ВСЕ НОВОСТИ:

Під Дніпропетровською ОДА мітингують прихильники проросійських сил і євромайданівці (відео)

Під Дніпропетровською облдержадміністрацією упродовж кількох годин мітингують прихильники проросійських сил та активісти Євромайдану, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.
 
Люди з «георгіївськими» стрічками скандують «Русь єдина», «Беркут», «Хунту долой». За словами учасників мітингу, вони вимагають федералізації України і підтримують дії проросійських сил у Донецьку, Харкові й Луганську.
 
Серед активістів – пенсіонери і молодики спортивної статури. Вони запевняють, що їхній мітинг мирний, і планів захоплювати адміністративні будівлі вони не мають.
Відділені кордоном міліції під облдержадміністрацією проводять мітинг активісти Євромайдану. Протистояння між сторонами поки що тільки словесне: люди з «георгіївськими» стрічками співають пісні радянських часів, прихильники євроінтеграції – гімн України.
 
Однак, за словами координатора Євромайдану Анатолія Сокоринського, наразі є ймовірність того, що проросійські сили вдадуться до спроби захоплення будівлі Дніпропетровської обласної ради, більшість у якій досі складають регіонали і яку очолює представник Партії регіонів Євген Удод.
 
«А наскільки там готовий сценарій сепаратизму, ми не знаємо. Є така небезпека. Я думаю, що сьогодні більше уваги треба приділяти затяту будівлі обласної ради і не допустити будь-якого захоплення приміщення», – сказав Сокоринський.

Напередодні в Донецькій, Луганській і Харківській областях відбулися сепаратистські мітинги, під час яких активісти захопили будівлі ОДА й місцеві управління СБУ.


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

3 комментария

Василий 7 апреля 2014 23:09
где обещанное видео?
  • 0
david 8 апреля 2014 10:04
Что это за херня ?? В Днепре какие проросийские ???
  • 0
Татьяна Гиренко 8 апреля 2014 12:49
http://www.ustream.tv/channel/freednipro

вот стрим вчерашний, уже в записи
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.