Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Финансы

Проект РЕОП розпочав серію тренінгів з бюджетного прогнозування

Проект РЕОП розпочав серію тренінгів з бюджетного прогнозуванняВ Нікополі відбувся практичний тренінг з бюджетного прогнозування для членів робочої групи: працівників фінансового управління та управління економічної політики Нікопольської міської ради. Метою тренінгу було навчити спеціалістів використовувати модель бюджетного прогнозування, що індивідуально розроблена для нашого міста. Навчання проводили старші радники з бюджетних питань Метью Стюарт та Жан-Луї Рено, і старший консультант з бюджетних та гендерних питань Ольга Романюк.
 
Після того, як були представлені основні складові моделі бюджетного прогнозування, експерти навчили учасників використовувати модель та моделювати різні сценарії прогнозу бюджетних показників міста Нікополь в залежності від зміни економічних та демографічних чинників.

На практичній сесії тренінгу також було обговорено питання розрахунку прихованої ставки податку, що застосовується для прогнозування податку на доходи фізичних осіб, а також необхідність застосування кумулятивного показника індексу споживчих цін для складання достовірного прогнозу бюджетних доходів.

Учасники тренінгу прокоментували структуру бюджетної моделі, а також методи прогнозування, що застосовуються до окремих категорій доходів та видатків. Крім того, вони висловили свої зауваження та пропозиції щодо методів прогнозування капітальних видатків міста на основі надходжень бюджету розвитку, а також щодо методів прогнозування дотації вирівнювання, або коштів, що спрямовуються з місцевого до державного бюджету.

На думку учасників, модель є достатньо деталізованою і дає можливість досить точно прогнозувати доходи, видатки та бюджетний профіцит/дефіцит з незначною похибкою.
 
Відділ прес-служби міської ради
 • Категория: Финансы
 • Автор: Виктор Артеменко,Дата публикации: 15-11-2012, 17:03Просмотров: 3 906 Комментариев: 4
 • Теги:
  ПОХОЖИЕ НОВОСТИ
  Ошибка!
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
  Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


  •             
   ostap (15 ноября 2012 18:31)
   Гости |
   Интересно, кого они в управлении экономики обучают? За последние два года там уволены практически все опытные специалисты, а те что частично пришли на смену им, уже тоже уволены. Последнее увольнение - начальник управления экономики, кстати третий за последних два года. А канадский проэкт делает вид, что все нормально и что они что то делают, просто смешно, какое очковтирательство!

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Cofi (15 ноября 2012 19:11)
   Читатели | Offline
   Цитата: ostap
   Интересно, кого они в управлении экономики обучают?

   А еще интересно за какие средства money и чьи? Неужто безззвоззмездно?!

   Регистрация: 4.12.2011

   Новостей: 0

   Коментариев: 1 476

  •             
   ostap (15 ноября 2012 20:42)
   Гости |
   За счет канадских налогоплательщиков. Знали бы они ...

   Регистрация: --

   Новостей: 0

   Коментариев: 0

  •             
   Алексей Савченко (15 ноября 2012 22:31)
   Доверительная | Offline
   Походу, я люблю пресслужбу миськойи ралы нежно и трепетно. Потому счас прокомментирую столь же полезной информацией.

   Светило HD 40307 из созвездия Живописца, принадлежащее к спектральному классу K2,5V, с 2008 года известно как обладатель трёх «суперземель» с массами в 4,2, 6,7 и 9,4 раза больше земной и астрономическим годом в 4,3, 9,6 и 20,4 земных суток. Но подведомственные звезде планеты вряд ли могли быть кандидатами в носители жизни земного типа

   Для кого писано, черт его знает...

   Регистрация: 21.11.2011

   Новостей: 7

   Коментариев: 3 272

  Информация
  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.