением в законе, что доказывает, что никто не будет преследовать за медали и ордена. Вам бы порадоваться; Вы даже можете хранить свой партбилет коммунистической партии, но Вы выбрасываете сразу же новый пост, как повод для возмущения государственным строем в Украине. По Вашей ссылке ничего нет... Но если следовать Вашим фантазиям, то партбилеты компартии и партии регионов, Вам надо припрятать:
   Цитата: Александр Рыбаков
   А иначе родители-патриоты просто настучат куда следует. "Свобода" и "демократия"- они такие, особенно в украинском варианте.
   Настучат, ой настучат!

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Александр Рыбаков (23 апреля 2015 21:56)
   Гости |
   Цитата: Честный
   Шурик ну хватит мутить, на пустом месте забор городить. Сажай деревья и
   озеленяй город, тебе же лучше сделали, можеш бигборд и к 8 Мая и к 9 Мая
   повесить. Вот неугомоный. Йому за рибу, а він про гроші. Шурко займайся
   довкілям, сади кущі і дерева, хоть якась користь від тебе буде. Посади
   берізок, платанів насадили, а Шурко берізок.


   Шляп. Вы по прежнему курите план на ночь ? Да или нет ?
   Кина про войну не будет Шляп. Радуйся. Пиндосский кино будешь шляп смотреть. За кого мой дед погиб ? У меня то один праздник шляп 9 мая День Победы в Великой Отечественной Войне. А у тебя шляп другой праздник 20 апреля. Разные у нас с тобой праздники шляп.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Александр Рыбаков (23 апреля 2015 22:08)
   Гости |
   Цитата: Копчик С.
   Цитата: Александр Рыбаков
   Может тоже немного не в тему но сообщу :

   Вы очень не годовали по поводу запрета коммунистической символики и утверждали,что ветераны не смогут носить ордена.Я дал Вам информацию, с изменением в законе, что доказывает, что никто не будет преследовать за медали и ордена. Вам бы порадоваться; Вы даже можете хранить свой партбилет коммунистической партии, но Вы выбрасываете сразу же новый пост, как повод для возмущения государственным строем в Украине. По Вашей ссылке ничего нет... Но если следовать Вашим фантазиям, то партбилеты компартии и партии регионов, Вам надо припрятать:
   Цитата: Александр Рыбаков


   А иначе родители-патриоты просто настучат куда следует. "Свобода" и "демократия"- они такие, особенно в украинском варианте.
   Настучат, ой настучат!


   Просто набрать ocvita.ua

   Щодо заходів з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

   Это чьи фантазии. ?????????!!!!!!!!!!!!!!!!

   Да я понял , что никто ничего не запрещает. Это все фейки.
   Я никогда не стыдился своего прошлого и прошлого своих погибших дедов. Никогда.
   Я просто балдею как два три года назад все сидели и не жужали. А сейчас друг друга обгоняют по смелости.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Александр Рыбаков (23 апреля 2015 22:18)
   Гости |
   [quote=Копчик С.][quote=По Вашей ссылке ничего нет...

   Щодо заходів з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

   Лист МОН № 1/9-188 від 09.04.15 року
   ДрукуватиЗапитатиНадіслати другуПоділитись Підписатись на новини
   МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

   № 1/9-188 від 09 квітня 2015 року

   Органам управління освітою обласних,
   районних, міських (районних у містах)
   державних адміністрацій,

   Інститутам післядипломної педагогічної освіти,

   навчальним закладам

   Щодо заходів з відзначення у 2015 році
   70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі
   та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

   На виконання Указу Президента "Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни" Міністерство освіти і науки України рекомендує активізувати роботу, спрямовану на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни.

   Зокрема, організувати й провести у навчальних закладах урочисті лінійки, уроки мужності, інформаційні години, лекції, бесіди, тематичні уроки, вечори, науково-практичні конференції, засідання "круглих столів", виставки книг, історичних документів, інші тематичні заходи присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни. До проведення заходів активно залучати ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Переглянути експозиції музеїв історичного напряму (бойової слави), що діють в навчальних закладах, доповнивши їх матеріалами, що висвітлюють подвиги воїнів, які нині боронять Україну.

   Просимо заходи, що будуть проводитися в навчальних закладах, активно висвітлювати на web-сторінках навчальних закладів та органів управління освітою.

   При цьому надсилаємо методичні рекомендації, розроблені Українським інститутом національної пам’яті.

   Додаток: на 14 арк.

   Заступник Міністра Павло Полянський

   В этом додатке на 14 листах все и перечислено.

   Так у кого в голове фантастика.
   Но я понял что это бесполезно кого то переубеждать.
   Все идет своим чередом. Никто так и не понял что произошло.
   Жаль.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Честный (23 апреля 2015 22:45)
   Гости |
   Щурко, Шурко українці будуть 8 Травня з усим цивілізованим світом
   згадувати і сумувати за страхітя 2 Світової Війни, щоб це ніколи не
   повторилось, 9 Травня будуть шанувати ветеранів і відмічати День Перемоги в
   Великій вітчизняній Війні і не треба гундосити і займатись рашиською
   пропагандою