Войти
Закрыть

Колектив редакції газети «Мій Нікополь» щиро вітає Оксану Зеленяк з Днем Народження!

Події

Оксано, бажаю, щоб у твоєму житті переважали лише яскраві кольори! Насолоджуйся кожною миттю, цінуй те, що маєш, але при цьому завжди прагни до нових цілей! Нехай удача та успіх супроводжують тебе і на роботі, і в особистому житті! І щоб у нас усіх було більше причин усміхатися якнайчастіше!

У Нікополі 9 травня відновлює роботу ще один дитячий садок

Життя міста

У Нікополі 9 травня відновлює роботу ще один дитячий садок, щоб батьки, які працюють на об’єктах критичної інфраструктури мали можливість приводити сюди своїх малюків.

“Ніколи знову”

Події

Шановні нікопольці! 
8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Наголошую, що ми обираємо європейську відповідальну модель пам’яті під гаслом “Ніколи знову”. На жаль, сьогодні ми вимушені захищати себе та своїх дітей від війни. Ніхто не сподівався, що у 21 столітті нас спіткає така доля. 

Звернення до президента США від Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО

В газету від читачів

Звернення до президента США щодо дискримінації назви полку "Азов" у соціальних мережах компанії "Meta" та прохання посприяти екстракції військовому гарнізону Маріуполя.

Саме звернення:

Россия готовит провокации в непризнанном Приднестровье на майские праздники, — разведка

На Росії

По данным ГУР, На территории «ПМР» напечатан большой тираж газеты «Приднестровье», датированный 2 мая 2022 года (да да, газета из будущего). В тексте рассказывается о «кровавых терактах, которые свалились на приднестровцев на майские праздники, десятки убитых, включая детей, стариков и женщин» и есть просьба «привлечь вооруженные силы ПМР в действиях армии РФ». Для этого в России открываются «мобилизационные пункты» для набора добровольцев воевать в армии "Приднестровья".

Неисправимые идиоты сочиняют эти сообщения уже сто лет, уже несколько поколений идиотов

На Росії

ФСБ сообщила о задержании террористической группы, планировавшей по заданию СБУ убийство тележурналиста Владимира Соловьева. Подробности ужасны. У террористов изъяты предназначенные для этого убийства 1000 (тысяча!) патронов.
В будущее В прошлое

Навигация