ВСІ НОВИНИ:

Затримання злочинців патрулем з добровольцями тероборони Нікополя

17 листопада у вечірній час патрулем поліції разом з бійцями громадського формування "Сотні територіальної оборони "Нікополь", знову затримали злочинця, це був наркоман з пакунком наркотичної речовини.
 Затримання злочинців патрулем з добровольцями тероборони Нікополя
В цей же час у приміщенні Нікопольського МВС новий начальник патрульно постової служби Юрій Володимирович Сідорук проводив зібрання з представниками громадських організацій воїнів АТО та організацій що мають практичний досвід добровільного патрулювання. Після короткого знайомства Юрій Сідорук звернувся до громади Нікополя з проханням виходити на добровільне патрулювання по місту з поліцією. При цьому, був відвертим, сказавши, що матеріально заохочувати добровольців, поки що, не мають можливостей. Відмітив досягнення Нікополя з подякою підприємцю Сергію Горобченко, який забезпечує вулиці міста камерами відеоспостереження, що дуже сильно сприяє виявленню та зменшенню злочинів на вулицях міста. Далі від громади виступали Сергій Копчик, Олександр Шевченко, Віктор Кугаєнко, Іван Олійник.
 
З практичного досвіду було зазначено, що головною проблемою добровільного патрулювання є людський фактор, це відсутність бажання патрулювати у громадян у зв*язку з тим, що у кожного громадянина є сім*я та робота і навіть самий патріотичний запал потихеньку згасає, коли приходиться виходити патрулювати з регулярною переодичністю як на роботу не маючи не якої матеріальної, пільгової та моральної підтримки з урахуванням, ще і законодавчих проблем та інших незручностей під час несення служби. Тому треба підтягувати законодавчу базу і створювати певні умови та окрему організацію по добровільному патрулюванню з відповідним матеріальним забезпеченням та пільгами. Та не дивлячись на всі вище указані труднощі, де які окремі патріоти та козаки організацій: Нікопольська Січ, Микитинська Січ, Полк ім.Нестора Махно, Перунова Варта та інші, об*єдналися з цією метою в Нікопольське громадське формування "Сотня територіальної оборони м.Нікополь" і під керівництвом Віктора Кугаєнко на ентузіазмі патрулюють з поліцією, слідкують за порядком у місті з 2014 року зібравшись на Нікопольських блокпостах.
 
Тому запрошуємо патріотів добровольців до Сотні тероборони Нікополя. На прикінці засідання прийшли до рішення, зібирати круглий стіл з представників громадських організацій з присутністю керівників поліції, а головне міського голови та голів депутатських фракцій і наполегливо вирішувати проблему належним чином. Отаман Нікопольської Січі Олександр Шевченко в черговий раз запропонував програму протидії та профілактики проти злочинності "Квартальні козацькі паланки", що має в основі створення при квартальних комітетах козацьких підрозділів з жителів кварталу для підтримання порядку та патріотичного виховання молоді на кварталі. Втілення такої програми довгосрочне і складне законодавчо, матеріально та морально, але її реалізація забезпече довічний порядок, який традиційно буде передаватися у спадок нащадкам. Слава Україні!

Зам.голови ГФ"СТО"Н"
по зв*язку з громадскістю
Олександр Шевченко.]

Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

1 комментарий

Андрей Дащенко 28 ноября 2016 18:50
Честь и Хвала таким парням !
  • +2

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.