ВСІ НОВИНИ:

Неодноразово судимий чоловік знову за гратами

Відділом Нікопольської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 36-річного покровчанина за вчинення ряду злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 186, ч. 1 ст. 357 КК України (крадіжка, грабіж та викрадення офіційного документа).

Встановлено, що раніше судимий чоловік, перебуваючи в одному з кафе в м. Покров відкрито викрав чоловічу сумку з особистим майном потерпілого, яка знаходилася на столі. Крім того, розпиваючи алкогольні напої в розважальному закладі, зловмисник таємно викрав мобільний телефон та кредитну картку ПАТ КБ «ПриватБанк».

Потім, використовуючи здобутий злочинним шляхом мобільний телефон, отримав пін-код до викраденої картки, з якої зняв грошові кошти в сумі більше 5 тис. грн., чим спричинив потерпілому матеріального збитку.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, обвинувачений перебуваючи в приміщенні підприємства, де побачив відчинену шафу, в якій знаходилися механічний наручний годинник та обручка з білого та жовтого злота. Скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, викрав вказані речі, чим спричинив матеріального збитку потерпілому.

Прокурор Нікопольської місцевої прокуратури забезпечив підтримання державного обвинувачення в суді та довів вину зловмисника в повному обсязі.

Суд, врахувавши принципову позицію прокурора, призначив чоловікові покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Прокурор Нікопольської
місцевої прокуратури В. Жур

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.