Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Финансы

За січень — липень звітного року бізнес Нікопольщини поповнив казну на 395,7 млн. гривень

Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника Нікопольської ОДПІ Віктор Ковальчук. За його словами за січень — липень 2014 року податківці Нікопольщини спрямували до бюджетів всіх рівнів 395,7 млн. гривень.
 
Зокрема, в січні – липні 2014 року до загального фонду держбюджету від платників Нікопольщини надійшло 76,9 млн. грн. Найбільшу питому вагу у структурі податкових зборів, як і раніше, мають два податки – ПДВ – 40,7 млн. грн. та податок на прибуток – 15,4 млн. гривень.
 
Місцевий бюджет у січні – липні 2014 року отримав 318,8 млн. гривень. Основними джерелами наповнення місцевого бюджету є податок з доходів фізичних осіб (71,3 від загальної суми надходжень до місцевих бюджетів), плата за землю (18,2% від загальної суми надходжень до місцевих бюджетів) та єдиний податок (4,6% від загальної суми надходжень до місцевих бюджетів).
 
Виконуючий обов’язки начальника Нікопольської об’єднаної державної податкової інспекції Віктор Ковальчук зазначив, що головним завданням Міністерства доходів і зборів України є забезпечення прогнозованого, ритмічного і стабільного наповнення державного та місцевого бюджетів. Робота Нікопольської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області націлена на розвиток та зміцнення партнерських відносин з представниками бізнесових структур міста та району. Конструктивна співпраця з платниками податків на засадах довіри та взаємодопомоги, покращення якості їх обслуговування, зниження адміністративного тиску, сприяють наповненню бюджетів та забезпеченню соціального захисту громадян.
Нікопольська ОДПІ
 • Категория: Финансы
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 12-08-2014, 10:43Просмотров: 2 568 Комментариев: 1
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   Копчик С. (12 августа 2014 13:11)
   Посетители | Offline
   Яка гарна статистика! А далі всі податки розчиняються...
   " Робота Нікопольської ОДПІ ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області націлена на розвиток та зміцнення партнерських відносин з представниками бізнесових структур міста та району. Конструктивна співпраця з платниками податків на засадах довіри та взаємодопомоги, покращення якості їх обслуговування, зниження адміністративного тиску"
   В січні я заплатив штраф в Нікопольської ОДПІ в розмірі 968 грн за те, що пів року не доплачував сім гривень в кожному платежі ( я прогавив підняття мінімальноі зарплати и платив по старому) Так раніше, як що не доплатив хоч двадцять копійок, то дзвонили, а тепер чекають до кінця року, як банки, щоб піня виросла и збити з тебе грошенят. Напевно це має назву: "зміцнення партнерських відносин з представниками бізнесових структур міста та району. Конструктивна співпраця з платниками податків на засадах довіри та взаємодопомоги..."

   А щоб були партнерськи та прозорі відносини, то треба проводити хоч раз на квартал, круглі столи між платниками податків, податкової та влади. Коли буде такий круглий стіл ?

   Регистрация: 22.02.2014

   Новостей: 44

   Коментариев: 3 048

  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.