Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


В газету от читателей

Шутько Н.С. людина, громадянка України, пенсіонер: Так скільки ж коштує повірка лічильника води?

Скільки коштує розпломбування та повірка лічильника води і чи повинні ми за це платити? Хороше питання і виникло воно не сьогодні. Взагалі підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення Нікопольським міськводоканалом ще з самого початку викликало багато запитань. Нікопольська міська рада, як орган місцевого самоврядування, повинна діяти від імені та в інтересах своєї громади - всіх мешканців м. Нікополь.
 
Всі рішення, які стосуються підвищення плати на послуги, повинні бути економічно обґрунтованими та не погіршувати матеріального стану громадян та якості цих послуг. Так от виникає питання, чи рішення виконкому ,на яке посилається С. Петикян в статті «Репортер» від 20.11.2014р., про перелік платних послуг , які надає міськводоканал, як комунальне підприємство, власником якого є громада м. Нікополь, є економічно обґрунтованим і чи відповідає воно інтересам громади? Бо ця вартість послуги на повірку лічильника води становить майже 300гр.
 
Але це ще все. Ми зверталися до в.о. міського голови Фісака А.П. розглянути це питання на сесії міської ради. На що отримали відповідь, що Нікопольська міська рада не має відношення на зміну або прийняття тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Така відповідь була отримана за підписом С.М.Донця. В ній він ще посилався на Постанову КМУ від 01.06.2011р. №869 та рекомендував для обслуговування приладів обліку води укладати договір з КП «НВУВКГ» НМР.
 
Так от саме до цієї Постанови, на яку посилався пан Донець С.М. внесені зміни від 01.10.2014р за №532, що «до складу витрат на збут послуг централізованого постачання холодної води включаються витрати, безпосередньо пов‘язані із збутом послуг споживачам, зокрема, витрати на проведення планових періодичних повірок, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку холодної води, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, роз пломбування та опломбування, а також витрати на формування обмінного фонду квартирних засобів обліку холодної води.» Отже, тарифи на водопостачання у нас підвищені майже в 2.5 рази, а кількість та якість послуг – ні.
 
Замісник керівника міськводоканал С. Петикян посилається на рішення виконкому, виконком відправляє до міськводоканалу. Тобто, таке собі перекидання відповідальності, переписка та затягування часу.
Таке враження, що міськводоканал, перш ніж виконати вище згадану Постанову КМУ та подбати про своїх громадян, вирішили «віджати» трішечки грошей із своїх власників.
 
Платити чи ні, вирішувати кожному окремо. Але перш ніж віддати свої кровні, зверніть з вимогою до в.о. міського голови Фісак А.П. виконати Постанову КМУ та скасувати ганебне рішення виконкому про перелік платних послуг, які надає міськводоканал на сьогоднішній день та на яке посилається С.Петикян.

Шутько Н.С. людина, громадянка України, пенсіонер.

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: В газету от читателей
 • Автор: наталя,Дата публикации: 26-11-2014, 17:50Просмотров: 6 281 Комментариев: 16
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   Cofi (26 ноября 2014 22:50)
   Читатели | Offline
   Ми зверталися до в.о. міського голови Фісака А.П. розглянути це питання на сесії міської ради. На що отримали відповідь, що Нікопольська міська рада не має відношення на зміну або прийняття тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.
   А что, у нас горводоканал и горгаз ГОСУДАРСТВО В ГОСУДАРСТВЕ?! Если С.М.Донец ссылается на постанову КМУ, то почему хотя бы не предоставит громаде расшифровку тарифа, из чего он состоит, т.е. калькуляцию. Или это страшная военная тайна?! Тогда почему наши защитники едут наводить порядок туда..., когда дома работы не початый край?! Тогда, чем бегать Моцаку по горисполкому и Шипкам, пусть снимает с блокпостов защитников, подключает местных козаков (и куда они запропостились, непонятно), пенсионеров (им терять уже нечего)и вперед - туда, где реально нужно сражаться уже сегодня и где наибольшая опасность для населения и страны...Другого не дано, так как ПРОТИВ ЛОМА НЕТ ПРИЕМА, ОКРОМЯ ДРУГОГО ЛОМА. Слава Украине - смерть олигархии!!!

   Регистрация: 4.12.2011

   Новостей: 0

   Коментариев: 1 476

  •             
   луганчанин (26 ноября 2014 23:20)
   Читатели | Offline
   Горгазу можно заниматься вымогательством и шантажом,так почему горводоканалу нельзя,там тоже ребята битые сидят и кушать хотят,тем более скоро новый год можно будет ипремию выписать себе.

   Регистрация: 4.08.2014

   Новостей: 1

   Коментариев: 426

  •             
   Pavel Makarov (27 ноября 2014 00:45)
   Читатели | Offline
   Молодец Наталья Семеновна!!!Удачи Вам в борьбе с супостатами и фисаковщиной. Да поддержит Вас Народ!!!

   Регистрация: 21.11.2011

   Новостей: 14

   Коментариев: 2 143

  •             
   наталя (27 ноября 2014 08:01)
   Посетители | Offline
   Так і Ви підтримайте. Справа в тому, що дійсно водоканал не дає інформацію щодо тарифів. Знаєте що вони відповідають -"Читайте закони." А в інших містах, наприклад, в Запоріжжі, це вже виконують з липня місяця цього року. Отже і нам треба вимагати а не чекати, що хтось прийде і зробить.

   Регистрация: 13.11.2014

   Новостей: 8

   Коментариев: 135

  •             
   Pavel Makarov (27 ноября 2014 08:35)
   Читатели | Offline
   Цитата: наталя
   Знаєте що вони відповідають -"Читайте закони." А в інших містах, наприклад, в Запоріжжі, це вже виконують з липня місяця цього року.

   Наталья Семеновна! Может все именно потому, что в Запорожье как раз и читают Законы??? Вы не пробовали объяснить именно таким образом?

   Регистрация: 21.11.2011

   Новостей: 14

   Коментариев: 2 143

  •             
   chitatel (27 ноября 2014 08:40)
   Гости |
   Цитата: Cofi
   Если С.М.Донец ссылается на постанову КМУ, то почему хотя бы не предоставит громаде расшифровку тарифа, из чего он состоит, т.е. калькуляцию.

   Откройте постановление в интернете, к нему прилагаются додатки - в которых есть расшифоровки затрат.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   луганчанин (27 ноября 2014 09:54)
   Читатели | Offline
   Донца в мусорный бак вместе с кулиничем и хвисаком.

   Регистрация: 4.08.2014

   Новостей: 1

   Коментариев: 426

  •             
   AG55 (27 ноября 2014 13:27)