ВСІ НОВИНИ:

Кращі на Дніпропетровщині

У обласному відділенні комітету з фізичного виховання та спорту МОН України підвели підсумки 2016 року. Покров – переможець, володар подвійного срібла серед загальноосвітніх та позашкільних закладів Дніпропетровщини.
 
 Кращі на Дніпропетровщині
Кращі на Дніпропетровщині
Кращі на Дніпропетровщині
Кращі на Дніпропетровщині

Протягом минулого року тривали п’яті обласні спортивні ігри школярів у яких взяли участь 146 команд з тридцяти регіонів області. Понад 1616 учасників змагалися у 15 видах спорту, серед них і вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи міського управління освіти. Спортсмени взяли участь у 43 відбіркових та фінальних змаганнях з баскетболу, волейболу, гімнастики спортивної, футболу.
 
Покровчани показали відмінну підготовку і справжню командність, про що свідчать і результати – друге переможне місце п’ятих обласних спортивних ігор школярів.
 
Відзначилося місто і в загальнокомандному заліку обласної олімпіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів, здобувши срібло серед команд області.

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.