ВСІ НОВИНИ:

Чемпіонат Європи – взято

Так переможно може сказати команда ветеранів «Дзюдо-Дніпро», до складу якої входить тренер ДЮСШ управління освіти Покрова – Сергій Сінілов.

 Чемпіонат Європи – взято
Чемпіонат Європи – взято

Дев’ять медалей в особистих заліках і перемога в командному – з таким щедрим ужинком завершила Дніпропетровщина змагання у Загребе.
 
Не перший рік у Чемпіонаті, що визначає найсильніших майстрів дзюдо, бере успішну участь наставник дітей – Сергій Сінілов, представляючи Покров. Цього разу турнір зібрав близько 800 спортсменів з 32 країн. Боротьба була запеклою і захоплюючою.
 
Однією з найпотужніших команд на хорватському татамі був представлений «Дзюдо-Дніпро». Ветерани області показали відмінну підготовку. Дев’ять з 14 медалей, що виборола Україна в особистих заліках, належать Дніпропетровщині. Наш Сергій Сінілов став бронзовим призером у командному турнірі. За тренера вболівало все місто, його рідна школа, а найбільше – вихованці, для яких перемога вчителя, то найкращий приклад для наслідування.

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.