Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Затопська січ

У парку Перемоги встановлено пам'ятник героям антибільшовицького Троїцького повстання 1919 р.

8-9 червня 2013 року  в місті Нікополь і селах Нікопольського району Капулівці і Покровському в рамках святкувань Дня Героїв була проведена Всеукраїнська патріотична акція «Січове козацтво – лицарський Орден України». Акція була ініційована благодійним козацьким фондом «Меморіал кошового отамана Івана Сірка».  Участь в патріотичній акції прийняли представники політичних партій ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», патріотично налаштовані козацькі товариства міст Нікополя, Дніпропетровська, Орджонікідзе, Кривого Рогу і Жовтих Вод, депутати Нікопольської міської ради Д.Осика, А.Доброродній, О.Разін, О.Киріченко, О.Гришин, О.Присміцький, О.Антонова, патріотично налаштовані мешканці міста Нікополя і Нікопольського району, м. Орджонікідзе, м. Кривого Рогу та Дніпропетровська.
О 9:00 біля храму Івана Дамаскіна (що на Лапинці) почалася помина

льна панахида. Всі учасники патріотичної акції разом з духовенством Нікопольського благочиння УПЦ  КП молитовно вшанували пам

'ять мешканців міста Нікополя та Нікопольського району, які загинули у червні 1919 року під час придушення Троїцького повстання більшовицьким окупаційним режимом. Поминальна панахида закінчилась встановлення і освяченням хреста.
Всі учасники акції організовано під прапорами, корогвами, з піснями вирушили до парку Перемоги на мітинг. Попереду  організованої лави, як і годиться в таких випадках, йшли наші українські священики.
В центрі парку на той час патріотами – Нікопольцями вже була встановлена гранітна брила з написом:
«Героям антибільшовицького
Троїцького повстання 1919 р.
Вічна слава»
Задзвонили дзвони і хвилиною мовчання всі учасники мітингу вшанували пам'ять мільйонів жертв більшовицького лихоліття.
Далі виступали  представники політичних партій, громадських організацій, козацьких товариств, священики. У кожному виступі звучали слова жалю про те, що вже минуло майже сто років від тих страшних часів, але і сьогодні в Незалежній Україні, як прокляття над громадою міста Нікополя і Нікопольського району нависають пам'ятники – символи тоталітарного людожерного минулого - пам'ятники ідеологам світового тероризму, виконавцям політичних репресій та голодоморів в Україні. Як знущання над пам'яттю мільйонів жертв більшовицького лихоліття, десятки вулиць міста і сіл району носять імена катів українського народу. На закінчення мітингу всі його учасники прийняли і проголосували одноголосно резолюцію з вимогами до місцевої влади Нікополя і Нікопольського району.
Після закінчення мітингу всі його учасники  згідно програми патріотичної акції «Січове козацтво – лицарський Орден України» вирушило до села Капулівки до могили славетного кошового Чортомлицької запорозької Січі І.Д.Сірка.
Репортаж з місця подій підготував член кошової козацької старшини козацького благодійного фонду «Меморіал кошового отамана Івана Сірка»
           Сірий Стах

Далі буде...


 

РЕЗОЛЮЦІЯ

 

мітингу мешканців міста Нікополя та Нікопольського району, представників козацьких товариств, громадських і партійних організацій

міст Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Нікополь, Орджонікідзе, Марганець

 та депутатів Нікопольської міської ради

з нагоди 94-ї річниці Троїцького (Лапинського)

антибільшовицького повстання.

 

       8 червня 2013 року                                                                         місто Нікополь

 

       Ми, учасники мітингу, разом із духовенством УПЦ Київського Патріархату, вшанували пам’ять мешканців міста Нікополя та сіл Нікопольського району, які загинули у червні 1919 року під час придушення Троїцького (Лапинського) антибільшовицького повстання московським окупаційним режимом.

       Жертвами більшовицької розправи були прості робітники, селяни та інший  працюючий люд, в якому горів ще невгасимий вогонь козацької любові до волі та справедливості.

       Комуністи різної масті намагалися завжди і намагаються сьогодні витравити з пам’яті нащадків подібні епізоди в історії України.

       Як прокляття над громадами міста Нікополя і Нікопольського району нависають символи тоталітарного людожерного минулого - пам’ятники ідеологам світового тероризму,  виконавцям політичних репресій та голодоморів в Україні.

       Як знущання над пам’яттю мільйонів жертв  більшовицького лихоліття, десятки вулиць міста і сіл району носять ім’я  катів українського народу.

 

Ми, учасники мітингу, вимагаємо від органів місцевої влади

міста Нікополя та Нікопольського району:

 

 1.   Щорічно, на початку червня на належному  рівні вшановувати пам’ять

мешканців міста Нікополя та сіл Нікопольського району, які загинули під час придушення більшовицьким окупаційним режимом Троїцького (Лапинського) повстання.

 

 1. Поставити на баланс одного із Нікопольських комунальних підприємств пам’ятний знак на вшанування пам’яті жертв Троїцького (Лапинського) антибільшовицького повстання, встановлений учасниками мітингу на території парку Перемоги міста Нікополя 08.06.2013 року.

 

 1. На виконання Указу Президента України,  демонтувати пам’ятники – символи тоталітарного минулого на території міста Нікополя та Нікопольського району.

 

    4. Поновити активну роботу з перейменування вулиць міста Нікополя і сіл Нікопольського району, які до теперішнього часу зберігають ім’я катів українського народу.

 

Резолюція прийнята учасниками мітингу одноголосно.


 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: Авторские: / Затопська січ
 • Автор: Затопська січ,Дата публикации: 10-06-2013, 16:59Просмотров: 8 524 Комментариев: 20
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   Горожанин Алексей (10 июня 2013 17:27)
   Гости |
   Вшановувати память конечно нужно, но на мой взгляд это отвлечение внимания от современных проблем. Нам в очередной раз кидают кость, типа за нее деритесь, митинги проводите и т.д. мы будем делать вид, что воюем с вами, ваши лидеры будут делать вид, что воюют с ними, люди будут озабочены этой типа борьбой и не будут думать о чем-то более важном.

   И еще, я признаюсь честно не очень силен в истории Никополя, но что-то я не помню московских оккупантов, по моему здесь были все доморощенные большевики, при чем здесь оккупация Москвы? Поправьте меня если я не прав, я не обижусь.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   szlahta (10 июня 2013 18:23)
   Читатели | Offline
   Даааааааааааааааааааа!!!!
   Это Токарь что ли бильшовицький окупант?????
   А козачки засланные Токарем Д.Осыка и Валик Романов???? Не их ли выгнали из Свободы????
   О казаках я имел наилучшее мнение, но сейчас оно упало ниже плинтуса.
   А столица сечей!!! Неужто Никополь??? Главное обьявить, а потом бабки считать.
   Для справки - мой пра-прадед князь Вишневецкий организовал на острове Хортица свой замок. А потом уже стала Сечь.
   Учите козаки историю и козачков засланных выгоняйте.

   Регистрация: 11.01.2012

   Новостей: 54

   Коментариев: 5 914

  •             
   Верона (10 июня 2013 20:15)
   Гости |
   РЕЗОЛЮЦІЯ
   демонтувати пам’ятники – символи тоталітарного минулого на території міста Нікополя та Нікопольського району.


   Много чего было построено при тоталитарном режиме... Заводы и фабрики, детские сады и школы, жилые дома... Может заодно вместе с памятниками всё остальное демонтировать?

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   555 (10 июня 2013 20:36)
   Посетители | Offline
   А причем тут козачество до бильшовизма? УНА УНСО какая то ,а не козацтво...

   Регистрация: 4.12.2011

   Новостей: 0

   Коментариев: 689

  •             
   В.В. (10 июня 2013 20:45)
   Гости |
   Цитата: РЕЗОЛЮЦІЯ
   Поновити активну роботу з перейменування вулиць міста Нікополя і сіл Нікопольського району, які до теперішнього часу зберігають ім’я катів українського народу.


   Неужели более важных дел нет? Это ведь расход средств из городского бюджета на новые таблички на домах, на изменение карты города. А жителям ведь перепрописываться придется... И что, после изменения имени улицы жизнь станет веселей?

   Регистрация: --

   Новостей: 0