Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


В газету от читателей

К Нам едет канадская компания....

Євген Удод: «Проекту МЕРМ дозволяє містам регіону забезпечувати фінансову стабільність, формувати позитивний імідж, підвищувати ділову та соціальну конкурентоспроможність, створювати умови для залучення туристів в регіон»

Євген Удод: «Впровадження в області українсько-канадського проекту дозволить реалізувати численні проекти місцевого розвитку»
На Дніпропетровщині продовжується робота з розробки Плану реалізації Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2015 року. До цього процесу залучено провідних експертів проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ), який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку.

 

У рамках його реалізації відбувся ряд тренінгів, у яких взяли участь міські голови міст – учасників проекту – Дніпропетровська, Кривого Рогу, Нікополя, Першотравенська, Тернівка та Павлограду.
В роботі семінару, присвяченого відбору проектів до Плану реалізації Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровської області, взяв участь голова обласної ради Євген Удод.
– Дніпропетровщина – це регіон проектного менеджменту і зважених рішень. Нами використовуються найкращі практики стратегічного планування. Проект МЕРМ – це механізм, здатний створити якісну картину стратегії області, – сказав під час свого виступу Євген Удод.
Реалізація проекту МЕРМ, переконаний голова обласної ради, дозволяє містам регіону забезпечувати фінансову стабільність, формувати позитивний імідж, підвищувати ділову та соціальну конкурентоспроможність, створювати умови для залучення туристів в регіон. Комплекс таких заходів зміцнить місцеву і регіональну економіки та допоможе досягненню нашої головної стратегічної мети – нова якість життя мешканців Дніпропетровщини.
За період реалізації проекту надано технічну підтримку містам-партнерам щодо розробки, фінансування та впровадження стратегічних планів місцевого економічного розвитку. Започатковано підготовку та реалізацію у містах-партнерах демонстраційних проектів, які стимулюватимуть місцевий економічний розвиток.
– Наша спільна мета – активніше співпрацювати у рамках реалізації проектів, створення нових механізмів взаємодії обласних рад і органів місцевого самоврядування областей і з метою обміну досвідом кращих світових і вітчизняних практик на шляху підвищення рівня і стандартів життя громад Дніпропетровщини, – підкреслив Євген Удод.
Завданням реалізації Стратегії розвитку області, за словами Євгена Удода, є зміцнення лідерства серед регіонів України за найважливішими показниками соціально-економічного розвитку.
– Забезпечення довгостроковості у використанні результатів реалізації проекту – це одне із ключових питань обласної влади. Нашими першочерговими завданнями, які ставить перед нами наш Президент Віктор Янукович, є підвищення соціальної активності жителів і ефективності адміністративного управління та поліпшення інфраструктури сіл, селищ і міст, – зазначив голова обласної ради.
Євген Удод висловив переконання, що реалізація проекту сприятиме створенню комфортного клімату для економічного розвитку. І завдяки ефективному управлінню поліпшить умови і можливості економічного зростання."

 

Джерело: oblrada.dp.ua


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktwitter,Google +, и видео на нанем канале: Канал на youtube


 

 • Категория: В газету от читателей
 • Автор: szlahta,Дата публикации: 27-02-2013, 09:52Просмотров: 4 300 Комментариев: 16
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   Алексей Савченко (27 февраля 2013 10:32)
   Доверительная | Offline
   Шляхта, подскажите пожалуйста, одному мне кажется, что дурака учить - только портить? Или все-таки от этих тренингов шансы есть? Как Вы полагаете?

   Регистрация: 21.11.2011

   Новостей: 7

   Коментариев: 3 272

  •             
   Gagarin (27 февраля 2013 10:57)
   Гости |
   Толк от тренингов бывает если не заниматься очковтирательством, как в данном случае.
   Если помните то уже при Токаре у нас появился город партнер в Черногории. Толк виден?
   Недавно появился еще один город в еврейской стороне, кроме загара на некоторых лицах толка нет! Так и в этом случае.
   Может благодаря этим тренингам теперь в отсутствие градоначальника доклады начальников отделов принимал пенсионер Гонтаренко. Вдумайтесь, доклад от госслужащих принимал пенсионер! Наверное в этом польза тренингов, может так дороги будут лучше, крыши не будут протекать.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   ostap (27 февраля 2013 12:28)
   Гости |
   Этот проэкт - очередной обман "зрения". Они нас хотят научить управлять своими ресурсами в регионе, но сначала нас надо учить другому - как надо проводить выборы с положительным результатом для громады. Им этого не понять, да и желания вникать в это у них нет.

   Кстати, название статьи "К Нам едет канадская компания...." - не отражает действительность. Никополь в этом Проэкте участвует уже три года. Только результат никакой.

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   szlahta (27 февраля 2013 14:13)
   Читатели | Offline
   Цитата: astorsky
   Шляхта, подскажите пожалуйста, одному мне кажется, что дурака учить - только портить

   А вставил я эту статью потому, что на сайте исполкома появилось обьявление:
   "ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих конкурсних торгів щодо визначення виконавця послуг з розробки технічного завдання на проведення комплексної оцінки стану навколишнього середовища міста Нікополя
   Февраль 25th, 2013
   1. Замовник:
   1.1. Найменування: ГО «Нікопольська Агенція регіонального розвитку»
   1.2. Найменування проекту: «Розробка міської комплексної програми з екологічної безпеки та оздоровлення м. Нікополя на 2013 -2017 роки та її інформаційно-промоційний супровід»
   1.5. Посадова особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок із учасниками: Близнюк Анжела Михайлівна, керівник проекту «Розробка міської комплексної програми з екологічної безпеки та оздоровлення м. Нікополя на 2013 -2017 роки», м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3, каб. 51-1. Контактний телефон: (05662) – 5-06-58,
   1.6. Платник: ГО «Нікопольська Агенція регіонального розвитку»
   1.7. Джерело фінансування закупівлі- Проект “Місцевий економічний розвиток міст України”, що виконується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки уряду Канади через Канадське агентство міжнародного розвитку (www.mled.org.ua)”."

   7. Розкриття пропозицій конкурсних торгів:
   7.1. Місце — м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3, 4-й поверх, конференц-зал.
   7.2. Дата — 04 березня 2013 року
   7.3. Час — 15-00 год.
   А на экологию в бюджете деньги заложены. Вот поле работы и ГА и нашему сайту, да и Шипко не помешало бы помочь....

   Регистрация: 11.01.2012

   Новостей: 54

   Коментариев: 5 914

  •             
   szlahta (27 февраля 2013 14:32)
   Читатели | Offline
   Цитата: Gagarin
   Толк виден?

   А освоение бюджетных денег и привлечение инвестиций????
   Я одного не пойму -какое отношение бедные собачки имеют к экологии на сумму уже 6 миллионов грн.??? Как замена задвижек 500 влияет на экологию???
   Кто может обьяснить???
   Цитата: ostap
   Кстати, название статьи "К Нам едет канадская компания...." - не отражает действительность.

   А кстати уже на 4 марта обьявлены торги.
   Цитата: Gagarin
   Наверное в этом польза тренингов,

   У собачек будет дом, у бездомных зимой палатка под Скифом и т.д. и т.п......

   Регистрация: 11.01.2012

   Новостей: 54

   Коментариев: 5 914

  •