Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Информация

До уваги роботодавців!

Інформація  щодо забезпечення додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню соціально-незахищених громадян.

 

З 01 січня 2013 року набрав чинності Закон України «Про зайнятість населення» № 5067- VI від 5 липня 2012 року. 

Статтею 14 Закону № 5067- VI визначено  громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню 

На виконання ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» для забепечення додаткових гарантій у сприянні працевлаштування громадян, які належать до квотних категорій  розроблено  «Порядок надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у  сприянні працевлаштуванню», затверджений наказом Міністерства соціальної політики  України від 16.05.2013р. №271, який набрав чинності 27.06.2013р. 

Згідно вказаного Порядку підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота (норматив працевлаштування громадян, зазначених уч.1 ст. 14 ЗУ «Про зайнятість населення») у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік. Відповідно до п. 2.3 Порядку роботодавці самостійно розраховують квоту  з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють у роботодавця і належать до таких, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (крім інвалідів).

Працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, може здійснюватися роботодавцями самостійно або за сприяння територіальних органів (центрів зайнятості )за місцем реєстраціі роботодавця.

Для укомплектування вакансій роботодавці подають інформацію про попит на робочу силу (вакансії), у тому числі з урахуванням потреби для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

 Роботодавці щороку, не пізніше 01 лютого після звітного року, подають територіальному органу інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

У разі невиконання роботодавцем протягом року квоти для працевлаштування громадян, зазначених у частині першій статті 14 цього Закону, з нього стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.(ч.2. ст. 53 ЗУ «Про зайнятість населення).

 Контактні телефони для уточнення  інформації з викладених птань 2-79-80, 2-79-76

 • Категория: Информация
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 5-12-2013, 11:03Просмотров: 4 079 Комментариев: 2
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   infopotok (5 декабря 2013 11:50)
   Читатели | Offline
   Бредовые законы не решают ничего... Государство перекладывает свои ошибки на своих же граждан, в лице руководителей предприятий.

   Регистрация: 27.03.2012

   Новостей: 0

   Коментариев: 540

  •             
   Горожанин Алексей (5 декабря 2013 12:25)
   Гости |
   Рабочих мест не хватает для квалифицированных и опытных работников, так еще и квоты для центра занятости, откуда присылают кого попало и попробуй откажи, сразу штраф.

   Не ту страну назвали гондурасом.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.