Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Свiтлоград

Нікополь не полігон для сміття!

Сьогодні до інших проблем господарювання в місті Нікополі додалась ще одна – антисанітарний стан території та його можливі негативні наслідки. Мешканці багатоповерхових будинків вже деякий час спостерігають звалища побутового сміття та відчувають небезпечний сморід. Серед причин загострення цієї проблеми – відсутність контролю з боку органів місцевої влади та санітарно-епідеміологічних служб за діяльністю надавачів послуг із вивезення відходів, зношені баки для смітті, не обладнанні майданчики для збору сміття біля багатоповерхових будинків, наявність бродячих тварин та ін.

До недавнього часу основним підрядником із вивезення сміття було визначено ТОВ «КУБ ЛДФ». Але з 1 липня 2013 року ця організація припинила вивезення побутових відходів із території багатоповерхових будинків (як повідомляють самі співробітники організації). На підставі яких документів невідомо. На сьогоднішній день і у власників приватного житла і у юридичних осіб залишаються діючими договори на вивезення сміття із ТОВ «КУБ ЛДФ». Але послуга не надається.

Більшість мешканців багатоповерхових будинків не мають уяви про те, що ТОВ «КУБ ЛДФ» не обслуговує їх територію і продовжують оплачувати ці послуги в липні, а іноді і на майбутні періоди.

Нескінченні дзвінки на гарячі лінії міськвиконкому не мали ніяких результатів, оскільки там також не знають хто буде вивозити сміття, коли і на підставі яких документів.

На минулому тижні представники ТОВ «Оселя-Нікополь», «Комфорт» і «Комунальник-Нікополь» дзвонили керівникам ОСББ і пропонували терміново укласти договори на вивезення побутових відходів. При цьому невідомими залишаються результати конкурсу на визначення переможця - виконавця послуги з вивезення побутових відходів, умови нових договорів про надання послуги і нарешті, наявність нових баків, які були придбані за рахунок бюджетних коштів. Голови правління ОСББ знову стали заручниками керування місцевої влади. Оскільки вони несуть відповідальність за стан прибудинкової території, а вдіяти у даній ситуації нічого не можуть.

Мабуть необхідно нагадати керівництву міста та керуючим компаніям, що відповідно до Постанови КМУ № 1070 від 10.12.2008 р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» п. 4. Виконавець послуг з вивезення побутових відходів визначається на конкурсних засадах у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Цей порядок визначено Постановою КМУ № 1173 від 16.11.11 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів»

05 липня 2013 року Нікопольським міським осередком Всеукраїнської громадської організації «Спілка власників житла України» було утворено незалежну комісію, до складу якої увійшли представники Асоціації ОСББ «Світлоград», громадської організації «ГРАЖДАНСКИЙ АКТИВ», та голови правлінь ОСББ. Комісія провела огляд прибудинкових територій багатоповерхових будинків. За декілька годин роботи були обстежені будинки: вул. Жуковського буд. 88, 96, 101, 106, 109, 110, 111, 112, вул. Сагайдачного 14, вул. Первомайська 25, 27, 34, 56, 36а, пр. Трубників 6, вул. Станіславського 18, вул. Усова 42, 44, вул. Електрометалургів 42, вул. Каштанова 53, 55, 57, вул. Барнаульська 4, 20, 26, вул. Херсонська 367/1, 372/1, 298Б, вул. Добролюбова 19/1, 19/2.

Ось таким наше місто зустріло сонячні спекотні вихідні(ФОТО).

Якщо Вашому будинку також загрожує звалище побутових відходів надсилайте свої фото за ел.адресою alenanik_82@mail.ru Ця інформація буде направлена до санітарно-епідеміологічних служб та інспекцій. Асоціація ОСББ «Світлоград» вдячна ГРАЖДАНСКОМУ АКТИВУ за допомогу в організації роботи незалежної комісії.

Нікополь не полігон для сміття!

Нікополь не полігон для сміття!
Нікополь не полігон для сміття!
Нікополь не полігон для сміття!
Нікополь не полігон для сміття!
Нікополь не полігон для сміття!
Нікополь не полігон для сміття!
Нікополь не полігон для сміття!
Нікополь не полігон для сміття!
Нікополь не полігон для сміття!
Нікополь не полігон для сміття!
Нікополь не полігон для сміття!
Нікополь не полігон для сміття!
Нікополь не полігон для сміття!

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: Авторские: / Свiтлоград
 • Автор: Алена Черная,Дата публикации: 6-07-2013, 12:56Просмотров: 7 915 Комментариев: 11
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   szlahta (6 июля 2013 13:28)
   Читатели | Offline
   КП Горавтодор назначили вывозить мусор. Но у нас на доме обьявление, что платить надо Осели.Опять эти хитрые схемы как и с Теплосетью!!!

   Регистрация: 11.01.2012

   Новостей: 54

   Коментариев: 5 914

  •             
   Маслов (6 июля 2013 15:27)
   Гости |
   szlahta,
   У нас обьява висит вообще не платить никуда. До выяснения обстоятельств. Вот натворили делов наши руководители города

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Виталий (6 июля 2013 16:46)
   Гости |
   Маслов,ПРАВИЛЬНАЯ ОБЪЯВА.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Glasha (6 июля 2013 16:48)
   Гости |
   Отправила сейчас сына вынести мусор,так его бабка-дворничиха чуть не с кулаками стала прогонять!!!Принёс назад!Вышла сама,та стала бухтеть,что мол некуда ж ложить уже.А НАМ ЧТО ДЕЛАТЬ?Копить в кладовой?Или съедать с упаковками да кожурой?Бред полнейший!!!День ото дня все армагедонистей!!!Дальше что?

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Алексей Савченко (6 июля 2013 18:24)
   Доверительная | Offline
   Цитата: Glasha
   Дальше что?

   А вы спросили бы у той бабки - кто она вообще такая и чего орет? Официально ведь в Никополе дворников нету. Так что и орать нефиг, правильно?

   Регистрация: 21.11.2011

   Новостей: 7

   Коментариев: 3 272

  •             
   Слесарь (7 июля 2013 00:25)
   Доверительная | Offline
   astorsky,
   Классно!!! Ведь , действительно, в штатах предприятий Токаря , дворники не числятся!!!!!!!Во как классно, у нас, всё происходит.А нахер надо налоги государству отчислять, самим надобноть! Вот и как прекрассно получается. Люди перестали платить третьему ЖЭКу, бо он рассыпался. Люди перестали платить Комэнерго, потому, что Токарь изгнал их с рынка услуг, еще и долги гасить запретил. Теперь люди не платят и этим "деятелям". А зачем, коль свистопляска такая.Через два года и