ВСЕ НОВОСТИ:

Димоходи також плачуть

Димоходи також плачутьУсім особам, які мають газові опалювальні котли просимо звернути увагу на той момент, який дозволить заощадити свої кошти за рахунок економії газу чи збереження димоходу від руйнувань.
 
Населення нашої країни активно проводить зміну старих опалювальних котлів, ККД який менше 80%, на нові. Пояснюється це тим, що при роботі старих неекономічних котлів типу КС, КЧМ,АГВ тощо багато тепла надходило в атмосферу, і димоходи нагріваючись, не дозволяли утворюватись росі. Сучасні котли, ККД яких вище 85% мало тепла викидають в атмосферу, і вони не можуть прогріти тонкі стіни димоходів. Ось чому при морозах на стінках димоходів утворюється конденсат. Часто автоматика безпеки (датчик тяги) відключає котли.
 
В такому випадку власники котлів, блокують автоматику безпеки , не розуміючи і не усуваючи причин зупинки котла. Конденсат, стікаючи вниз, змішується з потоком чадного газу, перетворюється в агресивну кислотно-лужну рідину і руйнує димоходи із цегли, труб із різних сплавів і оцинковки. Не руйнуються тільки димоходи із нержавіючої кислотостійкої сталі. Від конденсату в димоходах утворюються парові «пробки», через які в котлі виникає ефект зворотної тяги. Полум’я виходить на зовні котла. Це може призвести до згоряння предметів, які знаходяться поруч, а також до загазованості приміщення чадним газом і сажоутворення в теплообміннику. Отже такий димохід веде до перевитрат природного газу. Треба знати, що при слабкій ізоляції йде повне промерзання стінок димоходу і при згоранні 1м3 газу утворюється конденсат обсягом до 0,8л., який за 1-2 сезона може вивести з ладу димохід.

Що треба робити власнику?

1. Збільшити товщину зовнішньої стінки димоходу за рахунок цегляної кладки. За правилами:
- при температурі -200С товщина кладки повинна бути не менша 1,5 цеглини,
- при температурі -300С товщина кладки повинна бути не менше 2 цеглин.
Необхідно утеплити димохід сучасними теплоізоляційними матеріалами.
2. Утеплити азбоцементну трубу теплоізоляційним матеріалом.
3. Усунути тріщини і щілини в приставних димоходах, особливо в місцях примикання до стіни, а також усунути підсос від щілин «кишень».
4. Наростити висоту труби вище зони вітрового підпору.
5. Зняти зонд і навіси з димоходів.
6. Очистити димохід від сажі та сміття.
7 Викликати пічника та отримати акт.

ПАМЯТАЙТЕ:

Хороший димохід збереже Вам життя й дозволить заощадити газ до 10%.

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

2 комментария

Алексей Савченко 16 января 2013 09:37
Я заранее извиняюсь перед читателями за некую экспрессивность комментария, однако статья о физике, и тем не менее от физики бесконечно далека по причине дремучего нубства.

Статья ни о чем. Многа букафф. Я имею ввиду - много общих слов и ничего конкретно. Кроме того, полно противоречий. Ясно одно: надо вызывать печника и получать акт. Сколько стоит - скажите прямо! А заодно поясните - каким местом акт печника сохраняет до 10% газа?

Физические процессы, происходящие в дымоходе давно описаны в соотв. технических каталогах. Откуда и следует получать информацию, если требуется утеплить дымоход.

Это ж надо было придумать неразрушающийся дымоход из "нержавеющей кислотостойкой стали" Усраццо, друзья, это же новое слово в металловедении -вдумайтесь- по значимости стоит наряду пожалуй даже с точками Чернова!
Предложите уж сразу отливать дымоходы из абсолютно инертных металлов - золота и платины! А то -всего лишь кислотостойкий.

Прим: Если кому интересно - могу выложить статейку об утеплении: Чем, как, зачем и почему так а не иначе. Клянусь, я не стану требовать золотых кирпичей на платино-иридиевом растворе! )))
--------------------
"-Меня часто спрашивают, за что мы сражаемся? Могу ответить: Перестанем сражаться - тогда узнаете"
У. Черчилль
  • 0
ostap 17 января 2013 11:47
Цитата: astorsky
Если кому интересно - могу выложить статейку об утеплении: Чем, как, зачем и почему так а не иначе.
если не затруднит, почитаем, а то инфы много, а рациональное зерно где то в этой теме потерялось - все сводится к продаже нержавеющих утепленных дымоходов, которые по цене дороже, чем газовый прибор отечественного пр-ва (((.
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.