Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Информация

П О В І Д О М Л Е Н Н Я про намір здійснити зміну діючих тарифів

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій 
ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ»
На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 „Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальної громади, ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» інформує про намір здійснити зміну тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. 
Метою  зміни  тарифу  в ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» - виконавця послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня для забезпечення кваліфікованого, якісного, гарантованого обслуговування та ремонту житлового фонду, його технічного обладнання, надання житлово-комунальних послуг, дотримання санітарного стану прибудинкових територій для створення мешканцям будинків належних умов проживання, забезпечення належного балансового обліку комунального житлового фонду.
Додатково повідомляємо, що рішенням виконкому Нікопольської міської ради від 14.01.2015р. № 10 встановлено перелік та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у місті Нікополі, а саме: прибирання прибудинкової території; прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі; технічне обслуговування ліфтів; технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації; дератизація та дезінсекція; обслуговування димовентиляційних каналів; поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків; освітлення місць загального користування і підвальних приміщень та підкачування води; енергопостачання ліфтів.

О Б Г Р У Н Т У В А Н Н Я
необхідності встановлення нових тарифів для надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
Послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  надаються  мешканцям багатоквартирних житлових будинків, які знаходяться в комунальній власності територіальної  громади міста.
Діючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  були затверджені рішенням виконкому Нікопольської міської ради від 27 лютого 2008 року № 159. Відповідно до наданих роз’яснень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.12.2014р. № 8/19-1165-14 є доцільним проведення загальної процедури перегляду тарифів з урахуванням вимог чинного законодавства. 
Так, за період дії затвердженого тарифу значно зросла вартість всіх складових витрат: електроенергії на 290%, паливо-мастильних матеріалів на 285%, матеріалів, необхідних для проведення ремонтних робіт на 80%. Збільшилась вартість послуг інших підприємств, якими користується ТОВ «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ДОМКОМ НІКОПОЛЬ» для реалізації своєї діяльності.
           
Відповідно до законодавства  підприємство зобов’язане виплачувати заробітну плату  на рівні затвердженої мінімальної заробітної плати (у діючому тарифі закладений розмір мінімальної заробітної плати – 420,00 грн., станом на 01.01.2015 - 1218,00 грн.).
  Враховуючи вищевикладене, виникла об’єктивна необхідність змінити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
             
Розрахунок тарифів виконано відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджениого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869, по кожному будинку житлового фонду  окремо.
 Зауваження  та  пропозиції приймаються протягом 15 робочих днів з дня публікації в друкованому засобі масової інформації за адресою: 53210, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Чубаря, 11А.  Більш детальну інформацію про тариф (розмір, структура, періодичність надання послуг тощо) також можна дізнатися за вищезазначеною адресою або на веб-сайті підприємства: www.nikopol.domkom.org.ua.
Телефон для довідок: 05662-2-10-11.


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: Информация
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 20-02-2015, 12:31Просмотров: 5 837 Комментариев: 18
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   szlahta (20 февраля 2015 12:55)
   Читатели | Offline
   Если эти жулики не оказывают никаких услуг, то какое отношение к ним имеет повышение цен на энергоносители????)))))
   Не платил и платить не буду за неоказанные услуги!

   Регистрация: 11.01.2012

   Новостей: 54

   Коментариев: 5 914

  •             
   Ишо (20 февраля 2015 13:15)
   Гости |
   Цитата: szlahta

   Не платил и платить не буду за неоказанные услуги!


   ... як цэ нэ буду платить?...а шго я буду за тэбэ платить?.....йде война....коштив не хватае...

   ...ось таки есть у нас патрыоты.....тилькы на словах....тьху на тэбе!!!!!!!!!!!!!!!!!!........

   а я плачила...плочу....и буду платыть......я свидлма украинка....правльно гаворю??.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Вилена Дестичьян (20 февраля 2015 13:31)
   Гости |
   Цитата: Ишо
   ... як цэ нэ буду платить?...а шго я буду за тэбэ платить?.....йде война....коштив не хватае...

   ...ось таки есть у нас патрыоты.....тилькы на словах....тьху на тэбе!!!!!!!!!!!!!!!!!!........

   а я плачила...плочу....и буду платыть......я свидлма украинка....правльно гаворю??.

   Что за цирк? Чего так коверкать слова.Я платила,пусть и с опозданием,а сейчас платить не буду.За,что платить? У нас ОСББ,Председатель Алена Черная.Если раньше хготь что-то делалось,то теперь нихера.Мы платим 1.50 за 1 кв.метр.Дворник убирает один раз в месяц.Зимой снег расчищали сами,щебень сыпали сами,подъезд убираем сами.ЗА,ЧТО ПЛАТИТЬ?

   Сколько раз приглашали на собрание,все тщетно.Она избегает встречи с нами.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Юлия Герман (20 февраля 2015 13:47)
   Гости |
   Хоть врать не надо. Вовсе никто не обязал выплачивать минимальную з/п-1218,00грн. (это касалось только начислений), и как не платили, так и не будут платить.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Юлия Герман (20 февраля 2015 13:52)
   Гости |
   А вообще кто-то читал список якобы оказываемых услуг? Это бред сумасшедшего. Единственный реальный пункт (и то не для всех) - это уборка придомовой территории. Хотя я в своем дворе дворника видела последний раз еще осенью.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   555 (20 февраля 2015 13:56)
   Посетители | Offline
   Верно.У нас тоже в подьезде убираем и ремонт сделали сами и за свои..Иногда вижу возле дома уборщиц и то как они заняты упаковыванием картона и собраных бутылок(они наверное для этого и выходят) для сдачи в прийомный пункт.В подвалах гнилые краны...и трубы.Крышу ремонтировали по подьезду за свои..Что еще за услуги такие нам оказывают непонятно.Кто нибудь отчитался к примеру какие работы проведены с 01по 31 января к примеру по конкретному дому?

   Регистрация: 4.12.2011

   Новостей: 0

   Коментариев: 689

  •             
   szlahta (20 февраля 2015 13:56)
   Читатели | Offline
   Цитата: Ишо
   а я плачила...плочу....и буду платыть......я свидлма украинка....правльно гаворю??.

   Ты Катюша терпила, а не свидома))))Платить компании Комэнерго-Домкома -Вилула, чтобы они спонсировали таких как ты?))))
   Цитата: Ишо
   ...йде война....коштив не хватае...

   Коштив кому? На откаты Фисаку и компани?А не подавятся? На асфальт уже нехило откатили!))))

   Регистрация: 11.01.2012

   Новостей: 54

   Коментариев: 5 914

  •             
   неригионал (20 февраля 2015 14:27)
   Посетители | Offline
   Да нет они работают. Вот у нас во дворе три дня небольшую кучу листьев убирали, которую еще осенью нагребли, хотя ее можно убрать часа за 2. Так какое повышение, если во дворах очень редко убирают, в подъездах сами убираем и лампочки вкручиваем.