ВСІ НОВИНИ:

Всі ми родом з дитинства

1 червня в Міжнародний день захисту дітей наш позаштатний кореспондент Ю. М. Хорольський зустрівся з директором Павлопільської ЗОШ Л.А. Госало. 
Кореспондент: Як діти Павлопільської ЗОШ зустріли День захисту дітей?
Л.А. Госало: Міжнародний день захисту дітей це не лише свято для дітей, а й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дитини, як однієї з головних засад формування гармонійної особистості.

 

Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти – гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації. Забезпечення і дотримання прав дитини – необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, а й пріоритетний напрям політики нашої держави на майбутнє.
Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку знаходять втілення у реальних діях. Адже діти – наше майбутнє, а значить майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Як прикладом цієї турботи і найдорожчим подарунком для дітлахи стало відкриття спортивно-оздоровчого майданчика неподалік школи.

 

В Павлопіллі ще одна радісна для дітей подія.В червні продовжує свою роботу шкільний оздоровчий майданчик «Сонечко». Цікаве дозвілля організовують школярам вчителі-вихователі, корисне та смачне харчування – кухарі шкільної їдальні.

 

Кореспондент: Який момент для дітей при відкритті майданчика був самий урочистий?

Л. А. Госало: Урочиста мить… . Під оплески присутніх голова райдержадміністрації С.П. Воронов перерізає червону стрічку, приватні підприємці Буригіна Н.А. та Ковальчук С.А. на згадку всім дітям роздавали солодощі та морозиво, а виконавчий директор АФ «Весна» Буригін С.О. вручив малятам з дитячого садка м'ячі та м'які іграшки і радості дітей небуло меж. А далі жителі села могли споглядати шкільні таланти. Привітати павлопільців приїхали і сусіди – Лошкарівська сільська громада з концертом.

 

Кореспондент: Кому завдячуєте насамперед тим, що маєте такий чудовий майданчик?
Л.А. Госало: Колишній директор школи, нинішній голова сільської територіальної громади Паламарчук О.О., як ніхто інший, добре знає проблеми школи. Встановлений майданчик за рахунок місцевого бюджету. Це було одностайне рішення сесії сільської ради.

 

Кореспондент: Ваші діти ввічливі, добрі, уважні. В чому секрет цього єднання молоді та дорослих?
Л.А. Госало: Наші діти завжди оточені любов'ю та турботою. Тому зростають вони ввічливими, добрими, уважними до людей. Прикладом цього – волонтерська діяльність учнів. Мабуть не знайдеться такої садиби на території села, де проживають літні люди, куди б не завітали волонтери.А ось сьогодні, в Міжнародний День захисту дітей, свято дітям – урочисте відкриття дитячого спортивно-оздоровчого майданчика - організували дорослі.

 

Кореспондент: Вразили поробки, якими прикрашений цей комплекс. Хто їх автори?
Л.А. Госало: Естетично оформлений майданчик активістами сільської громади, жителями села. Допомогти в благоустрої виявилось багато бажаючих: депутати сільської ради, члени виконкому, батьки, сільська молодь, вчителі школи, вихователі дитячого садка. Навіть пенсіонери і ті не залишились осторонь. Гірка, карусель, гойдалки вдало вписалися в ландшафт - і з'явилося ціле дитяче містечко. Інтер'єр прикрашали розмальовані вазони квітів, альтанка, в якій можна сховатися від дощу та спеки, лавочка, де можна посидіти і відпочити в холодку. А ось і клумби, на яких з викладених камінчиками озерцях красуються велично білі лебеді. Цей подарунок зробили дітям жителі села, майстрині Самарчук Н.Д. та Мірошніченко Н.І.

 

Кореспондент: Такі чудові клумби та ансамбль біля школи. Чиї талановиті руки створювали цю красу?
Л.А. Госало: Поряд з майданчиком – школа. Буяють яскравим цвітом квіти на клумбах. А поряд – декоративний ансамбль, створений руками учнів школи під керівництвом вчителів Лагуткіної Т.І. та Єрмоленко М.В.: тин, сплетений з лози, криниця з журавлем, озерце, «поросле» очеретом та з лебедем.

 

Кореспондент: В чому запорука щасливого дитинства наших дітей – майбутнього нашої держави?
Л.А. Госало: Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо виховувати їх у добрі, змалечку оточимо їх любов'ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще. Залишаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

 

Бажаємо вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров'я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми.

 

Всі ми родом з дитинства

 


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

1 комментарий

lytik 8 июня 2012 21:39
Видно,что сельский голова на месте !Спасибо Елена Александровна !!!
Так держать!!!!! bravo bravo bravo
А что Никопольская районная администрация для установки площадки????А ленточку так резать первыми......... angry angry
  • 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.