ВСІ НОВИНИ:

В Марганці обурені містяни кричали ГАНЬБА владі під час псевдовідкриття дитячого майданчика на Максимівці… (відео)


1 липня 2019 року пройшло відкриття дитячого майданчика на Максимівці, куди приїхало пропіаритись все злодійкувате керівництво міста Марганець: Платонова Т., Приймак А., Кострикіна В., болонкі Мухін А. і Мухіна О., які хотіли розказати байку проте, як вони будують, але Громада їм вже не вірить.

Нагадаємо в 2017 р. депутат Польський Дмитро подав звернення до народного депутата України і прем’єр-міністра України, щодо необхідності встановлення дитячого майданчика в районі Максимівка м. Марганець. На місто була виділена субвенція з держбюджету на придбання дитячого майданчика, але адресу де встановити майданчик в постанові Кабінету Міністрів України не прописали, там і подумати не могли, що виділені кошти підуть на інші цілі…В 2018 р. знову була виділена субвенція для придбання дитячого майданчика, але вже з чіткою адресою і ось з 2018 року по червень 2019 року влада постійно міркувала, як використати ці кошти на інші потреби. Депутат Польський Д. змусив виконати постанову Кабінету Міністрів України та придбати дитячий майданчик…
І ось коли все зроблено приїхали ВОНИ))

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.