ВСІ НОВИНИ:

На Дніпропетровщину з робочим візитом прибув Президент України Віктор Янукович

В аеропорту Дніпропетровська Главу держави зустрічали голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дмитро Колєсніков, голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко, в.о. прокурора Дніпропетровської області Олег Пахніц, начальник Головного управління МВС України у Дніпропетровській області Бабенко Віктор, начальник Головного управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області Володимир Воропай, начальник Дніпропетровського гарнізону, командир 6-го гвардійського армійського корпусу Руслан Хомчак.

Участь в робочій поїздці беруть також Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, Міністр закордонних справ України Леонід Кожара, Міністр фінансів України Юрій Колобов, Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, Міністр промислової політики України Михайло Короленко, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіулін, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Іван Бісюк та Голова Державного космічного агентства України Юрій Алексєєв.

21 травня 2013 року Президент України Віктор Янукович відвідає три об’єкти: відкриє завод з виробництва преміксів концентратів та комбікормів «Інбел», здійснить закладку капсули у фундамент майбутньої багатофункціональної спортивної арени, а також відкриє на Павлоградському хімічному заводі два обєкти.

Завод з виробництва преміксів концентратів та комбікормів «Інбел».
Президент України відкриє на Дніпропетровщині перший в Україні завод з виготовлення преміксів концентратів та комбікормів «Інбел», що є подією державного масштабу. Премікси - це спеціальні кормові добавки для сільськогосподарських тварин. Раніше такі добавки в Україні не вироблялися, тому вітчизняним товаровиробникам доводилося купувати їх за кордоном. Потужність заводу «Інбел», будівництво якого тривало з жовтня 2011 року, складає 36 тис тонн на рік. 60% продукції підприємства дозволить на 100% забезпечити потребу України у преміксах. Інші 40% поставлятимуться закордон.

Багатофункціональна спортивна арена
У рамках підготовки до Євробаскету-2015 на Дніпропетровщині збудують нову багатофункціональну арену.
Планується, що Президентом України Віктором Януковичем буде здійснена закладка капсули у фундамент майбутньої арени. У місті Дніпропетровськ буде збудована нова сучасна багатофункціональна арена до 10 тисяч місць. Зал арени можна буде трансформувати в залежності від потреби під змагання більш ніж зі 100 видів спорту. Також у приміщенні арени будуть передбачені приміщення для проведення конференцій, розміщення преси, спортсменів, офісні приміщення та ресторан. Вартість проекту орієнтовно складає близько 500 млн грн.

Павлоградський хімічний завод
На початку 90-х років Україна прийняла на себе зобов'язання ліквідувати на своїй території всі міжконтинентальні балістичні ракети РС-22. Утилізувати було необхідно близько 5 тис тонн ТРП. У рамках міждержавних домовленостей між Україною і США, зокрема під час зустрічі Віктора Януковича та Барака Обами, та Державної програми з утилізації твердого ракетного палива міжконтинентальних балістичних ракет РС-22 базовим підприємством для проведення цієї роботи було визначено Павлоградський хімічний завод. Під час візиту Президент України Віктор Янукович відкриє на заводі 2 нові цехи.
Об’єкт утилізації порожніх корпусів двигунів ракет. Нова установка дозволить до 2016 року переробити всі 163 корпуси двигунів ракет вагою 306 тонн.

Також на цьому об’єкті буде проводитися утилізація супутніх відходів від інших процесів, пов'язаних з утилізацією твердого ракетного палива МБР РС-22.

Об’єкт з виготовлення стабілізуючих розчинів. Введення в експлуатацію цього цеху дозволить вийти на промислову потужність процесів вилучення і переробки твердого ракетного палива (до 2 тис тонн на рік), забезпечивши в достатній кількості стабілізуючими розчинами ці процеси. Це прискорить виконання робіт з утилізації ракетних двигунів, що зберігаються в регіоні. Впроваджувані технологічні процеси на об'єкті дозволяють також виготовляти і рідкі мінеральні добрива, які можна застосовувати в сільському господарстві.

 

Дніпропетровська обласна державна адміністрація


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

10 комментариев

Эдуард Зубарев 21 мая 2013 12:36
Ой, а главного подонка области не пригласили встретить "презика"! Вот привез бы Януковича в Никополь открыть приют для собак!
  • 0
heili 21 мая 2013 15:27
Я бы в снайперы пошел, пусть меня научат...
  • 0
Алексей Савченко 21 мая 2013 21:18
Вот видите, как давно и незаслуженно забыто древнее искусство метания яиц. Теряем хватку с этими демократиями, выборами, прочей политикой. В старые добрые времена нашего местного гораздо раньше вываляли бы в дегте и перьях - а мы все ждем, все взвешиваем ))
--------------------
"-Меня часто спрашивают, за что мы сражаемся? Могу ответить: Перестанем сражаться - тогда узнаете"
У. Черчилль
  • 0
Фотограф 21 мая 2013 23:31
heili,
Цитата: heili
Я бы в снайперы пошел, пусть меня научат...

Не вопрос Учебка "Десна"!!! мой муж там 1.5года с СВД ползал)))
  • 0
driftaras 22 мая 2013 05:38
Цитата: Фотограф
Не вопрос Учебка "Десна"!!! мой муж там 1.5года с СВД ползал)))


Это где? У нас в Никополе?
  • 0
Вова 22 мая 2013 14:31
Без комментариев
http://www.pravda.com.ua/rus/news/2013/05/22/6990418/
  • 0
Вова 22 мая 2013 16:41
З розмови двох пенсіонерів на тролейбусній зупинці:
"Вы понимаете? Это ж беспредел какой-то, бандитский и ментовский беспредел!"
"А что вы хотите, когда главный человек в стране - бандит?"
Розмова показова, подібних розмов сьогодні відбувається чимало. З доволі спокійної країни, яка дала світові приклад мирної та безкровної революції 2004 року, Україна стрімко перетворюється на зону небезпеки.
Акції опозиції виявилися успішними хоча б тому, що змогли стимулювати владу проявити її сутність: все те, що опозиціонери, громадські активісти, журналісти спостерігають і розуміють давно, більшість громадян побачила з усією очевидністю саме в останні дні.
Що засвідчили останні події, і які найпроблемніші місця вони виявили?
1. Влада панічно боїться масових та протестних акцій.
Саме влада зробила все, аби допомогти опозиції поставити жирну крапку в акції "Повстань, Україно", бо якщо лідери опозиції так і не змогли спонукати людей повстати, то це зробила протидія влади. Масовий ремонт центральних столичних вулиць, cпроби перешкодити людям добратися на мітинг до Києва, організація паралельного "антифашистського" маршу того ж дня, все це - прямі ознаки страху.
Віктор Янукович та його оточення ще раз продемонстрували свою головну "родову травму", отриману у 2004 році - неконтрольовані протестні акції, мітинги, наметові містечка. На подібні сценарії від опонентів влада реагує вкрай болюче, і, відповідно, припускається таких очевидних помилок.
І якщо протестні акції у "помаранчеву п’ятирічку" самі сходили нанівець, то зараз протидія влади лише роздмухує запал мітингувальників, і акції щоразу набувають більшого розмаху саме через неадекватну реакцію влади.

2. Влада робить ставку на "провокативні" сценарії.
Влада діє звичними для неї методами - із залученням сумнівних "спортсменів-бойовиків", помічених у рейдерських захопленнях. Влада стимулює та організовує провокативні сценарії.
Бо появу БМРД у центрі мітингу інакше ніж провокацією назвати не можна, навіть якщо талановито розробити версію "про супровід машини до Шевченківського райдвідділку". Іншою дорогою ніж через вулиці, де сосередилися тисячі учасників акцій, його транспортувати не можна?
Проте, влада не віддає собі звіту, що вона не спроможна контролювати хід виконання таких провокацій і тому врешті отримує "проколи", які коштують їй неймовірно дорого.
Поява БМРД з морквяними наліпками в центрі мітингу опозиції мала свій ефект, і машину таки розгойдали активісти "Свободи". Проте, замість того, аби швидко локалізувати бійку і чітко показати, хто першим застосував агресію (саме це могло вдарити проти опозиції), влада отримала абсолютну несподіванку - агресію власних бойовиків до відомої журналістки.
Це повністю знівелювало всі можливості демонструвати "фашистське обличчя опозиції", бо значно агресивніші обличчя виявилися у охоронців "антифашистського" маршу.
Оточення Януковича, хоч і мислить подібно до оточення Леоніда Кучми, виявилося абсолютно неспроможним організовувати провокації рівня 9 березня 2001 року. Рівень організаторів (може це й на краще) явно не дотягує до Медвечука, вони припускаються явних проколів.
3. "Правоохоронна" система стала частиною політичної схеми, і не працює в інтересах громадян.
Поведінка міліції, яка утримується за кошт платників податків, яка має бути безсторонньою та працювати для забезпечення громадського порядку, явно і очевидно продемонструвала прямо протилежні речі.
ДАІ, яка супроводжує провокаторський БМРД в центр мітингу? Працівник органів за його кермом? Повний ігнор та невтручання міліціонерів під час побиття журналістки? Не зрозуміла ситуація з затриманням та звільненням підозрюваного? Все це питання, на які потрібні були адекватні відповіді.
Але відповіді міністра Захарченка під час звіту у Верховній Раді виявилися не просто неадекватними, вони зайвий раз повністю збурили і журналістів, і опозицію, і суспільство. Адже оприлюднення чиновником такого рівня настільки абсурдних та нелогічних з позиції наявних свідчень версій, свідчить про повне нівелювання "честі мундира".
І навіть обіцянка міністра зустрітися з журналістами, яка прозвучала у присутності трьох народних депутатів, а потім відверта відмова, демонструє, що слово нічого не важить, а дії залежать від політичної доцільності та прив’язки.
Захарченко навряд чи головний сценарист цих подій, але саме йому довелося взяти на себе найбільший публічний удар за провал владного сценарію 18 травня. І це - не просто пляма на його репутації. Сергій Лещенко цілком доречно нагадав міністру, що сталося з одним із його попередників, який був причетним до справи вбивства журналіста. Бо саме таких "публічних цапів-відбувайлів" здають першими.
  • 0
Вова 22 мая 2013 16:47
4. Влада не усвідомлює можливих політичних наслідків.
Влада дуже часто недооціює ризик від подібних ситуацій. Очевидно, що побиття журналістів та поведінка міліції у цій ситуації стали серйозним сигналом для Заходу, який західні політики не зможуть ігнорувати при переговорах з українською владою. Позитивні рішення МВФ на цьому фоні теж виглядатимуть дивно, а без цих запозичень, уряд може відчути серйозні бюджетні проблеми.
Далі - будуть вже соціальні наслідки, до того ж в стані потенційних виборців ПР. Тому що "градус кипіння" в середовищі прихильників опозиції росте постійно.
Більше того, влада все більше працює на радикалізацію журналістської спільноти, не розслідуючи практично жодну резонансну справу за участі журналістів, та реагуючи на цілком мирні протести на захист колег ігнором або позбавленням акредитації, як це зробив Микола Азаров.
Журналісти - це не просто об’єднана комунікацією активна спільнота, це люди, які впливають на позицію мільйонів. Не навчившись адекватно взаємодіяти з журналістами, не відпрацювавши цієї взаємодії, влада сама стимулює повторення ситуації 2004 року, коли проти влади неспоідвано повернулися журналісти ще вчора абсолютно провладних каналів.
ЧОГО ОЧІКУЮТЬ І ДО ЧОГО ПРИЗВЕДЕ?
Ті, хто має стосунок до організації подібних провокацій, хто наймає професійних бійців і випускає їх в натовп, хто запускає БМРД в центр мітингу, очікують усвідомлення людей, що на масові акції ходити небезпечно, що там б’ють і трують газом. Вони працюють на страх.
Натомість, замість гасіння в такий спосіб протестних настроїв, отримують цілком зворотній ефект: злість та усвідомлення небезпеки від системи, яку насаджує влада.
У 2004 українці боялися встановлення режиму "братків" та розгулу злочинності. Тоді саме страх вивів людей на вулиці. Через 5 років Януковича в опозиції, його спокійної політичної поведінки, спрямованої хіба на збереження Межигірського маєтку, він вже не здавався "страшним". Головною логікою 2010 стало "всі вони одинакові".
  • 0
Вова 22 мая 2013 16:52
Сьогодні оточення Януковича доводить зворотнє, воно знову на всю країну показує оскал бойовиків в спортивних костюмах, які б’ють людей на мітингу. Вони показують БМРД на вулицях та міліцію, які відвертається.
Все це додається до інших картинок - рейдерів на заводах та телеканалах, космічних зйомок розкошу Межигір’я та знесеної хатки вчительки на Печерську, до знищеного автомобіля активіста Демальянсу, який посмів ходити до резиденції Януковича. А ці картинки множаться на відчуття власного безсилля та нереалізованості мільйонів, можливості яких зменшуються разом з економічними статками. На тотальне ігнорування законів та правил.
Відчуття безсилля лише підвищує рівень суспільної агресії. У людей просто не лишається вибору. Страх перед бандитами на завжди пересилює страх перед бандитами на мітингу.
Той, хто не дає можливості людям випустити пару в нормальний спосіб взаємодії та вирішення проблемних питань шляхом компромісу, лише підвищують градус кипіння і стимулює вибух.
Ті, хто сподіваються на силу, мають розуміти, що маса спроможна змести будь-яку силу.
Той, хто очікує, що у разі неконтрольованої ситуації під час президентських виборів він отримає гарантії недоторканності на Заході, шантажуючи його застосуванням сили, має час від час пригадувати фото Муаммара Каддафі чи Ніколає Чаушеску.
До реалізації гарантій, навіть, якщо існує непоганий план їхньої реалізації, можна і не дочекатися. Часом події розвиваються дуже швидко і в зовсім не планований спосіб...
Стаття Вікторіъ Сюмар з УП
  • 0
Gagarin 23 мая 2013 14:26
У Януковича предлагают повысить пенсионный возраст
Национальный институт стратегических исследований при Президенте Украины обнародовал аналитический доклад «Пенсионный возраст: иностранный опыт и отечественные реалии»

В документе говорится, что в будущем украинцев ждет очередное повышение пенсионного возраста.

«Учитывая, что процедура повышения пенсионного года для женщин вследствие реформы 2011 закончится в 2016 году, одной из возможных модельных аппроксимаций может быть следующая: в 2025 году пенсионный возраст увеличивается до 64 лет, а в 2035 — до 68 лет для обоих полов», — говорится в документе.

Напомним, с 1 октября 2011 года вступила в силу пенсионная реформа, предусматривающая, в частности, повышение пенсионного возраста для женщин с 55 до 60 лет с ежегодным его увеличением, начиная с 1 сентября.

Срок трудового стажа составляет 35 лет для мужчин, 30 лет — для женщин.

Напомним, что средняя ожидаемая продолжительность жизни в Украине составляет около 69 лет. При этом для мужчин этот показатель составляет 63 года, а для женщин — 75 лет.
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.