ВСЕ НОВОСТИ:

Робочий день в Україні подовжать, а літні канікули скоротять? (Огляд преси)

26 травня 2016, Київ 03:18

Політика
Ірина Біла

Можливо, вже восени 8-годинний робочий день залишиться для багатьох приємним спогадом
Якщо в тіньовому секторі українці працюють часто 12-18 годин на добу, то чому б не поширити їхній досвід на легальних працівників? Cаме так, як припускає дописувач газети «Україна молода», розмірковували розробники нової редакції Трудового кодексу України, які пропонують офіційно не обмежувати тривалість робочого дня. Якщо парламент ухвалить кодекс без відповідних зауважень, можливо, вже восени 8-годинний робочий день залишиться для багатьох приємним спогадом, зазначає «Україна молода».

У цьому ж числі «Україна молода» знайомить з пропозицією освітян скоротити літні канікули, щоб зменшити завантаженість протягом навчального року. Видання нагадує, що в Українi найкоротша тривалість навчання та навчальний рік серед країн Євросоюзу. В Європі школярі відпочивають улітку лише два місяці – липень i серпень, у Німеччині та Польщі – ще менше – близько 1,5 місяця. Водночас, продовження навчального періоду за рахунок скорочення тривалості літніх канікул мало б і свої плюси, зокрема зменшення завантаженості впродовж навчального року. Тоді зникне потреба у проведенні семи уроків на день і великої кількості домашніх завдань. Про перспективи скорочення літніх канікул «Україна молода» розповідає у статті «Украдене щастя?».

Маючи можливість демонтувати «кланово-олігархічну систему», проти якої повстали і перший, і другий Майдан, Петро Порошенко обрав дивну роль стати гарантом її збереження, і цим зв’язав собі руки. Наголошуючи на цьому, газета «День» стверджує, що кланово-олігархічна система демонструє грандіозну вигадливість у здатності до виживання. Газетярі припускають, що ця система може з’їсти і цього президента для свого перезавантаження.

Тоталітаризм перемагає, якщо ми не помічаємо його символів, казав чеський президент Вацлав Гавел. Саме тому, як наголошує газета «Голос України», важливо сьогодні позбавитися символів радянської епохи. Щойно Верховна Рада ухвалила кілька постанов про перейменування низки міст і сіл, як із Москви почали лунати протестні заяви. Що саме обурює Кремль, розповідає газета «Голос України» в публікації «Відновлення душі народу».
Джерело: radiosvoboda.org


Больше комментариев на страницах газеты "ГОРОД Никополь" в соцсетях:

 facebooktelegram,  twitter,Google +, и видео на нашем канале: Канал на youtube


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

5 комментариев

Алексей Вайс 26 мая 2016 10:51
І де ж ці освітяни, які пропонують такі гарні пропозиціЇ?
Та і розробники нового Трудового кодексу не підкачали.
Але чому про все це ми не чуємо з 5-го каналу президента?
Та і на інших каналах?
Все тихом нишком.
  • 0
Алексей Вайс 26 мая 2016 11:12
Как говорила одна, не буду говорить кто - вы ещё не знаете, как живут в Либерии.
И это радует.
Но с такими темпами...
  • 0
mon avis 28 мая 2016 18:56
8=часовой рабочий день-достижение того общества,которое оказалось недостойным.Будем последовательными,откажемся и от этого советского пережитка
  • 0
Алексей Савченко 29 мая 2016 22:39
Боже, тупой вброс и не более того.
--------------------
"-Меня часто спрашивают, за что мы сражаемся? Могу ответить: Перестанем сражаться - тогда узнаете"
У. Черчилль
  • +1
Копчик С. 29 мая 2016 23:12
Цитата: Алексей Савченко
Боже, тупой вброс и не более того.

Зачем ты так Алексей! Дай безликим существам на сайте порезвится ... Взял и обламал их :))
  • +1

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.