ВСЕ НОВОСТИ:

«Нікополь без Токаря»

Повідомлення.
про проведення міських зборів з питання проведення місцевого референдуму

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НІКОПОЛЯ 


Наступним повідомляю про те, що 21.01.2012р., о 11г./00 хв., з метою публічного обговорення рішень та дій міського голови Токар Р.І. що призвело до погіршення соціально-громадського стану у місті, та висловлювання мешканцями м. Нікополя власних думок що до недовіри міському голові Токар Р.І. , у відповідності до ст.39 Конституції України, ч.2. ст.79 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про всеукраїнський та місцеві референдуми» буде проведено місцеві збори з питання проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень міського голови Токар Р.І.

 

Місцем проведення місцевих зборів визначено площа біля будови Нікопольської міської ради (поблизу фонтану). Як альтернативні місця (при наявності форс-мажору), місцеві збори може бути проведені біля пам’ятника Леніну, або на площі біля пам’ятника з зображенням глобусу. Обов`язково при собі мати паспорт.
Ініціативний рух «Нікополь без Токаря».

 

Висловити свою думку на форумi

Внимание! У Вас нет прав для просмотра скрытого текста.

Висловити свою думку на форумi


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.