ВСІ НОВИНИ:

Чекаємо на переможців конкурсу дитячого малюнку

У лютому цього року Управління ДАІ МВС України ініціювало проведення конкурсу дитячого малюнку «Моя сім’я за безпеку дорожнього руху».
Цю акцію навряд можно назвати нововведенням, бо на теріторії країни вона проводиться вже 10 років поспіль.
Ставши доброю традицією загальнодержавний захід допомогає залучати якомога більше дітей до вивчення правил дорожнього руху та привертати увагу громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх.

 

Окрім того, завдяки організації програми в ігровій формі та конкурсній основі її проведення, діти мають змогу змістовно проводити своє дозвілля та краще усвідомлювати важливість формування навичок безпечної поведінки.

 

Кожного року маленькі учасники з різних куточків України демонструють свої творчі здібності, вміння яскраво та самобутньо бачити світ, прагнення до безпечного та щасливого життя, а серед них і діти міста Нікополь.
15 малюнків нікопольских дітлахів, ще 11 робіт представників району, будуть розлядатися жюрі конкурсу, і є надія, що хтось-таки із маленьких авторів саме нашого краю зможе вибороти перемогу.

 

Слід відзначити, що на церемонії нагородження на переможців чекають призи та подарунки, а кращі втілення ідей митців стануть прикладом та знайдуть своє місце у профілактичній роботі вітділення ДАІ міста з безпеки руху та в пропаганді безпечної поведінки на дорозі серед юних учасників дорожнього руху.
Нехай щастить!

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.